Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Mallory testvérek

Anonymous



Mallory testvérek Empty
Vendég
Pént. Aug. 20, 2021 12:44 pm

Jeremiah Mallory




Nem: férfi

Kor: 41 év

Vér: félvér (metamorfmágus)

Iskola/Munka: exMardekár; amneziátor, múzeumi kurátor vagy amit szeretnél

Kapcsolatunk: báty

Csoport: varázsló

Playby: Tom Welling (ő van a képen),  Joseph Morgan, Kristofer Hivju vagy akit szeretnél és belefér
Státusz: SZABAD


Részletek

Egy példakép vagy a szememben, aki bár lehet, hogy kellő ravaszsággal rendelkezik mégis átlát az embereken. Talán megfontolásból a munkád miatt, de te sosem nősültél meg. A saját család lehetőségében a sebezhetőséget látod, a gyengeséget, amit felhasználhatnak ellened. Nem tudom mostanában miért vagy elzárkózott, hogy a munkád során mire jöttél rá, amire nem kellett volna. Esetleg profilt váltasz és a másik munkahelyed mellett döntesz. A másik ugyanis az egyik múzeum kurátori pozíciója. Hogy melyik mellett döntesz azt rád bízom.




Sarah Mallory




Nem:

Kor: 27 év

Vér: félvér (metamorfmágus)

Iskola/Munka: exHugrabug, auror

Kapcsolatunk: húg

Csoport: boszorkány

Playby: Emma Stone

Státusz: BEREGISZTRÁLVA


Részletek

Gyerekkorunkban folyton veszekedtünk, ahol te voltál ott nem lehettem én. Mindig beleszóltam, hogy kikkel barátkozol, piszkáltalak téged, mert nem fiúnak születtél. De felnőtt fejjel, tudod csak kiröhögni tudom magam, amiért megkeserítettem az életed. Talán ezért is választottad az aurorképzőt és lettél a szervezett bűnözés szakosztály tagja, aminek Zachariah is a tagja. Vele sokkal jobban szót értesz, mindig is így volt, mert ő felvidított amikor én szomorúvá és keserűvé tettelek. Mostanra határozott nő lettél, aki mindent imád, kivéve talán engem. De tudod ez egy cseppet sem zavar, van egy olyan érzésem, hogy az 'átkod' utolért és a lányaimtól ugyanazt kapom amit én adtam neked, csak én nem a lányaim testvére vagyok, hanem az apjuk. Csintalanságban rád hasonlítanak.



//Aki szeretné őket vagy hozná, az ne felejtse el, hogy Róka lábnyomait kell követni discordon is. Minden egyéb alakítható velük kapcsolatban, csak szeretném, hogyha a házuk maradna. Ahány Mallory annyi féle ugyanis. :3 //
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: