Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

(sweet) baby sister

Anonymous



(sweet) baby sister Empty
Vendég
Hétf. Aug. 23, 2021 2:53 pm

Rhiannon Throndsen-Hayhurst




Nem:

Kor: 25

Vér: félvér

Iskola/Munka: szabadon választható

Kapcsolatunk: húg

Csoport: szabadon választható

Playby: Florence Pugh?

Státusz: SZABAD


Részletek

Annyira hamar lettem nagytestvér, hogy nem is emlékszek az életre nélküled. Kisgyerekként szinte elválaszthatalanok voltunk, a kedvenc játékainkon osztoztunk, én bármikor babáztam veled, te pedig éppen csak egy kicsit jártál mögöttem a játékseprűinken. Akár ikrek is lehettünk volna (számtalanszor annak is hittek minket, mit pedig sosem fáradtunk azzal, hogy kijavítsuk őket). Hiába volt külön szobánk, képtelenség volt minket különválasztani. Aztán eljött az idő, amikor engem a Roxfort várt, te pedig egy évet még otthon maradtál. Amikor a jövőnket terveztük azzal nyugtattalak, hogy semmi sem fog változni, csak egy rövidke évről van szó, és utána a Roxfortban lehetünk elszeparálhatatlanok. Nos, ez nem éppen így történt. Bevallom, én voltam a hiba az addig tökéletesen működő ritmusunkban. Mire karácsonyi szünetben hazautaztam már nem akartam az ostoba kishúgommal játszani, fárasztónak és gyerekesnek tartottalak. Magamra csuktam a szobám ajtaját és mindegy mennyire sírtál nem voltam hajlandó beengedni téged.
A kapcsolatunkon az sem javított, amikor a következő évben te is csillogó szemű elsős lettél. Én a barátaimmal heverésztem a füvön és azon nevettünk milyen kis ügyetlen kölykök is vagytok ti elsősök. Amikor beválogattak a kviddics csapatba végleg ellöktelek magamtól. Túl nagy voltam hozzád, túl népszerű és te túl halandó.
Szörnyű testvéred voltam és évekbe telt mire felnőttként korrigáltam a hibáimat.
Ma már nem rivalizálunk. Ugyan talán már sosem leszünk olyan elválaszthatatlanok, mint gyerekként, de ha hívsz, felveszem, ha részegen kopogsz az ajtómon megágyazok neked és fogom a hajad, még kiadod magadból a lángnyelv whiskeyt. Ha fontos meccsem van te vagy az első, aki megjelenik, és ha megkérdezik szerintem ki a korosztályunk legbriliánsabb boszorkánya te vagy az automatikus válaszom. Cserébe te elviseled a szeszélyeimet, anyánkat megszégyenítő haragos tekintettel dorgálsz meg minden ostobaságom miatt (és ebből aztán akad bőven, egészen biztosan én vagyok a primer okozója a szemöldököd között kialakulóban lévő apró ráncnak).
De szeretjük egymást, a lehetőségekhez képest jó testvérek lettünk, egymás mellett állunk mindenben. Ha a kútba ugrasz, ugrok utánad, ha én ugrok, fejcsóválva kihúzol. Egyértelműen te vagy az okosabb, a felnőttebb testvér. Szerencsére, mert Merlin tudja, az én életem minden csak nem egyszerű.

Hát helló! Rhiannon személyisége teljesen a te fantáziádra bízom. Van pár apróság amit az ET-mben viszonylag lefixáltam (érdemes is lenne vetned rá egy pillantást), ilyen a családunk, a kapcsolatunk a szüleinkkel, a múltunk stb. A vitális részeken sajnos nem tudok változtatni, de a karakterre vonatkozó dolgokat szívesen módosítom. Tehát ha más nevet, kort, arcot szeretnél csak egy szavadba kerül. Remélem hamar érkezel. <3 A legbiztosabb, ha Discordon írsz (@ sira), de próbálkozom a PM-et is észrevenni. Várlak nagyon!!!!


Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: