Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Vér a Véremből

Anonymous



Vér a Véremből Empty
Vendég
Szer. Júl. 21, 2021 12:42 pm

Keresett neve




Nem: Férfi

Kor: 16 év

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Ilvermorny / Wampus Roxfort / Mardekár ????
Kapcsolatunk: Apa-fia, bár nem ismerjük egymást

Csoport: választható

Playby: Brenton Thwaites vagy akárki más

Státusz: Regisztrált


Részletek

Rövid részlet az ET-ből:
- Yuma... - a hang a hátam mögül jön, reménykedés csendül ki belőle. Felkelek az ágyból, ridegen tekintek rá. Az Aranyvérű leány pár hónappal ezelőttről...
- Mi van?! - nem vagyok kedves vagy épp türelmes. Csecsemő hangja hallatszik és kellemetlen érzés szalad végig a gerincemen, a víz is kivert azonnal.
Az asszony velem szemben áll, újszülött a karján takaróba bugyolálva. Nem értem, hogy mit akar, nem a törzs tagja, minek jön hozzám?
- A gyermeked. - hangja remeg, ahogyan az ajka is. Megrökönyödök, de ezzel együtt harag szikrája izzik fel bennem. Közelebb lépek és rémleni kezd valami az asszonyról, jó pár holddal ezelőttről. Na meg a hangos sóhajairól és sikoltásairól a folyóparton.
- Nem!  - jelentem ki határozottan. Nem az enyém és kész.
- De a tiéd, esküszöm, hogy az! - a hangja most már egyértelműen kétségbeesett, hirtelen lép egyet közelebb. Maradok a helyemen. Nem hiszek neki. Miért kellene, hogy elhiggyem az enyém a poronty a kezében?! Akárkié lehet!
- Ha jól rémlik nem kellett sokáig fűzzelek, hogy szét tedd a lábaidat. Hord el innen magad! - nem tűrök ellenvetést, nem hagyom, hogy rám sózzon valamit. Nem érdekel, hogy mit gondolt, nem érdekel, hogy mit akar....


Yuma nem tudja hogy hol él és hogy hívják a fiát, annyit tud, mivel az anyja is valamelyik Aranyvérű család tagja hogy Ő is az. A gyermek vagy apa nélkül, vagy apával (bekamuzott apuka) nőtt fel, mit sem tudva valódi származásáról, mely apjától övezi. Édesanyja szigorú keretek között őrizte fiát, lassan asszonyt kell választania egy szem (?lehet testvéred is) fiának. Persze valami pénzes, vér mániás család legidősebb leányát kell választania... Itt jön majd képbe @Medea Byrne
Ezen részleteket majd Ő részletezi, megbeszélitek.
Hogy én hogy kerülök a képbe? Hosszú történet, de később kiderülne hogy vér vagy a véremből.
Nagyon várunk sok plottolási ötlet a korosztállyal, sőt még anyukát és "apukát" is mutatunk neked. Egy biztos! Várunk! Részletek pedig privátba  Vér a Véremből 196327435


Vissza az elejére Go down
Anonymous



Vér a Véremből Empty
Vendég
Szer. Júl. 21, 2021 10:55 pm
Én is Várlak!

Talán idegen vagy még számomra, talán már ismerlek. Talán jártunk egy iskolába és néztél már utánam ábrándozva a folyosón, talán még csak most fogunk közös órákra járni és az én tekintetem akad meg rajtad. Talán ismered a nevemet és az eredményeimet. Talán már a családomról is hallottál, ugyanis apámat - egyelőre - többen ismerik aranyvérű körökben, mint engem. Talán semmit sem tudsz rólam és az életemről.
Talán már te is sejted, hogy jó parti vagyok, talán erre még rá kell jönnöd. Talán gyűlölni fogsz, ha kiderül, hogy én a TE apád oltalma alatt nőttem fel. Talán velem akarod majd bántani őt.

Túl sok a talán. De ha megérkezel, biztosan megbeszéljük ezeket a kérdéseket. Nagyon sok ötletem van! Nagyon várlak!
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: