Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

A Nők az életemben

Anonymous



A Nők az életemben Empty
Vendég
Hétf. Szept. 13, 2021 12:07 pm

Keresett neve




Nem:

Kor: 17-20 év

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Iskola

Kapcsolatunk: elrendezett házasság a miénk

Csoport: SZÖVEG

Playby: Iga Wysocka (ötlet, változtatható)

Státusz: Foglalt


Részletek

2021. évelején össze vesztem apámmal. Nemrég közölte, hogy érdekházasságban fogok részt venni  Hiába ellenkeztem, ez a bosszú azért, hogy beszóltam...Elvileg van egy „akta” (személy), akit kinéztek nekem. És fordítva.
Apád a Mágiaügyi Minisztériumban dolgozik így nem volt kérdéses, hogy amint befejezed az iskolát te is oda kerülsz. Az egész családod pénzes Aranyvérű majom.
A szüleim, különösen az anyám arra gondolt, hogy össze kéne házasítani a két családot. Anyukád nagyon örült ennek a gondolatnak, mert már régóta akar neked férfit találni. Most kettő legyet ütnek egy csapásra, csakhogy mi még nem találkoztunk vagyis nem tudtunk róla, hogy találkoztunk. Fogalmam nincs rólad, csak a neved, a származásod, és hogy ezekkel megnyerted anyámékat. Mert ezt ők szervezték, ők már eldöntötték. Én nem akarom, de te?

A lényeg, hogy nem egy gyenge ember jellemét képzeltem el, de ettől még lehetnek gyenge pillanatok. Lehet jó vagy rossz, beképzelt vagy épp olyan, aki mindenével tisztában van. Ez inkább szerepkör, mint egy kész karakter felvonása, alapokat adok, építkezz rá bátran! Szeretnék sok játékot, feszültséget, mókát, ami csak belefér. Az eljegyzés pontosan még nem történt meg, azt úgy tolnánk, ahogy érkezel. Kezdésnek mindenképp az ismerkedés és az állapot tudatának szakaszában járunk. Nagyon várom, mi a véleményed, nagyon várlak téged is, szerintem tökéletesen megleszünk. Nagyon, nagyon várlak!






Keresett neve




Nem:

Kor: 22-24 év

Vér: félvér

Iskola/Munka: kviddicsező?

Kapcsolatunk: titkos se veled se nélküled

Csoport: Boszorkány

Playby: SZÖVEG

Státusz: SZABAD


Részletek

Te vagy a nő a jelenlegi életemben, húzuk egymást agyilag, udvarolok neked ha négyszemközt vagyunk. A mosolyod elbűvöl, a szavaid pedig megmosolyogtatnak. Ám ez csak négyszemközt megy, hisz senki sem tud rólunk. S ennek így is kell maradnia. Ha a családom megtudná mi is folyik a háttérben, lenne ne mulass.

Részlet az ET-ből:
Azért a barna szépség tekintetében két végletet is észrevettem. Egyrészt borzasztóan komoly, ami nekem mindig is tetszett nála, van öntudata, céljai, és ezekből nem enged. Másfelől mintha imponált volna neki, hogy engem ezúttal nem egy magamutogatós aranyvérű cicababa érdekel, hanem ő, és szinte elvárta volna, hogy valami több történik. Nem sokkal több, de legalább egy apró csók elcsattan. Pedig ezúttal nem szándékoztam ilyesmire vetemedni. Ő nálam teljesen más szint. Olyan lány, akit nem csak rajongónak akarok, és nem csak szeretőnek az ágyamba. Érdekel a lelke, hogy miket szeret, milyen az, amikor kócosan ébred, és ha rossz kedvűen vigaszt keres? Nem, romantikus végképp nem vagyok, és nem is leszek soha, viszont mellette meg itt van az a tény, hogy szeretem mindenkinek megmondani, hogy mit csináljon, és ez bizony Rá is vonatkozik. Nem várom tőle, hogy hajnalok hajnalán kisestélyiben jelenjen meg, éppen elégszer láttam pulcsiban, és farmerben. Ő nem a ruházattól lesz különleges, hanem attól a törékeny bájtól, amit képvisel. Ami vonz, nagyon vonz, ám ha őt választom, olyan útra lépek, amelyből nincsen visszaút, véget érhet az életem a Blackburn családnál. Ám visszatérve Rá....Gondolataim körül a meztelenül sikamlós teste bizony elsődlegesen szerepel, de lássuk be, ő aztán nem olyan, aki csupán egyetlen alkalomra kapható lenne.

Családi előélet szabadon megalkotható, pb-ben rugalmas vagyok.

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: