Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

the bradshaw twins

Anonymous



the bradshaw twins Empty
Vendég
Csüt. Aug. 12, 2021 5:54 pm
Egy ikerpárról van szó és a hasonló ismertetőjegyek miatt igyekeztem szőkés-barnás, kék szemű pb ajánlást gyűjteni mindkettejüknek, de azok szigorúan csak javaslatok, megbeszélés alapján változtathatóak. A kék tekintetet preferálnám, rá lehessen mondani El-lel is testvérek, de a becsapós genetika miatt variálható. (A név sem kőbe vésett, ha ez lenne a visszatartó tényező. Az EB monogramra khm csak ego miatt esett a választásom.)

Mindkettejük története szabadon alakítható néhány főbb irányvonal figyelembe vételével. Hangulatkeltésül szolgál inkább a leírás, nem szájba rágás. Nagyon várom az ikreket, rengeteg potenciál van a plot(jaik)ban (is), így ha rajtam múlik nem maradnak parlagon. Bármi kérés, kérdés, óhaj, sóhaj állok rendelkezésre és közös ötletelésre.  the bradshaw twins 2514039371  the bradshaw twins 1516639770

ET-részlet írta:
Kompetitív jellemükkel egyöntetűen az apjukra ütöttek, de amíg ez jól tükröződik Evelynne karrierjének ívelésében, addig Esmondéban már kevésbé. Siker övezi az ő nevét is a szakmájában, amit a családfő tiszteletére választott magáénak, de mióta a Reggeli Próféta egyik cikkében említést tett róla teljesítménye nem olyan kiemelkedő, mint elődjéé, egyre több hibát vét a több oldalról érkező nyomás alatt. Húga virágzik a lap szárnyai alatt, előszeretettel szedi ízekre a politikai élet megtestesítőit és bőszen hangoztatja nem fél a következményektől, mert azok kizárólag az ő igazát támasztanák alá.
Mindketten hevesebb mérséklettel rendelkeznek bátyjukhoz képest és kevésbé bánják, ha ők állnak a figyelem középpontjában. Élvezik, ha említést tesznek róluk vagy belekezdhetnek abba mi történt velük az elmúlt időszakban, ami nem önzést jelent, egyszerűen arról van szó nyíltabbak. Tulajdonságaikat csokorba szedve bátrak, büszkék és minden más, ami alapján a Süveg joggal osztotta be őket házválasztáskor a Griffendélbe.
Húgával jó viszonyt ápol, amiben részben közrejátszik felesége is, mint kapcsolati híd, de az öccsével kifejezetten vegyes, mondhatni sekélyes a helyzetük. Érdeklődésük kevés témában metszik egymást, a legtöbb dolgot érintő véleményük is eltér, így a különböző világaik miatt távolabbról támogatják a testvéri kapcsot. A farkastémát is lezárták maguk között két kérdésváltással.


Evelynne Bradshaw




Nem:

Kor: 32 év

Vér: félvér

Munka: újságíró (politikai rovat szerkesztője, Reggeli Próféta)

Kapcsolatunk: húg-báty

Csoport: boszorkány

Playby: Elizabeth Lail

Státusz: SZABAD


Részletek

Szereted, ha forró a talpad alatt a talaj, nem igaz? Végtére is a politika bugyraiban vájkálsz nap, mint nap, hogy valami mocskot kideríts a társadalom alappilléreinek nevezett varázslókról és boszorkányokról. Igazságként hivatkozol rá, tényekként, de kevésbé hoznak lázba a rizikó nélküli, rutinszerűen begyakorolt riportok, amik kevés utána járással járnak, mert java részt publikus információt tartalmaznak, hiába tartoznak azok is ebbe a kategóriába; igazság. Szereted a nyomozással járó izgalmat, de nem feltétlen vered nagy dobra, megfontoltabb, okosabb vagy ennél, mintsem kelletlenül felhívd magadra ezügyben a figyelmet. Éppen ezért nem kötötted az orromra a mágiaügyi miniszter után szaglászol, a véleményem az ismertetése nélkül is a tieddel ellentétes lenne, nem tartanám jó ötletnek. Mindig is puhatolóztál, hátha ki tudtál húzni belőlem valami olyan információt az írásaidhoz, amik érdekességként szolgálnának vagy nyomként, amin elindulhatsz. Jóval azelőtt a mostani pályaorientációd mellett döntöttél volna és szabadúszóként más területeken is megvetetted a lábaidat. A munkámról nem beszélek, veled különösen nem, hacsak nem általános blődségeket sütök el, mint, hogy sok a papírmunka vagy egy ideig elfoglalt leszek a határidők betartása miatt; sejted nem erről, hanem többről van szó.
Egy évvel ezelőtt is megragadta az érdeklődésed a minisztériumi döntés pontos körülményei az állásom megtartásáról; alkut kötöttem-e, egyáltalán véletlen volt-e, ami azon a bizonyos napon történt a számos veszteség ellenére, nem-e csak eltusolni kívántak valamit egy megrendezett színházzal. Nem tudom tudsz-e valamit vagy csak a fantáziád szállt el a spekulálgatások közben, de nem eresztettem bő lére a mondanivalóm a témát illetően. A házi firkász ösztöneid jobb lenne, ha elnyomnád néha. Több okból kifolyólag is. Nem hiszem el kellene mondanom, hogy aki túl közel kerül a tűzhöz az előbb, utóbb megég és azt nem szeretnénk végignézni. Se én, se Nicole.

Egészség húg-báty kapcsolatot ápolunk, bár egyértelműen kettőnk közül te többször próbálod meg szívni a véremet, mint én a tied és hiába vagy túl a harmadik X-en, az apró, hétköznapi, hangsúlyozottan testvériesnek vallott versengéseidre a mai napig próbálsz rávenni, ha Esmond nincs kéznél. Hozzáteszem továbbra is sikertelenül az esetek nagyobb hányadában, mert nem dőlök be a provokációidnak, az 'én jobb vagyok' típusú dicsőségek hidegen hagynak. Szívesebben tolom oda magam helyett a nejem helyettesítőként, ő úgyis régebb óta ismer téged, mint én őt és a felelősséget ilyen eseteknél áttestálom az ő nyakába.

Igen, a kisasszony előszeretettel dugja bele mindenbe az orrát és a mostani projektje számít az eddigi legnagyobbnak. Milyen kérdéseket tett fel eddig vele kapcsolatban vagy csak most kezdi, elárulta-e Nicole-nak (vele még a Roxfort évek legelején ismerkedett össze, kötött barátságot, további infókért mindenképp keresd fel, kérlek!) vagy se, ezt mind a megalkotóra bízom. Én galibát szimatolok, de mivel nincs telihold, ez lehet csak a dohos levegőnek tudható be. Laughing




Esmond Bradshaw




Nem: férfi

Kor: 32 év

Vér: félvér

Munka: kviddicsjátékos (hajtó)

Kapcsolatunk: öccs-báty

Csoport: varázsló

Playby: Garrett Hedlund

Státusz: SZABAD


Részletek

Mindegy mit mondasz a médiainterjúkban vagy másoknak, Eve-vel mindketten tisztában vagyunk vele apánk lenyűgözése a főcélod mióta az eszed tudod, ezért hagytad és hagyod a mai napig is, hogy elsodorjon a kviddics iránti rajongása. Hogy ez összefonódik-e a sport iránti szeretetteddel ezt nem tudom megállapítani, a kapcsolatunk felszínesnek nevezhető és azon kívül, amit a saját szememmel látok, a húgunktól hallok, az újságban olvasok, nem sokat tudok rólad, kiváltképp arról mi zajlik a fejedben. Érzem a felém szegeződő feszültséget, amikor a családi vacsorákon találkozunk, mostanra hozzászoktam, mintha második bőröm lenne és nem erőltetem a kettőnk közti kommunikációt a kötelező körökön túl. Nem ignorállak, a közös társalgásokba ugyanúgy becsatlakozok és érdeklődöm a hogyan léted felől, a mondanivalód egy-egy részletéről, míg nem fedezek fel szükségtelen frusztrációt, de nem több.
A problémád eredete ismeretlen számomra, feltételezem az eltérő személyiségünkből ered és csak sejtem valamiért bosszant a konfliktuskerülésem. Sok évvel ezelőtt még próbáltam nyitni feléd, rávenni arra, hogy javuljon a viszonyunk és oszd meg a számlámra felrótt sérelmed, de nem volt pozitív végkimenetelű a kezdeményezésem. Azon az ajtón, pedig nem fogok szakadatlan kopogni, amelyik nemhogy kinyílni nem fog, hanem még be is törné az orrom a lapjával az újbóli bezáródása előtt.

A karriered során kaptál már hideget, meleget egyaránt. Az újságíróktól, az edződtől, a csapattársaidtól, apánktól. Többször voltál jó, mint rossz, de sose igazán kiemelkedő. Törekszel jobb és jobb eredményeket elérni, nem arról van szó feladod, ha egy akadály jön szembe, de egy kis pihenés lehet többet tenne, mint az túlhajtod magad. A szemünk előtt égsz ki, ami nem tudatosul benned és még keményebb önostorozásba kezdtél az utóbbi időben egyre halmozódó hibáid okán. Elvéted a labdát, megcsúszik a kezed, kicsit lassabb vagy a vártnál, szinte kezdők hibáit ismétled és ilyenkor eluralkodik rajtad a mérged, nem tiszta fejjel gondolkodsz. Ki kellene törnöd a saját gondolataid közül, mert ha ez így folytatódik előbb, utóbb robbanni fogsz és kétlem szép látvány lesz.

Nem rózsás a helyzet, de talán nem is menthetetlen kettejük közt. Én jobb szeretném, ha elharapózódna a jövőben a helyzetük és kifakadna Esmond, akár a ránehezülő nyomást vezetné le a bátyján, akár a személyes sérelmeit, amiről El-nek halvány lilája sincs. Direkt nem határoztam meg hogyan viszonyul az egy évvel balesetéhez, ahol bevetés közben megharapták a karakterem. Nem mondom bánnám, ha egy cseppnyi öröm szerepelne a reakciói között, hogy igazán emberi legyen a kárörömmel, de ezt teljesen a jelentkezőre bíznám. Useresen szétimádnám az öcsköst. Very Happy

Vissza az elejére Go down
Anonymous



the bradshaw twins Empty
Vendég
Csüt. Aug. 12, 2021 8:36 pm
Én is Várlak!


Evelynne Bradshaw

A Roxfortban ismerkedtünk meg, így gyerekkorunk óta legjobb barátnők vagyunk. Büszkén mondhatom, hogy mindig számíthattam rád, mindig ott voltál nekem, még akkor is, mikor senki más nem. Minden hülyeségben együtt voltunk benne, volt mikor büntető munkát is kaptunk. Esmondot igazán sosem kedveltem, mindig éreztem benne valamit, ami miatt soha nem találtam meg a közös hangot. De téged ez sem zavart. Neked köszönhetem, hogy megismerhettem a férjemet, bár az elején nem mertem beszélni veled, az érzelmeimről. Féltem, hogy elrontja a barátságunkat, de mikor elmondtam nem így lett. Mai napig nagyon jóban vagyunk, egyáltalán nem tette tönkre barátságunkat, hogy a bátyád a férjem. Büszke vagyok rád, amit elérsz. Remélem minden titkodat is megosztod velem.

Nagyon, nagyon várom. Ahogy Elias is írta, én se hagyom "parlagon". Bármit megbeszélhetünk, és sokat plotolhatunk  the bradshaw twins 162129408


~~~~~~~~~~~~~~~

Esmond Bradshaw

Az ikertesód a legjobb barátnőm, a bátyád a férjem. Veled mégsem tudtam soha egy szép, értelmes mondatot váltani. Gyerekkorom óta ismerlek téged is, de mindig úgy éreztem, hogy nem vagyok szimpatikus neked, sőt mi több kinem állhatsz. Ezt érzem a mai napig. Az iskolába a szúrós pillantásaid "mintha elvenném tőled a húgodat" többször éreztem, dacára annak, hogy mindig próbáltam nyitni feléd. Hívtalak, hívtunk ide-oda, semmi. Egy idő után az ellenszeved felülkerekedett, és feladtam a próbálkozást. Az iskola óta, veled ténylegesen csak a családi rendezvényeket látlak, de egy árva szót se beszéltünk. Még az esküvőnkön is csak szűkszavúan, és végig éreztem, hogy nem tetszik neked az egész. Tudom Elias-sal nem felhőtlen a kapcsolatod. Sokszor magamat okolom ezek miatt. Remélem egyszer megváltozik, de sajnos kétlem.

Én ennyire gondoltam vele kapcsolatban. A megalkotóra bízom, hogy valójában, ha tényleg van problémája velem, annak mi a valódi oka, és forrása. Ez teljesen Nicol szemszögéből van. az is lehet csak rémeket lát Smile Ezt ha hozod megbeszéljük :3  

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: