Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

she taught me that fear is not an option

Anonymous



she taught me that fear is not an option Empty
Vendég
Vas. Aug. 08, 2021 9:36 pm

Ingrid Mulciber




Nem:

Kor: 45-48 év

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Roxfort (Mardekár), ha egyetemet végzett, akkor azt a megalkotóra bízom, viszont hivatalosan egy nőegylet vezetője, azon belül hamisításokkal foglalkozik és a Magic is Might tagja a faterral

Kapcsolatunk: Anya-fiú

Csoport: Boszorkány

Playby: Reese Witherspoon (de egyeztethető, csak szőke és kék szemű legyen)

Státusz: SZABAD / FOGLALT / BEREGISZTRÁLT





Részletek

Egy rossz szót nem mondhatok rád, különben kinyírsz. Mindig lányos anya voltál, a testvéreimmel többet foglalkoztál, mint velem, de ez sose hatott meg különösebben, mert amúgy is apás vagyok.
Nem szerelemből mentél a fateromhoz, ez tény. Odahaza messziről süt rólatok, hogy nyoma sincs érzelmeknek, a külvilág számára viszont remekül játsszátok a szerepeteket. Egyébként azt nem tagadhatom, hogy remek párost alkottok együtt. Legalább is, ha vérségi kérdésekről és a neogrindelwaldista szervezkedésről van szó, akkor kurva jól csapatjátok. Nem szokásod odahaza véka alá rejteni a véleményedet, azonban a nyilvánosság előtt bűbájos és csendes vagy. Látszólag. Ellenben, ha a fater nem fogadja meg a tanácsaidat, és még téved is, akkor előszeretettel dörgölöd az orra alá, hogy már megint neked volt igazad.
Szereted a katonás rendet, a tisztaságot na meg a fényűzést. Mindig minden a seggünk alá volt rakva, mindig ki voltunk szolgálva, ahogy te is, és élvezed ezt. A saját világodban, a saját köreidben szereted kézben tartani a szálakat, odahaza viszont nagyjából egyenrangú vagy apámmal, vagy csak unottan fejet hajtasz neki, és ráhagyod a faszságait.
Igazi, kifinomult hölgy vagy enyhe szadista hajlamokkal megfűszerezve, amik a családod múltjáig vezethető vissza, ugyanis évszázadokkal ezelőtt német nemesek voltak a felmenőid, utána pedig titkon a német nácik támogatói voltak a rokonaink, majd Grindi és Voldemort oldalára is beálltak. Azt sose mesélted el, hogy hogy a francba sikerült a családnak fenntartania a látszatot, és nem kobozták el minden vagyonukat, de téged ismerve a csodálatos szarkeverő képességekkel rendelkeztek ők is.

//Ingridet úgy képzelem el, mint egy határozott, erős női jellemet, aki nem szerelemből van együtt a férjével, inkább elviselik és tolerálják egymást, de nyilván ezt a készülő faterrel lehet egyeztetni. Ingrid és Sebastian között olyasmi viszonyt tudnék elképzelni, hogy Sebastian óvatosan körbetáncolja őt, sőt talán ő az egyetlen, aki igazán fegyelmezni tudja őt szimplán a kisugárzása miatt. Nagyon-nagyon várunk, hiszen lenne egy férjed (@Napoleon Mulciber) és egy leendő menyed is (@Medea Byrne ha feleségül veszem), továbbá a testvéreimet is meghirdettem. <3 //
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: