Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Marion, my melancholic magnolia

Anonymous



Marion, my melancholic magnolia Empty
Vendég
Csüt. Szept. 16, 2021 6:09 pm

Marion




Nem:

Kor: 30-35 év

Vér: mugli születésű / félvér / aranyvérű

Iskola/Munka: rád bízom

Kapcsolatunk: jegyben

Csoport: Boszorkány

Playby: rád bízom

Státusz: SZABAD


Részletek

Marion a legkomolyabb párkapcsolatom eddig. Nyolc évvel ezelőtt találkoztunk először, amikor hazaszolgáltatta az elveszett macskámat, onnantól kezdve vagyunk mindig egymás mellett. Már az elején érezhető volt a szoros kötelék közüttünk, alig egy évvel később már közös, kertvárosi házunk volt, tele magnóliákkal, szépen nyírt gyeppel, előre elkészített gyerekszobával. Minden ott volt előttünk, mi pedig boldogabbak nem is lehettünk volna. Öt évvel ezelőtt kértem meg a kezét, mert biztos voltam benne, hogy vele fogom leélni az életemet, azonban az esküvő már soha nem lett megtartva.
Azt hiszem, még mindig szeretem Mariont, ha nem is úgy, ahogyan egy férjnek szeretnie kell a feleségét vagy egy vőlegénynek a menyasszonyát. Inkább nevezném ezt az érzést sok év alatt kialakult ragaszkodásnak és baráti szeretetnek, de szerelemnek már nem. Szinte biztos vagyok benne, hogy vele is éppen ez a helyzet, érzem rajta, hogy már nem érzi azt a szikrát, ami ezelőtt évekig megvolt. Lépni azonban egyikünk sem lép, továbbra is együtt alszunk, összebújva, és úgy teszünk, mintha minden a legnagyobb rendben lenne.

PLOT: A két karakter kapcsolatát nem tervezem megmenteni, mivel Peter egy másik nő mellett fog hamarosan kikötni. Elég nagy morális dilemma lesz neki a tudat, hogy beleszeretett másba, miközben menyasszonya van, hiába hűlt már ki a kapcsolatuk. Ott fog lebegni egy ideig két szék között a padló fölött és idővel biztos vagyok benne, hogy a másik nőt választja. Ugyanakkor ez a kihűlt kapcsolat egy nagyon érdekes történet lehet, ha ki akarnánk játszani és nem vagyok ellenére annak sem, hogy Marionnak is legyen valakije, akár plátói, akár nem. A párkapcsolatnak pedig hiába lesz vége, azért egy barátságos, jó viszonyt terveznék nekik a későbbiekben is, persze ez nagyon múlik a történet alakulásán is, elvégre mindig önálló életre kelnek a karakterek Very Happy
OPCIONÁLIS: Gyerek. Gondolkodtam a karakterek helyzetének bonyolítása érdekében egy terhességen vagy egy páréves kisgyereken, akit egész biztosan szeretnek és szeretni fognak mindketten. De ez a useren múlik, szándékosan nem írtam semmi konkrétat erről az ET-ben sem

Minden, ami nincsen itt leírva vagy az ET-mben nem szerepel, teljesen szabadon alakítható és személyre szabható. Várlak nagyon :3

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: