Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

dear future husband

Anonymous



dear future husband Empty
Vendég
Kedd Júl. 20, 2021 10:55 pm

Darling, darling




Nem: férfi

Kor: 16-26 év

Vér: aranyvér

Iskola/Munka: Roxfort/DD

Kapcsolatunk: leendő férj-feleség

Csoport: megalkotóra bízva

Playby: Kyle Allen?

Státusz: SZABAD / FOGLALT / ÁTVEHETŐ


Részletek

Valamiért felkerültél anyám buta listájára. Mármint, aranyvérű vagy, ez egésze biztos, a szüleid tisztes emberek, akik szeretnének jó feleséget a fiuknak, de pedig olyan vagy mint én: nem hagyod cserben a családot, hiszen vér vagy a vérükből.
Az egészen biztos, hogy te sem akarod ezt az egész herce-hurcát, kicsit óckodsz is a ténytől, hogy fehér fiúként egy fekete lányt vegyél el. De látod benne az előnyt. A pénzre, a hatalomra vagy a megbecsülésre vágysz, mond? Művész vagy talán, akinek ez a házasság anyagi biztonságot és örökös jólétet jelent? Feltörekvő politikus, akinek az ex-mágiaügyi miniszter neve kell ahhoz, hogy felkapaszkodhasson? Folt esett a családod becsületén, és te, mint hős szőke herceg most kiküszöbölheted ezt a csorbát? Nem tudom. Honnan is tudhatnám, hiszen  egyetlen egyszer láttalak, azon a mozgó fényképen, amit anyám az aktád mellé tűzött. Legalább azt tudom, hogy aranyos a mosolyod.
Azóta leveleztünk néhányszor, most pedig találkozóra hívtál. Találkozóra, a szüleink tudta nélkül. Bátor, vagy inkább vakmerő lépés lenne tőlem, ha megtenném, nem vallana rám az ilyen szabályszegés. De mégis, valami, talán a vállamon ülő kisördög azt suttogja, hogy egyezzek bele. Bajom elvégre nem származhat belőle, legfeljebb egy jó délutánom.

//Arc és név szabadon válaszható, lehetsz nagyhírű, régi máguscsalád sarja, vagy egy kisebb, feltörekvő aranyvérű família képviselője. Érdekházasság lesz, sok beleszólásuk nincs, a fejük felett eldöntetett, ám az, hogy mit hoznak ki ebből, már csak rajtuk múlik. Izgalmas ötleteim vannak, a Shacklebolt tesók pedig nagyon várják szeretett húguk leendő férjét és megígérték, hogy csak egy kicsi tölik majd meg O:) //

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: