Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Your life is a secret - Claude Danet-Fauvel

Anonymous



Your life is a secret - Claude Danet-Fauvel  Empty
Vendég
Szomb. Okt. 09, 2021 12:03 pm

Claude Danet-Fauvel




Nem: Férfi

Kor: 40 év

Vér: aranyvér

Iskola/Munka: Jelenleg a Varázsbűn Üldözési Kommandó Tudományos részlegének szakmai vezetője vagy. Titokban a Magic is Might szerveződésben aktívan tevénykedsz.

Kapcsolatunk: Házasok vagyunk.

Csoport: Varázsló

Playby: Johannes Huebl(sok közös képük van, csekkold le), ha nem tetszik, akkor keressünk mást, aki Neked is szimpatikus, van még jó pár aviötletem Smile

Státusz: SZABAD


Részletek

Brigitte és Claude már vagy 15 éve házasok, szerelemből született ez a házasság, de a szüleik is egymásnak szánták őket, ezért a lehető legjobban alakult a sorsuk.
Házasságukat követően Angliában telepedtek le, mert mindkettőjüket oda kötötte a karrier, ott is tervezték a jövőjüket, ami a lehető legjobban alakult. Született egy fiúk is, aki most lépett a tizenötödik életévébe.
Azt mondhatnánk, hogy idilli és irigylésre méltó ez a család, mert tényleg minden a legnagyobb rendben van,  békében élnek egymás mellett, imádják egymást és a szerelem még most is olyan, mint az elején, de ez csak a látszat.
Claude ugyanis már másfél éve szeretőt tart, ami nem csak egy futó kaland. Erről Brigitte persze mit sem tud, Claude ugyanúgy viselkedik vele, ahogy korábban is, szeretettel. Csupán abból lehetne arra következtetni, hogy valami nem stimmel, hogy Claude-nak mostanában sokkal kevesebb ideje jut a családjára, és ritkábban tartózkodik otthon. Ezt természetesen könnyedén lehet indokolni a munkával, s valamilyen szinten ez még igaz is. Azonban ott az a Másik nő, aki felforgatta a férfi életét, aki iránt érzelmeket táplál.
És ha ez még nem volna elég...Claude-nak akad ezen kívül más titka is. A Might is Magic szövetség tagja és aktív résztvevője, ami ha kiderülne, teljes mértékben megváltoztatná Brigitte véleményét a férfiról, hisz nem ilyennek ismerte meg. S hogy Claude valójában milyen ember?
Egyáltalán nem gonosz, sőt néha napján nagyon is kedves. Valaminek azonban történnie kellett ahhoz, hogy így megváltozott a véleménye, s beállt ebbe a szövetségbe, hogy ennyire kifordult magából. Vagy lehet, h ogy én ismertem félre?  Mégis mi történhetett Veled Claude? Valaki megzsarolt? Vagy van egy sötét oldalad, amit eddig még nem ismertem?

Röviden ennyi lenne a kis hirdetés szövege, az Előtörténetemben olvasható róla pár sor, azt érdemes megnézni. Nagyon nem akartam megkötni Claude múltját, nyugodtan színesíthető, ahogy azt sem akartam részletezni, hogy pontosan hol-mit tanult, ez a megálmodóra van bízva.
Ami fontos, szeretném kijátszani azt, ahogy fokozatosan kiderül a kapcsolatukban, hogy valami nem stitmmel, s hogy Brigitte rájön, hogy Claude szeretőt tart. Nagyon izgalmas lehet, hogy azután hogyan is alakulna a jövőjük, hogy  kiderülne, Claude vajon melyik nőt is szereti igazán? Itt benne van a pakliban, hogy megutálják egymást és elhidegül a kapcsolatuk, de még akár happy end-el is záródhat a vége, az viszont nagyon-nagyon soká lesz, és a játéktérre szeretném bízni a kis párocska jövőjét. Bárhogy is alakul, nagyon-nagyon várlak, mert rengeteg lehetőség van ebben a karakterben, nem csak a házasságot illetően, hanem a titkos szövetség kapcsán is sok kapcsolatot alakíthatsz ki.
Ötleteim vannak, nagyon szívesen segítek is ötletelni, ezért ha megérkeznél, kérlek írj rám Discordon és egyeztessünk, Gigi néven megtalálsz Your life is a secret - Claude Danet-Fauvel  2333359768  Nagyon-nagyon várlaaaaak, gyere  Your life is a secret - Claude Danet-Fauvel  3034304039      

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: