Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Ti ketten harcba szálltok... Egymással

Anonymous



Ti ketten harcba szálltok... Egymással Empty
Vendég
Csüt. Jún. 24, 2021 2:20 pm

A báty




Nem: Férfi

Kor: 25 év

Vér: Arany

Iskola: Ilvermorny

Munka:Auror MACUSA

Kapcsolatunk: Báty-húg

Csoport: Varázsló

Playby: Rád bízva (hasonlíthat a család többi tagjára pl: Kék szemek)

Státusz: SZABAD


Részletek

Drága, Bátyám!
Azt mondtad, hogy van egy ügyed. Valami névtelen igazságosztóval kell felvenned a harcot és előkerítened. Nem értem, hogy ki olyan ostoba, hogy magnixok előtt varázsolva mentsen meg bajba jutottakat. Tudom, te varázslat nélkül is lefegyvereznél bárkit, hogy ne szegd meg a törvényt. Aki tudatosan így él, nem számíthat enyhítő körülményekre a börtönbüntetést illetően. Ez fel ér egy főbenjáró átok használatával. Egy Grindelwald eszméit követő ember tette lehetnek ezek a társadalmunkat leleplező tettek. Ki más akarna magnixok szeme láttára hősködni, ha nem egy újgrindelwaldista?
Érdekes, hogy már jelet is hagy maga után. Szerintem, már a csak a te bosszantásodra hagyja ott a jelét. Játszik veled. Ne hagyd, hogy felbosszantson és meggondolatlanul cselekedj! Tartsd magad a tervedhez és leplezd le! Említetted, hogy a jele egy vagy két görög ábécéből való betű. Talán a nevének kezdő betűit rejti el. Megfejtetted már? Vigyázz magadra, és ha már megint valami radikális eszméket való szervezet közelébe tévedne a nyomozásodkor légy nagyon óvatos, kérlek.
Ölel:
Peggy

Nos akkor lássuk ki is Margaret bátyja?
1996-ban született Atlantában. Rosemary Moody-Lopez és Gerald Fontaine második fiaként. A Fontaine család nagy múltra tekint vissza Amerikában. Míg számos Lopez család közül Rosemary annak az auror család tagja, aki megint csak a neves 12 aurorig vezetik vissza a felmenőiket. Fontaine család ezen ága igazán sok nemzetiséggel keveredik főleg anyai ágon. Khm...  Rémszem... akiről ugye nem beszélünk. Rolling Eyes
Hát igen nagy családot kapott. 7 testvére volt, akik közül 4 meghalt. Régen ő volt a család bohóca, de ikertestvére elvesztése után gyökeresen megváltozott. Igen volt egy ikertestvére is. Munkamániás és kissé paranoiás is lett. Vajon kire hasonlít?
Lehet, hogy túl sok az auror a családban, de hisz benne, hogy ez a hivatás a megfelelő számára.
Ebbe a projektbe vették be nemzetközi szinten.
Nem is sejti, hogy egyik húga pont ennek a szervezet egyik tagja, amit felszámolni készülnek. Khm... Nem Margaret és nem @Jarnette E. Fontaine gondolok,  hanem az életben maradt legidősebbre húgára. Van már tipped, hogy ki lesz az az igazságosztó, akit üldözni fog?  Rolling Eyes
 
Az előtörténetemben Felixként hivatkozok rá, de a neve és az ikertestvére neve Felicity is változhat. Szabad kezet kapsz ebben, ahogy az avatar választásnál. Az Et-mbe bővebben kifejtem a családot is.
Sok rokon jelen van az oldalon. kb. 6 elsőfokú unokatestvért is kapsz a két húgod mellé. Szóval nem kell aggódni rokoni és családi kapcsolatok miatt és az oldal új szálához is csatlakozhatsz.

Keress nyugodtan PM vagy Discordon, ha kérdésed van.





Az Igazságosztó




Nem:

Kor: 21 év

Vér: Arany

Iskola: Ilvermorny/Salem

Munka:???  

Kapcsolatunk: Nővér-húg

Csoport: boszorkány

Playby: Rád bízva (hasonlíthat a család többi tagjára)

Státusz: SZABAD


Részletek


Nos akkor lássuk ki is Margaret Nővére?
Én így írok róla az előtörténetben:
Sara Fontaine (1999-) Salemi akadémia diákja a nővérem, akiről el is tudom hinni, hogy egyszer miniszteri székben ül vagy valami hasonló helyen, törvényeket hoz javaslatokat ír és alkot meg. Hármunk közül ő a legkomolyabb. Néhány ember szerint, karót nyelt és jégkirálynő. Rajta látszik, hogy mennyire megviselte az elmúlt 15 év tragédiái.
Rosemary Moody-Lopez és Gerald Fontaine harmadik lánya avagy ötödik gyermeke. A Fontaine család nagy múltra tekint vissza Amerikában. Míg számos Lopez család közül Rosemary annak az auror család tagja, aki megint csak a neves 12 aurorig vezetik vissza a felmenőiket. Fontaine család ezen ága igazán sok nemzetiséggel keveredik főleg anyai ágon. Khm...  Rémszem... akiről ugye nem beszélünk. Rolling Eyes
Hát igen nagy családot kapott. 7 testvére volt, akik közül 4 meghalt. Egy bátyja él és két húga.
Rosemary is jogon végzett és talán az anyja miatt kezdte érdekelni a jog. Kiábrándult a jogból és a tanulmányaiból és ekkor vette kezdetét az igazságosztói élet. Talán csak véletlenül használta a pálcáját. Lehet, hogy tudatosan a magnixok között. Egy kisebb szuperhőssé avatják a rajongói.

Nem is sejti egyik a testvére sem, hogy kissé neogrindelwaldista tettek hajt végre hétről-hétre. Még az sem tudják, hogy keveredett a Magic is Might szervezetben. Vajon a kis korábban ért élmények miatt vált ilyenné? Ezt rád bízom. Rolling Eyes
 
Az előtörténetemben Saraként hivatkozok rá, de a neve változhat rugalmas vagyok. Szabadkezet kapsz ebben, ahogy az arcválasztáshoz. Az Et-mbe bővebben kifejtem a családot is.
Sok rokon jelen van az oldalon. kb. 6 elsőfokú unokatestvért is kapsz a két húgod mellé. Szóval nem kell aggódni rokoni és családi kapcsolatok miatt és az oldal új szálához is csatlakozhatsz. Magic is Might
és Itt
Keress nyugodtan PM vagy Discordon, ha kérdésed van.

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: