Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Ohana means family

Anonymous



Ohana means family Empty
Vendég
Hétf. Dec. 09, 2019 10:14 pm



Remington Brocksby




Nem: férfi

Kor: 26 év

Vér: félvér

Munka: Mágiaügyi Minisztérium, sportszervező/ rendezvényszervező

Kapcsolatunk: báty-öcs

Csoport: Varázsló

Playby: Tyler Joseph (változtatható)

Státusz: SZABAD



Részletek

"Remington Brocksby, 26 éves, sportrendezvények lebonyolításával foglalkozik a Mágiaügyi Minisztérium adott főosztályán. Nagyon ért ezekhez, ami szuper dolog, mert így az esküvőmet is neki kell majd megszerveznie, ha akarja, ha nem. Persze nagyon akarja, iszonyat lelkes, ha bármi hasonló feladatot a kezéhez kap. Igazán jó gyerek, nagyon megérdemli a sikereit."
Ezt a részt találod meg a karakterről az et-mben is, de még ezekhez sem ragaszkodom teljes egészében, a nevet is megváltoztathatod, ha szeretnéd (bár nagyon vicces lenne neki is egy fura Shakespeare-es középső név :D), a playbyt meg főleg, igazából bármi jöhet, amit a karakterbe tudsz képzelni :D nagyon várlak*.*



Vissza az elejére Go down
Anonymous



Ohana means family Empty
Vendég
Hétf. Dec. 09, 2019 10:21 pm



Mirabelle Brocksby




Nem:

Kor: 23 év

Vér: félvér

Iskola: Docendo Discimus Mágusakadémia

Kapcsolatunk: báty-húg

Csoport: Akadémista

Playby: Willa Holland (változtatható)

Státusz: SZABAD



Részletek

"Mirabelle Brocksby, 23 éves, végzős az akadémián, már a második szakon, amit elkezdett. Hihetetlen tudásszomja van, az agya kész lexikon, annyira tisztában van rengeteg dologgal, elsősorban persze azokkal, amik különösen érdeklik. Elvégezte a rúnamágia szakot, most pedig a számmisztikával foglalkozik. Nagyon büszkén szoktam kijelenteni, hogy igen, ez a menő csaj az én húgom."
Ezeket írtam le Mirabelle-ről a karakterlapomon, de egyébként minden, még az ebben állók is változtathatóak nyugodtan. Kaphat más szakokat, amiket eddig elvégzett, még a nevét is megváltoztathatod, ha nagyon szeretnéd, bármit ^^ A pb alanyt nagyon imádom, de természetesen ő is cserélhető bárkire Very Happy



Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: