Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

A son is a mother's most preciuos treasure

Anonymous



A son is a mother's most preciuos treasure Empty
Vendég
Kedd Aug. 03, 2021 7:13 pm

Solomon Gavin Nott




Nem: Férfi

Kor: 21  év

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Akadémista, informátor

Kapcsolatunk: Anya-fia

Csoport: Akadémista

Playby: Luke Powell, Marvin Sheckler (de amúgy alkuképes, csak beszéljük meg <3)

Státusz: SZABAD / FOGLALT


Részletek

Vér szerint Halcyon Yaxley egyetlen életben maradt gyermeke vagy, de a sajátomként neveltelek fel téged, és az eltűnt ikertestvérem után Gavinnek szólítalak. A roxforti csata után egy évvel, éjszaka érkezett meg hozzánk Halcyon sérült házimanója, aki kimenekített téged. Mivel letettem a Megszeghetetlen Esküt, azzal kapcsolatban, hogy vigyázok rád, ezért igyekeztem ennek eleget tenni.
Mindenre megtanítottalak, amit én is tudtam. Talán kicsit túlságosan szigorú voltam, de különféle harcmodorokban megállod a helyedet. Megtanítottalak párbajozni, vívni, késeket használni és a kétkezi harcra is. Azt akartam, hogy biztosan megálld a helyedet a világban, ezért voltak olyan kemények az edzéseink. Ha érdeklődtél az alkímia és animágia iránt, akkor abban szintén segítettem neked.
Amikor elég idős lettél, akkor elmeséltem neked mindent az igazi szüleiddel kapcsolatban. Egy percig se voltak titkaim előtted, épp ezért lehet olyan szoros a kapcsolatunk. A mai napig úgy kezelsz engem, mintha a valódi édesanyád lennék, és én is a saját fiamként hivatkozok rád.
A neveltetésednek hála továbbra is vallod azokat az elveket, hogy a vérvonalunknak tisztának kell maradnia, elvégre a Yaxley-k is aranyvérűek lennének, bár ezt a nevet nem használod. Sokkal inkább vallod magad Nottnak, ez pedig engem büszkeséggel tölt el.
A jellemedet tekintve alapjáraton csendes és komoly vagy, azonban mesterien bújsz szerepekbe: ha kell pimasz és nagyképű vagy, ha kell egy igazi úriember, egy csábító, egy társasági ember, vagy pedig olyasvalaki a csendes, visszahúzódó embereket is könnyen megtöri. Olyan vagy, mint egy kaméleon, pontosan úgy viselkedsz, ahogy a környezeted elvárja tőled.
Épp ezért vagy tökéletesen alkalmas arra a feladatra is, hogy az Eyes of London tagja legyél, hiszen mi a mugli és varázslóvilágból egyaránt információkat gyűjtünk, s mivel semlegesek maradunk, ezért az információnkat borsos áron eladjuk. Az Eyes of London tagjai animágusokból és metamorfmágusokból áll, akik észrevétlenül hallgatóznak. A központunkba pedig csakis egy varázslattal ellátott tetoválással ellátni (ez egy szám, amit egymagaként is alkothatja a tetoválást, vagy pedig egy korábbiba van elrejtve). Ilyen tetoválásod neked is biztosan van, különben nem tudnál jönni-menni.  

//Az et-mben további információk állnak rendelkezésre, de pm-ben, vagy discordon nagyon szívesen állok rendelkezésedre. Továbbá nem csak én várlak téged, de Amelie Lestrange, Adrian, Damien és Remington Nott is, továbbá Karena Aksakov is. //

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: