Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Viola & Trevor Benett

Anonymous



Viola & Trevor Benett  Empty
Vendég
Szomb. Aug. 07, 2021 8:41 pm

Viola Benett




Nem:

Kor: 24 év

Vér: félvér

Iskola/Munka: Horned Serpent volt

Kapcsolatunk: nővér-öcsi

Csoport: boszorkány

Playby: Riley Rasmussen

Státusz: SZABAD


Részletek

ET részlet: Tizenévesen elkezdett barátkozni sötét múltú varázslókkal és boszorkányokkal, nem volt ő olyan rossz, mint elsőre gondolná bárki, csak kíváncsi volt. Túl kíváncsi. Keresni kezdték, de csak a pálcája maradt meg, őt meg mintha a föld nyelte volna el. Több mint valószínű, hogy ő is meghalt. A családja azóta is keresi erre a magyarázatot.

Kiegészítés/Háttérinfó: A pálcáját ugyan hátra hagyta, de vele semmi rossz nem történt. Csupán annyi, hogy törölték az emlékeit a családjáról és egy teljesen új életet kezdett el élni. Hogy pontosan hol? Hát nem Amerikában az biztos.




Trevor Benett




Nem: férfi

Kor: 21 év

Vér: félvér

Iskola/Munka: Wampus volt

Kapcsolatunk: báty-öcsi

Csoport: varázsló/akadémista

Playby: Nico Greetham, Danny Griffin

Státusz: SZABAD


Részletek

ET részlet: Treffy sem a minta gyerekek közé tartozik, a fejébe vette, hogy addig nem nyugszik amíg válaszokat nem kap Viola halálával/eltűnésével kapcsolatban. Castiel-el éppen ezért - mivel Castiel kicsi volt hozzájuk képest amikor ez történt - nem tudja annyira átérezni a helyzet súlyát és fontosságát. Pont ezért mindig kioktatást kap Trevor-tól. Annak idején a Wampusba járt, igazi harcos jellem, mindig előszeretettel osztja ki a testvérét.

Kiegészítés/Háttérinfó:
Itt hagyom Nico testét:
Vele kapcsolatban igazából nincs nagy megkötésem, a lényeg, hogy ő lesz az aki megtalálja a nővérünket majd. De amikor rájön, hogy Viola azt sem tudja ki ő... Nos, akkor kíváncsi leszek, hogyan reagál.

// Ha megjöttél vagy érdekel a karakter akkor ne félj, kövesd szépen Róka lábnyomait és megtalálsz a végén engem is. //

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: