Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Byrd pentagon

Anonymous



Byrd pentagon Empty
Vendég
Pént. Júl. 23, 2021 1:19 pm


Nevek, akár tulajdonságok is bőven változtathatóak, minden megbeszélész kérdése. Smile Csak egy nagy, élénk, szeretetteljes család a fontos. Azon kívül minden titok, baj, dráma, vagy apró finomítás nyitott!


   
George Byrd


   


   Nem: férfi

   Kor: 24-25 év

   Vér: félvér

   Iskola/Munka: Hollóhát, foglalkozás akármi

   Kapcsolatunk: báty

   Csoport: akármi

   Playby: Adrien Sahores?

   Státusz: SZABAD
   


   
Részletek

   
Ó, a jó öreg George, az egyetlen és nagyszerű, legeslegidősebb bátyám. Elsőként született ötünk közül, ennek minden dicsőségével együtt. Az egyetlen hollóhátas testvérem rajtam kívül, így nem csoda, hogy engem folyamatosan hozzá hasonlítgatnak. Az összes RBF-je legalább várakozáson felüli lett, úgyhogy nem átallja folyamatosan az orrom alá dörgölni, hogy háh, veszítettem, persze, azt nem teszi hozzá, hogy kivételesen, bántaná az egóját. Amúgy egy elég nagyképű tud lenni, de folyamatosan ott van a mosoly a szemében, és a szeretet, amivel a családra néz - mielőtt kihasználná, hogy épp meghatódunk, és ellopja a kocsi kulcsát, hogy aztán hozzávágjak egy virágcserepet (bocs, anyu!).






 
Judy Byrd


 


  Nem:

  Kor: 22-23 év

  Vér: félvér

  Iskola/Munka: Hugrabug, foglalkozás akármi

  Kapcsolatunk: nővér

  Csoport: akármi

  Playby: Anais Pouliot?

  Státusz: SZABAD
 


 
Részletek

 
Nővérem, az örök szerelmes. Mindig halálosan szerelmes valakibe, de ez nagyon hamar el tud illanni, és már fut is a következő pasi után, amit az egész család csak fejcsóválással fogad. Ennélfogva folyamatosan randikra jár, legyen az varázsló, vagy mugli, az egyetlen szempont, hogy férfi legyen az illető. Már epekedve várjuk a napot, mikor fog végre megállapodni, de félünk is, hogy az az apokalipszis lenne. Elég naiv egy teremtés tud lenni, de igazi anyatigris típus, bárkiért tűzbe menne, ha a személy fontos neki (és általában mindenki az). Mivel bátyámhoz van legközelebb korban, valószínűleg hozzá is kötődik a legjobban (legalábbis régen így volt). A Roxfortban hugrabugos volt.






 
Joanne Byrd


 


 Nem:

 Kor: 17-18 év

 Vér: félvér

 Iskola/Munka: Griffendél,

 Kapcsolatunk: húg

 Csoport: Griffendél/ Akadémia?

 Playby: Alisha Nesvat?

 Státusz: SZABAD
 


 
Részletek

 
Végre, az első, aki fiatalabb nálam! Felüdülés. Amúgy mindenki Jo-nak hívja, nem szereti a Joanne nevet. És első griffes is. Persze, ennek is él, minden marhaságban benne van. Utolsó évemben anya rám szólt párszor, hogy figyeljek már rá, de ki vagyok én, hogy meggátoljam a szórakozásban? Nálam nagyobb port úgysem fog kavarni, akkor meg nem mindegy? Igazi kis örökmozgó amúgy, javasoltam már, hogy vezesse a kviddicsbe az energiáit, de cseppet sem érdekli. Kezd abba a korba érni a szentem, mikor rájön, hogy tud tetszeni a fiúknak, és ki is használja néhanapján, jó tanítvány. A jegyei nem mindig a legjobbak, de ő nem is ebben akar kitűnni, meg tud ám teljesíteni, ha akar.






Jordan Byrd




Nem: férfi

Kor: 16-17 év

Vér: félvér

Iskola/Munka: Hugrabug

Kapcsolatunk: öccs

Csoport: Hugrabug

Playby: Corey Fogelmanis?

Státusz: SZABAD


Részletek

Íme, a legfiatalabb Byrd! Épp úgy, mint Judy, ő is a Hugrabugba került. Mivel korban Jo-hoz áll a legközelebb, vele volt jobban, ám a gondok ott kezdődtek, mikor Jo elkezdte megízlelni a népszerűséget, és utána egyre kevésbé akart szóba állni vele. Az egész család a legkisebb Byrdként tekint rá, noha már kezd elege lenni ebből a szerepből, és ez teljességgel a mi hibánk. Ugye, iciripiciri Jordan? Amúgy amolyan békítőerőként szokott szolgálni, nálunk ugyanis mindig nagy a zaj, a felfordulás, és a csetepaték sem ritkák. Szerintem, mindannyiunk közül ő folytatja a legkiegyensúlyozottabb életet, nem kerül bajba, a jegyei jók, igazi prefektus-alapanyag, nála is landolt a kitűző.

   
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: