Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Bajban bajtárs

Anonymous



Bajban bajtárs Empty
Vendég
Pént. Júl. 23, 2021 1:31 pm

 
[Rob]


 


  Nem: férfi

  Kor: 20 év

  Vér: nyitott

  Iskola/Munka: Hollóhát, foglalkozás nyitott

  Kapcsolatunk: legjobb barát

  Csoport: varázsló

  Playby: Froy Gutierrez

  Státusz: SZABAD
 


 
Részletek

 

Mióta az eszemet tudom, azóta nem tudtalak levakarni magamról. Valaki tud valami jó oldószert?

Na de viccet félretéve, nem is tudom, mit kezdenék nélküled, de tényleg. Együtt nőttünk fel, együtt lettünk beosztva, majd együtt futottunk végig a Roxfort folyosóin, ahogy a gondnok üldözött minket. Azt mondják, két dudás nem fér meg egy csárdában, na, ebben az esetben a két dudás elválaszthatatlanok, és bár nyelvük éles egymás ellen, szó nélkül tűzbe mennének a a másikért. [Rob, vagy ki tudja, mi a neve] nem kviddicsmániás, bár nem veti meg a sportot. Igazából hetente talál valami új, rémesen furcsa hobbit magának, imádja az összeesküvés elméleteket, és ha hagyod beindulni, két perc alatt elhiteti veled, hogy igazából sajt folyik az ereidben.

Személyiség egészen nyitott, lehet hangos, szeszélyes, kezelhetetlen vagy épp kedves, csintalan, halkabb fajta is akár, a lényeg, hogy tudja kezelni Lilou kibírhatatlan személyiségét, na meg emlékezzen az összes kisujjesküre, amit tíz éves korukig tettek.  Bajban bajtárs 3217638854

 
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: