Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

4. szavazás - Eredményhirdetés

Admin


STAFF

4. szavazás - Eredményhirdetés Tenor

Keresem :

◇◈ Canonok
és
Keresettek
és
Bárki más
◈◇

Playby :

◇◈ Faceless ◈◇


2497


4. szavazás - Eredményhirdetés Empty
Admin
Vas. Aug. 29, 2021 3:07 pm

1. A legjobb karakterlap
Draco Malfoy

"Draco azután érkezett a fórumra, hogy én behoztam Scorpiust, így írtam egy hirdetést és nagyon örültem neki, hogy az egész ötlet tetszett neki, ahogy azt se bánta, hogy Astoria már nem él. A karakterlapja szerintem tökéletesen tükrözi a karaktert, betekintést nyerhetünk a gyerekkori Draco életébe és nehézségeibe. Én úgy, ahogy van, minden sorát imádom." ~ Cameron

"Nem egyszerű feladat egy részletesen kidolgozott canon karaktert továbbgondolni és felnőtt kiadásban alakítani, de a Fini Dracoja tökéletes példa arra, hogyan kell ezt csinálni. Hordozza magában a régi Draco Malfoyt, de a karakter felnőtt és fejlődött. Imádom a kapcsolatát a fiával, a felesége miatti gyásza minden reagból teljesen reálisan süt át, és még az oldalplothoz is sok szálon csatlakozik. Imádom Dracot." ~ Börti

"Én mindig is szerettem Draco karakterét még a könyvekben, és nagyon örülök neki, hogy jó kezekbe került. Olyasvalakiébe, aki tovább gondolta az ő életét, és nem vitte el teljesen más irányba, nem lehet irreális a karakter, mert sajnos máshol volt ilyen tapasztalatom, hanem azért a lelke mélyén megmaradt az a Draco, akit Rowling által megismerhettünk." ~ Frankie




2. A legjobb boszorkány
Priscilla Burke

"Annyira badass, annyira talpraesett, arra is képes, hogy egy Malfoy-t becsicskítson. Egyszerűen imádom." - Frankie

"Szakadna is le a pofám, ha nem jelölném, Lynn is megmondta, hogy már be vagyok csicskítva. xD Igazából nem véletlenül szeretek játszani ezzel a karakterrel, Pri nagyon badass, nagyon izgalmas karakter, talpraesett üzletasszony, aki ügyesen megtanult helytállni egy veszélyes üzleti világban, és közben bármit megtenne a testvéréért. (Legyen szó akár arról, hogy keresztül repteti három szobán. Ilyen az igazi testvéri szeretet.  4. szavazás - Eredményhirdetés 4018593274 )" ~ Bee

"Az igazi domina, azt hiszem, hogy így tudom jellemezni legjobban a karaktert. Alapvetően nagyon szeretem az ő és az ikertestvére közös történetét is, de magát Pri-t, ahogy határozottan, félelem nélkül irányítja a családi bizniszit, az ikertestvérét és tulajdonképpen mindent, meg mindenki maga körül." ~ Alina



2. A legjobb boszorkány
Cassiopeia Black

"Izgalmas személyiség és előtörténet, sokszínű játékok, jól ábrázolt lelki dilemmák család, párkapcsolat és munka fronton is. Minden reagját egy élvezet olvasni, amikhez semmi közöm, még azt is imádom figyelemmel kísérni, mert Cassie élete tényleg felér egy jól megírt, kaotikus regénnyel." ~ Börti

"Cassie egy rendkívül összetett és izgalmas karakter, sokféle plottal, sok nehézséggel és rengeteg erővel. Szerintem egyszerűen tökéletes!" ~ Cameron

"Csodálattal olvasom minden feldobott reagját. Az ET-ről meg még nem is beszéltem! A gyerekkora, hogyan éli meg az éveit az ikrével, majd a nélküle töltött évek, a vívódások.... Egy percig sem gondolkodtam ezen, miközben írtam!" ~ MRI



3. A legjobb varázsló
Holden Briggs

"Zsörtikét se kell megindokolni, remekül szórakozok minden reagján." ~ Frankie

" Holden az első pillanattól fogva a kedvenc karakterem. Még mielőtt regisztráltam volna a fórumra is Ő szúrta ki a szemem, na meg a hirdetése és miután megérkeztem is rögtön készen állt velem Börti plotolni, mégha más is volt az a kitalált plot, mint amiket Ő hirdetett. Nem utasított el és ahogy megbeszéltük, azóta is szépen lassan építgetjük fel a két karakter plotját és egyszerűen minden hsz-ért oda vagyok. Mindig izgatottan várom, hogy mikor ír vele és nehéz ellenállni, hogy ne válaszoljak azonnal. A karakter nagyon összetett, egy aurorparancsnok, de mégis a családja szinte dróton rángatja. Tekintélye van, de mégis egy házimanó tud lenni, akin átgázolnak. Imádom!" ~ Cameron

"Én nagyon próbálkoztam azzal, hogy ne jelöljek olyat, aki már volt, de Holdent egyszerűen nem tudom kihagyni, akárhogy is próbáltam lebeszélni magam. Zsörtike parancsnokot mindenki szereti, ez alól én sem vagyok kivétel.  ❤ " ~ Ty

"Az a helyzet, hogy ezen egy percig sem kellett gondolkodnom. Azt hiszem, az auguránprojektbe írt kezdő az első reag, amit olvastam tőle, és már ott azt mondtam magamban, hogy úristen, mennyire jól összeszedett, megfontolt, jól összerakott karakter. És azóta is csodálattal olvasom a reagjait. *-*" ~ Bee



4. A legjobb diák
René Yates-Newman

"Teljesen zakkant a gyerek, de közben lehetetlen nem imádni a szárnyas malacával, a szerinte ellenállhatatlan csajozási technikájával és úgy általában minden gyökérségével együtt. Kéne egy René Fanclub, de akkor még ennél is jobban elszállna magától, azt pedig senki sem szeretné." ~ Börti


4. A legjobb diák
Imani Akingbade

"A user másik karija, én pedig nagyon szeretem, ahogy a cserediákokat hozza. Imani karakterlapját vagy éppen a posztjait olvasva az embernek teljesen átjön az afrikai feeling, elhiszi, hogy ez a karakter onnan jött. Az pedig mindenképpen a user érdeme, hogy képes hitelesen - mégis élvezetesen és olvasó számára megmosolyogtatóan - játszani egy ilyen távoli kultúra szülöttét." ~ Alina


5. A legjobb canon
Scorpius Malfoy

Scorpiról alapvetően kevesebbet tudunk a könyvekből, mint Harry generációjáról, de így is be kellett illeszteni egy fix családtörténetbe. A mi Scorpink pedig tökéletesen illik ebbe a sztoriba. Nagyon szeretem, hogy egyszerre méltóságteljes Malfoy és egy érzékeny, az anyját gyászoló kamaszfiú, valahogy mindig a kettő között ingadozik és még keresi önmagát, ahogy szerintem ez ettől a karaktertől el is várható. ~ Börti

"Nem szeretném ismételni magamat, feljebb kifejtettem a lényeget.  Scorpi nem csak hogy jó karakter, de egyértelműen jó canon is, hű mindahhoz, amit elképzelnénk róla a könyvek, vagy akár a darab alapján." ~ Bee

"Bár én nem tudhatom, hogy Rowling hogy álmodta meg pontosan Scorpit - shame on me, egyszerűen nem tudtam elolvasni a könyveket, pedig eskü próbáltam -, de abban egészen biztos vagyok, így látatlanban is, hogy a user még annál is jobban hozza. Ez a karakter is egyszerűen aranyos és emberi lett nem csak amiatt, amit átélt, hanem a miatt is, ahogy azokra reagált és ne felejtsük el, hogy milyen nagyon aranyos a száluk Albussal." ~ Alina



6. A legérdekesebb

karakterkoncepció

Stuart Black

"Stuart egész stílusa, beleértve a karakterlapját is mindenkit röhögésre késztet, még a legrosszabb napokon is. Igazi tróger, hatalmas dumás, a legnagyobb túlélő mugli születésű Black a Kebpiszok Zsözből, aki két kolbász felszeletelése között az olasz maffiózóknak szaladgál. És még curlingezik is a lopott bérletével, szóval: "Csihadjá' le", Stuart Black egy igazi jelenség és megérdemli ezt a jelölést." ~ Börti

"Róla csak annyit, hogy hatszor olvastam el a lapját, és mind a hatszor sírva nevettem rajta" ~ MRI



6. A legérdekesebb

karakterkoncepció

Pixie White

"A stalker galamb animágus, aki mindenkibe is szerelmes, de főleg az igencsak elbaszott Stuart Blackbe. És eközben még arra is marad ideje, hogy Gerbera nénit gondozza." ~ Börti

"mármint, aki ilyen szinten használja az animágiát és amúgy később egy információshálózat kémjévé választják és nem fél Karentől, az vagy őrült vagy magabiztos, esetleg mind a kettő." ~ Hera



6. A legérdekesebb

karakterkoncepció

Adele Leeland

"Olvassátok el, no spoiler  Rolling Eyes " ~ Möj


7. A legjobb plot
Marchettiék és a maffia

"Szeretnétek ha megmagyaráznám? Maradjunk annyiban, hogy imádom a Marchetti családot Ciro-tól el egészen Raffaella-ig." ~ Róka

"ilyen szinten szerintem még nem csicskították be a briteket, mint ahogy ők tolják." ~ Frankie



8. A legviccesebb játék
Auror csapatépítő tréning

"csak visítva röhögök, hogy mennyire kettyós mindenki" ~ Frankie

"Amilyen feladatok vannak itt és ahogy az aurorok utálják az egészet - és néhol egymást is -, nem lehet ez más, csak vicces." ~ Alina



9. A legszomorúbb játék
Harper & Holden

"bár még csak nemrég kezdődött, tudjuk, hogy mi történik benne. Harper és Holden számára kiderül, hogy Harper meg fog halni és ez a tragédia beárnyékolja az egész játékot. A halált nehéz elfogadni, de úgy se könnyebb, hogy tudjuk, pár év múlva be fog következni, csak azt nem, hogy pontosan mikor. A tehetetlenség pedig a legrosszabb, hogy nincs esély megmenteni azt, akit szeretünk. Draco és Scorpius ezt már átélték..." ~ Cameron


10. A legjobb ship
Olivia × Leo

"Hihetetlen, hogy mennyi mindenen mentek együtt keresztül, mennyi év kellett ahhoz, hogy egy párt alkossanak, felvállalják egymást és mégis a mai napig kitartanak egy más mellett." ~ Frankie

"olyan kis aranyosak <3" ~ Hera



10. A legjobb ship
Albus × Scorpius

"Tudom, tudom, hogy korai, de annyira, drukkolok nekik!" ~ Róka

"Imádom a barátságukat, főleg mert ugye a faterjaik miatt nincs egyszerű dolguk már évek óta. De persze nem csak emiatt. A jelenleg futó legilimenciás játék is jól mutatja a közöttük levő jellembeli és egyéb különbségeket, ellentéteket, ami miatt a száluk, minden jelenbéli és jövőbeli (lehetséges) probléma miatt csak még érdekesebb." ~ Bee

"Avagy hogyan támogatja egymást két kamaszfiú őszinte szeretettel." ~ Börti



11. A legérdekesebb család
Marchettiék

"Szerintem nem kell kifejteni őket, imádom mindet, a különböző személyiségüket, ahogy szépen kiépítettek maguknak mindent" ~ Frankie

"egyszerűen oda vagyok a Machetti családért. Imádom a maffiás vonalat, szerintem tökéletesen bele lett illesztve a Harry Potter világába." ~ Cameron



12. A legjobb reagok írója
Börti, a Zsörtike

"Azt hiszem, Fufival kezet foghattok kreatív téren, téged is imádlak olvasni, hiszen mindegyik karidnak egyedi stílusa van." ~ Frankie

"Amióta megérkeztem, azóta folyamatosan játszom Börtivel, méghozzá az egyik kedvenc szálamat, a Holden-Cameront aktívan. Most már ötödszörre találkoztak a játéktéren a karakterek, a plotjuk szépen van felépítve és Börtivel mindig újabb és újabb remek ötleteink vannak velük. Imádom, hogy minden hülyeségemre vevő. Na de ha Holdentől eltekintünk ugyanúgy imádom Cirot és Corbant, szerintem remek reagokat ír, amelyekre nem lehet nem hamar válaszolni." ~ Cameron

"Még sajnos annyira sok játékunk nincsen, de amit eddig tapasztaltam, meg olvastam tőle, hát… oda, meg vissza vagyok Very Happy ~ Ty

"mindig is imádtam és imádni fogom a Bertie reagokat. <3" ~ Hera



13. A fórum lelke
Frankie

"Mindig elérhető, mindig van egy új ötlete és mindenkivel nagyon nyitott, barátságos és nem utolsósorban segítőkész az új tagokkal is, ha mi, adminok éppen nem vagyunk ott." ~ Börti

"Ahogy visszatért a fórumra, szinte berobbant a közösség életébe. Mindig, mindenhol ott van, mindenkinek próbál segíteni és kedveskedni, sok karaktert hoz, sokat plotol, segít az újaknak is a beilleszkedésben, szinte bevonzza őket mindenbe. Ha kicsit később érkezem vagy Ő tér vissza kicsit hamarabb, szerintem még jobban megismertem volna már és ezer egy plotunk lenne, de bízom benne, hogy ez a jövőben még kialakulhat." ~ Cameron

"mert ő egy terrorgép, és még a holtakat is felbolygatja, hogy játsszanak vele (azaz engem)." ~ Hera



14. legszexibb boszorkány
Roxanne Weasley

"George miniváltozatban, régebben azzal viccelődtem, hogy James felesége lesz, hogy mindenkit kiégessünk, de ezután is viccelődni fogok, csak szólok." ~ Róka

"Imádnivaló a hebrencs stílusa, annyira egyedi, annyira színes, hogy remek szórakozást nyújt szimplán csak az, ha olyan játékát olvasom, amihez egyáltalán semmi közöm nem lenne, mégis falom minden sorát. Egy imádnivaló személyiség." ~ Frankie



15. legszexibb varázsló
Ethan & Henry Dearborn

"Ethan a Főnix Rendje tagok közé született, lényegében muglik között nevelkedett kvibli, aki már túl sok mindenkit elveszített élete során, és ezt a mi egyetlen Viktorunk nem is söpri félre a reagjaiban. Ethan valahol a depresszió határán egyensúlyoz, és ez minden reagból átjön, szerintem ennél jobban és hitelesebben nem is lehetne alakítani ezt a karaktert a játéktéren." ~ Börti

"Henry A vérfarkas tulajdonképpen. Az, aki sokakkal ellentétben nem titkolja, hanem a fia legnagyobb bánatára ország-világ előtt vállalja, hogy ő micsoda. Arról nem is beszélve, hogy nem csak szavakkal teszi ezt, hanem tettekkel is, hiszen ő és a felesége is jogászok. Noha Henry sem tökéletes, hiszen bármennyire is hirdeti az önelfogadást és bármennyire is hiszi azt, hogy neki ez teljesen sikerült, azért néha-néha megvillan, hogy ez még nem annyira teljes." ~ Alina



16. A legjobb crack ship
Ziggy és a gurkó

"Nem kell bemutatni a találati rátáját." ~ Róka


17. A legjobb mágikus lény
Dexter Armstrong-Shaw

"Obscurus, szerintem ez már önmagában elég lenne ahhoz, hogy bekerüljön a jelöltek közé, de emellett még ritka izgalmas előtörténetet is kapott és a játékait is érdemes olvasni Very Happy " ~ Börti

"Dexter szerintem nagyon különleges karakter, már maga az obscurus létével is, amihez egy remek előtörténet tartozik, gyönyörű részletességgel kifejtve." ~ Cameron


Alina Scamander, Cameron Castillo and Draco Malfoy varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: