Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

My wonderful brothers

Anonymous



My wonderful brothers Empty
Vendég
Szomb. Júl. 17, 2021 6:24 pm

*Noel Villiers




Nem: Férfi

Kor: 21 év

Vér: Kvibli

Iskola/Munka: Rád bízom

Kapcsolatunk: Féltestvér

Csoport: Varázstalan

Playby: Alkuképes, annak idején Charlie Rowe-ot adtam meg

Státusz: SZABAD / FOGLALT


Részletek

Apánk első házasságából születtél. Sajnos, te nem rendelkezel varázserővel, apánk hiába tanított téged minden elméleti dologra, s bár hatalmas tudással rendelkezel már most a mágiával kapcsolatban, képtelen vagy varázsolni. Ezt pedig anyám sajnos elég gyakran az orrod alá is dörgöli. Amikor apa nincs ott, vagy én nem hallom, akkor előszeretettel nevez téged a család szégyenfoltjának, és engem meg Marcelt is próbál ellened hangolni. Marcelre talán nagyobb befolyással van, de én továbbra is úgy szeretlek, mintha az édestestvérem lennél. Az nem a te hibád, hogy ez történt veled.
A kvibliség viszont semmiben nem gátol téged. Olyan otthonosan mozogsz a muglik és a varázslók világában, hogy az már-már irigylésre méltó, sőt biztos vagyok benne, hogy egyszer még sokra viszed a kutatásaiddal, hiszen az egyik főcélod, hogy a muglik által természettudománynak nevezett dolog és a mágia természete között megtaláld a kapcsolatot.
Csendes, nyugodt és szerény embernek ismertelek, aki igen racionális, nem engeded, hogy az érzelmek vezéreljenek, milyen jól is teszed, mert anyám biztosan minden adandó alkalommal megpróbál beléd kötni.

Az et-mben Noelként emlegetem, de az esetleges névütközés miatt változtatható, vagy lehet a második neve is.

// A karakterrel kapcsolatban elsőre ennyit szabnék meg, hiszen jobban szeretem, ha az érdeklődő userrel együtt találjuk ki a részleteket, és közösen plotolunk. ^^ Annyit említenék még, hogy Noel anyja valamilyen szinten részt vesz a fiú életében, de a viszonyt a megalkotóra bíznám. A megalkotónak egyébként nem kell csüggednie, mert ha öcskös is megérkezik, akkor vele együtt még néhány plotra így is számíthat, hiszen anyu a Roquetaillade családtagja, akik közül ketten az oldal aktív tagjai, arról nem is beszélve, hogy Bergmark családdal is kapcsolatban állunk. Szóval téged is meg Marcelt is várom sok-sok szeretettel. //





Marcel Villiers




Nem: Férfi

Kor: 16 év

Vér: Fél-véla

Iskola/Munka: Beauxbatons volt, Roxfortban rád bízom

Kapcsolatunk: Édestestvér

Csoport: Cserediák

Playby: Oussama Guessoum/Alvaro Mel (vagy bárki, akit találsz, és hasonlít Rafael Millerre)

Státusz: SZABAD / ElŐFOGLALT


Részletek

Velem együtt jövőre kezded a Roxfortot, mert a szüleink úgy gondolták, hogy sose árt, ha külföld tapasztalatokat, vagy ismeretségeket szerzünk.
Hármunk közül – ugyanis van egy féltestvérünk apánk első házasságából −, te vagy a legforrófejűbb és tipikusan az a személy, aki a másik arcába vágja az igazságot, nem érdekelve, hogy éppen kit bántasz meg vele. Néha kicsit túlzottan is énközpontúnak talállak, ahhoz nagyon jól értesz, hogy miként érvényesítsd az akaratodat. Noelnek gyakran az agyára mész, főként azzal szereted idegelni, hogy ő nem képes varázsolni, ugyanis kviblinek született. Mi viszont egész jól kijövünk, gyakran lógunk együtt, sőt volt egy időszak, amikor sokat is zenéltünk közösen, hiszen te baromira értesz az énekléshez és gitárosnak sem vagy utolsó. Amikor utoljára beszéltünk a jövőképedről, akkor éppen egy punk rock banda alapításán gondolkoztál, de olyan könnyen gondolod meg magadat, hogy ezt szinte lehetetlen lekövetni. Kicsapongó életet élsz, s bármennyire is próbállak visszafogni, nem igazán hallgatsz rám.
Ráadásul mivel anyánk véla, ezért te is örökölted tőle az a különleges vonzerőt, aminek köszönhetően bármekkora seggfej is vagy, rajonganak érted az emberek. Te pedig velem ellentétben élvezettel használod ki ennek az adottságnak a lehetőségeit, és már két kezemen se tudnám megszámolni, hogy hány lányt hülyítettél eddig. Talán azt is mondhatnám, hogy valamilyen szinten ellentétei vagyunk egymásnak, mégsem utáljuk egymást. Én szeretlek, hiszen a testvérem vagy, te pedig nagyon jól tudod, hogy akármekkora pácba kerülsz, mindig ott leszek, hogy kirángassalak onnan.
Már csak arról kellene leszoknod, hogy a bátyánkat bántsd azért, mert ő nem lehet varázsló. Ez az egyik tulajdonságod, amit utálok benned. Mindig rátapintasz arra a pontra, ami másoknak a legjobban fáj.

//Igazából egy kicsit egoista kölyökként képzelem el, aki szeret azzal szórakozni, hogy véla felmenőkkel rendelkezik, és valami oknál fogva azt hiszi, hogy körülötte forog a világ. Az idősebb testvérükkel néha igen kegyetlen tud lenni, hogy ez miért alakult ki, vagy miért viselkedik úgy, ahogy azzal kapcsolatban nagyon szívesen plotolok, ha esetleg hoznád a karaktert. ^^ Ha megérkeztél, akkor dobj meg bátran egy pm-mel, sok mindenben rugalmas vagyok. //

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: