Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Noah or Conrad

Anonymous



Noah or Conrad Empty
Vendég
Szomb. Aug. 07, 2021 6:30 pm

Noah




Nem: Férfi

Kor: 22 év

Vér: Arany/Félvér

Iskola/Munka: Akadémista

Kapcsolatunk: Titkos kapcsolat

Csoport: Akadémista

Playby:Christopher Mason, de alkudható, csak ajánlj jobbat

Státusz: SZABAD


Részletek

Fél évvel ezelőtt találkoztunk először, amikor a húgod, vagyis az egyik barátnőm meghívott, hogy töltsem nálatok a téli szünetet. Ahogy megláttalak alig bírtam levenni rólad a tekintetem és bár tudtam, hogy ha engedek a kísértésnek, akkor mindent felforgatok magam körül, mégis akartalak. Bár először úgy tűnt, hogy nem viszonzod az érzéseim, pár nappal később mégis az ellenkezője bizonyosodott be. Szilveszter éjszakáján annyit ittunk, hogy egymás karjaiban kötöttünk ki és míg a többiek épp visszaszámoltak, mi egymás testét fedeztük fel. Mivel nem akartuk, hogy bárki is tudomást szerezzen arról, hogy mi folyik köztünk, úgy tettünk mintha semmi se történt volna. A következő napokban, amikor senki sem figyelt, akadtak lopott perceink. Én nem bírtam neked ellenállni, olyan érzéseket váltottál ki belőlem, amire nem is gondoltam, hogy léteznek.
A suliba visszatérve, amikor csak kimehettem Roxmortsba és neked sem akadt semmi dolgod, mindig jöttél és meglátogattál. Persze ezek a találkák is csak nagy titokban történhettek. Most, a nyári szünetben is eljöttél meglátogatni és egy felejthetetlen hetet töltöttünk együtt. Egyre inkább úgy érzem, hogy csak veled szeretnék lenni, de tudom, hogy ez nem olyan egyszerű. Vajon mi lesz, ha a húgod tudomást szerez rólunk? Elfogadja a kapcsolatunkat?
Másrészt a te szándékaidról sem tudok semmit. Ugye nem csak szórakozol velem? Mondd, hogy nem csak egy ostoba libának nézel.

//Ennél többet nem szabnék meg, Noah jelleme szabadon alakítható, de szeretném, ha valóban nem lenne könnyű a helyzetük. Noah kezdetben tényleg csak szórakozna Lolával, lehet akár más kapcsolata is. Siess, nagyon várlak.  Noah or Conrad 3217638854 //





Conrad




Nem: Férfi
Kor: 17 év

Vér: Arany, Félvér

Iskola/Munka: Roxfort

Kapcsolatunk: a pasim vagy

Csoport: Hugrabug/Hollohát/Mardekár

Playby: Aria Shahghasem, de hozzá sem ragaszkodom annyira.

Státusz: SZABAD


Részletek

Lassan két éve vagyunk együtt és látszólag minden rendben van a kapcsolatunkban. Azt hiheted, hogy én ugyanúgy szeretlek, ahogy te engem, mert ezt akarom veled elhitetni. Fogalmad sincs róla, hogy az én érzéseim egészen mások. Már fél éve hazudok neked arról, hogy van egy másik srác is az életemben, aki sokkal többet jelent nekem, mint te. De nem akarlak megbántani, nem szeretnélek sírni látni, mert tudom, ha kitálalnék, akkor biztosan látnék könnyeket a szemedben. Fontos vagy nekem, de nem tudom meddig bírom még. Szeretném, ha a kapcsolatunknak vége is lesz, mellettem maradnál, mint egy barát. Vagyis néha pontosan ezek járnak a fejemben, de máskor meg elbizonytalanodom és egészen mást gondolok. Annyi mindent éltünk már át együtt. Meg aztán ha veled vagyok, annyira más vagyok, mint amikor nem. Te képes vagy engem visszafogni, elérni, hogy ne legyek annyira lobbanékony. Ha együtt vagyunk, nem akarok mindenkinek beszólogatni és sokkal nyugodtabb is vagyok. A barátaink szerint, igazi álompár vagyunk, pedig, ha tudnák.
//Conrad jelleme is teljesen rád van bízva, a fentieken kívül nem szabnék meg semmit. A kapcsolatuk alakulását viszont a játéktérre bíznám. Siess, nagyon várlak.  Noah or Conrad 3217638854 //

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: