Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

the woman who is my best friend, my teacher, my everything: Mom

Anonymous



the woman who is my best friend, my teacher, my everything: Mom Empty
Vendég
Vas. Aug. 29, 2021 10:11 pm

Nikolina Krum




Nem:

Kor: 41 év

Vér: Félvér

Iskola/Munka: Durmstrang, énekesnő (de ha nem szeretnél tovább az lenni, biztos az énekesi karrier után találsz más hivatást)

Kapcsolatunk: Anya-lánya

Csoport: Boszorkány

Playby: Amy Acker (alkuképes)

Státusz: SZABAD / ELŐFOGLALT


Részletek

"Édesanyámról rengeteg dolgot mesélhetnék, hiszen egészen izgalmas életutat járt be. Ő az én második számú hősöm, közvetlenül édesapám mellett, akik nélkül én jóval kevesebb lennék. Jó pár történet szól arról, hogy anyám hasonló habitussal bírt, mint én: erős igazságérzettel rendelkezett, és nem tűrte el, ha a közelében bántottak valakit. A Durmstrangban lányként, félvérként meggyűlt a baja, de felküzdötte magát a ranglétrán, és utána nem mertek kikezdeni vele. Végzős korára viszont rengeteget változott két olyan esemény hatására, amiket a mai napig nem nagyon emleget fel, és pszichomedimágusi képzésen folytatta tovább a tanulmányait, lecsillapodott, jóval megfontoltabbá vált. Mire azonban a kapcsolat szorosabbra fonódott közte és apa között, addigra nem doktori címmel rendelkezett, hanem énekesnői pályára lépett. Éles váltás volt, a mai napig nem értem a körülményeket, de ha anya szereti ezt csinálni, akkor én leszek az első számú rajongója.
Anyából úgyis csak egy van. Ő az, aki mindig meghallgat. Aki kicsi korom óta a szigora ellenére a legjobb barátnőm, aki óvaint attól, hogy a hírnév bármely családtag fejébe szálljon. Ő kedvesség, a türelem és a végtelen szeretet a családunkban, amely vigyáz mindenkire. Ő a váll, amin kisírhattam magam akkor, amikor bántottak. És ő az, aki mindig tudja mit kell tanácsolnia, amikor úgy érzem, elszúrtam valamit."

//Igazából, mivel eljutottam addig, hogy végre valahára kibontsam szegény Krum családot, így úgy döntöttem, hogy eljött az ideje meghirdetni Nikolinát is. Viktor szép lassan érkezik, úgyhogy már csak őt és az öcsémet várnám. <3 A második karakterlapomban szerintem elég sokat írtam a családról, de ha bármi kérdés lenne a karakterrel kapcsolatban, akkor keressetek meg bátran itt, vagy discordon. <3

Ó, azt kihagytam, hogy a család tervez Angliába költözni, így plotokat is egyszerűbb találni Very Happy//


Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: