Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Daphne Greengrass

Levin Dolohov


Jegelt karakter

Daphne Greengrass Tenor

Lakhely :

Nagy-Britannia, Northumberland


Multik :

Gilbert Ollivander, Richard Avery, Hunter Tuttle, Briony Rutledge

Playby :

Neil Patrick Harris


92


Daphne Greengrass Empty
Levin Dolohov
Csüt. Nov. 21, 2019 5:47 pm

Daphne Greengrass




Nem:

Kor: 36 év

Vér: aranyvérű

Munka: amit csak szeretnél

Kapcsolatunk: exfeleség-exférj

Csoport: Boszorkány

Playby: szabadon választható

Státusz: ÁTVEHETŐ


Részletek

Emlékszel, amikor először találkoztunk az Akadémián? Melléd ültem egy közgazdaságtan előadáson, először nem is érdekeltelek, szorgalmasan jegyzeteltél és mindenkinél hamarabb válaszoltál a tanár kérdéseire. Azt hiszem, már a magabiztosan megrajzolt grafikonjaidba beleszerettem, de ezt sosem mondtam el neked, az elején nem akartam érzelgősnek tűnni, utána pedig már úgysem számított. Közgáz után randira hívtalak, végigmértél, és igent mondtál. Az a pár voltunk, akire mindenki irigykedett.
Mikor terhes lettél, otthagytad az Akadémiát. Sosem mondtad, hogy ez problémát okozott neked, most már tudom, hogy zavart. Ha beszéltünk volna a gondjainkról, talán még mindig házasok lennénk.
De sokáig szőnyeg alá söpörtünk minden konfliktust, én folyamatosan dolgoztam, építettem a karrierem, te otthon voltál a pici Carollal és Alexanderrel, sosem beszéltünk igazán fontos dolgokról. Legalábbis nem olyanokról, amik utólag visszatekintve fontosak lettek volna. Teltek az évek és az együtt töltött óráink már nem a szerelemről vagy családról szóltak. Mindig veszekedtünk valamin, többnyire azon, hogy nem töltöttem veletek elég időt. A vitáink meddők voltak, ajtócsapkodáson és egymás fejéhez vágott borzasztó sértéseken túl semmilyen eredményre nem jutottunk.
A párterápia sem segített rajtunk, öt éve elváltunk. Azt mondtad, nem bírod tovább ezt a fojtogató légkört, a bezártságot, az ingerszegény életet. Elhagytál engem és a gyerekeinket, Carol azóta szóba sem áll veled, Alexnek menthetetlenül összetörted a szívét. Az enyémet... nos, arról nem szeretek beszélni.
Én újraházasodtam, élem az életemet, nevelem a közös gyerekeinket. És veled mi történt mostanában, Daphne?

Lényegében minden szabadon alakítható Daphneval kapcsolatban. Rád bízom a jellemét, a gyerekkorát, a házasság utáni éveket, egyedül annyi biztos, amit fentebb leírtam. A Levinnel való házasságán nem szeretnék variálni, hatalmas párkapcsolati drámát kerekíteni belőle, nem volt bántalmazó kapcsolat, nem értek senkit nagy traumák (legalábbis nem a párkapcsolatukon belül), egyszerűen csak nem tudtak tovább együtt élni, felőrölte őket az aranyvérű, konzervatív közeg és Levin rendíthetetlen ambíciói. Daphne nem akart otthon ülő anyuka lenni, többre vágyott ennél, de az elején nem mert szembeszegülni az elvárásokkal, Levin sem buzdította erre, és Daphne más kiutat nem látott ebből, csakis a válást. Hogy a gyerekeit miért hagyta el, azt majd te megálmodod.
Szerintem pont attól érdekes a történetük, hogy nincs benne semmi életszerűtlenül drámai, hogy mindenki hibázott (Levin kétségkívül többet), hogy régen tényleg rettentően szerelmesek voltak egymásba.
Play by nekem mindegy, válassz, akit csak szeretnél.
Nagyon várlak már, és nem csak én, sokan mások is Very Happy . Írj, ha megérkeztél és majd mindent megtárgyalunk <3 !







History will be kind to me
for I intend to write it.

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: