Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

az ezerarcú

Anonymous



az ezerarcú Empty
Vendég
Vas. Júl. 04, 2021 11:44 pm

Anthony Ford*




Nem: férfi

Kor: 15-17 év

Vér: mindegy

Iskola/Munka: Roxfort/

Kapcsolatunk: lásd lent

Csoport: lásd lent

Playby: Finn Wolfhard

Státusz: SZABAD / FOGLALT / ÁTVEHETŐ


Részletek

Griffendél: vagány vagy, nagyszájú és mindenki kedvel. Talán a mugli származásod kompenzálod ilyen módon, talán van valami más, nagyobb titok a háttérben, ami ilyenné tett, talán egyszerűen ez a szerep jutott neked. Göndör haj, cuki pofi, nagy száj. Rendszerint gyepáljuk egymást, vérremenő vitákkal szórakoztatjuk a klubhelyiség népet, te láthatólag rendkívül jól szórakozol azon, hogy mennyire képes vagyok felidegesíteni magam rajtad. Ugyanakkor valamiért úgy érzed, hogy köteles vagy megvédeni engem, főleg az utóbbi időszakban. Ennyire szarul néznék ki, mióta összevesztem Ziggyvel? Mindenesetre hálás vagyok ám a múltkori esetért, mikor megátkoztad helyettem azt a parasztot. Igen, hálás vagyok, még ha nem is látszik rajtam.

Mardekár: látszik, hogy egy igazi pöffeszkedő, aranyvérű, egoista seggfej vagy. fogalmam sincs, hogy honnan tudtad meg, hogy Millie Johnson neve alatt az én novelláim jelennek meg, de tudod mit? Nem is érdekel, amíg tartod a pofád. Persze, tudom, ezért meg kell fizetnem. Meg kell fizetnem azt az árat, hogy bármikor bármit kérhetsz azért, hogy az információ ne szivárogjon ki. Veszélyes játék ez kettőnk között, amiből mindenképpen én jövök ki rosszul. Hacsak nem ások mélyebbre, és nem találok valamit... valami olyat rólad, a családodról vagy a barátaidról, ami egy életre eláshat téged. Úgy már mindjárt nem tetszene annyira ez a játék, igaz, kedvesem? Addig is viszont óvatosnak kell lennem, mert minden lépéssel a jóhírem és az egész életem kockáztatom. Mert ha ez kiderül, nekem végem.

Hollóhát: épp ugyanannyira idegesít Lockhart, mint engem. épp ezért találtuk ki, hogy együtt, ketten, összedolgozva vesszük el tőle azt, amire a legjobban vágyik: az iskolaelsői címet. Ördögi egy terv, Merlinre mondom, és szerintem zseni vagy, hogy ezt kitaláltad, örömmel egyeztem bele. Így sokkal hatékonyabbak vagyunk, hogy együtt tanulunk délutánonként, ráadásul már nem csak engem talál meg, hogy ellopom előle a szakirodalmakat. Jókat szoktunk röhögni rajta, vagyis inkább azokon a pofákon amiket akkor vág, mikor rájön, hogy megint koppant egyet. A legtöbb órára együtt járunk, együtt dolgozunk a páros munkákon, és kivételesen olyan személy vagy az életemben, akit nem utálok. Te megérted, hogy miért vagyok olyan, amilyen, azt is megérted, hogy mennyi mindent jelent nekem a tanulás, és épp ezért el tudlak fogadni úgy, ahogy vagy.

Hugrabug:  valami érthetetlen ok miatt szent kötelességendke tekinteted, hogy megválts engem. Fogalmam sincs, hogy egy nagy fogadás az egész, vagy te ilyen megváltó típus vagy, de ígyis-úgyis elképesztően bosszant a létezésed. Olyanokat mondasz, hogy jobban áll, ha mosolygok, és hogy semmi okom állandóan ilyen morcosnak és gorombának lenni, mert az élet szép, a nap süt, nyílnak a virágok, és minden annyira csodás. Ha a fejedhez vágok egy sértést, te csak mosolyogva megvonod a vállad. Olyan, mintha abszolút immunis lennél rám, és a sértéseimre, és ez egyszerűen az őrületbe kerget. Múltkor addig nyüstöltél, rohantál utánam, és pofáztál, hogy mikor ezredjére is megkérdezted, hogy mi bajom, végül kifakadtam, és előadtam mindent Ádámtól és Évától. Még azt is, amit nem kellett volna hallanod. Az mondjuk őszintén egész aranyos volt, mikor megpróbáltál megvigasztalni, de soha többet ne érj hozzám az engedélyem nélkül, mert eltöröm a karodat!

//*random név generátorral generált, szabadon választható. A pb-n kívül semmi nincs kőbe vésve, sőt, ha nagyon meg szeretnél győzni, még az is változtatható, de... #mileven az ezerarcú 3217638854 . Nyitott vagyok minden ötletre, a fent leírtak inkább csak inspirációként szolgálnak, bátran keverhetők is akár, de ha van ötleted is szívesen meghallgatlak az ezerarcú 2118478306//

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: