Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

A Rowle Fivérek

Anonymous



A Rowle Fivérek Empty
Vendég
Csüt. Jún. 17, 2021 6:17 pm

Tremblay Rowle




Nem: Férfi

Kor: 35 év

Vér: Arany

Iskola/Munka: Roxfort/Mardekár volt, de nem fejezte be

Kapcsolatunk: Testvér

Csoport: Varázsló

Playby:  Tom Hughes ( örülnék, de ha kell alkudható Smile )

Státusz: SZABAD


Részletek


Amiket tudok: Bátyám, akit szinte alig ismerek. A második varázsló háború alatt csupán 12 éves volt, de pletykák alapján úgy hallottam, hogy arról ábrándozott, márpedig ő Halálfaló lesz. Kiskorában is elég kegyetlen volt, nagyapám ki halálfaló volt szinte imádta őt. Apám épp hogy nem kapta meg a jelet, a háború esketése előtt véget ért. Ő minden ravaszsággal segített a Roxfortban, mikor Harry Potterék épp nem voltak ott, és a halálfalók vették át az iskolát. Beárult mindenkit, és ezért volt akit bántottak. A háború után anyám féltette, így elküldte miközben velem lett terhes, hogy biztonságban legyen. Azóta úgy tudom, hogy megházasodott, de az is lehet csupán pletyka. Megszökött nevelőjétől, és azóta nem hallottunk róla. De biztosra veszem, hogy él...

Többször hallottam nevét szüleimtől. A neve már gyilkossághoz is köthető, de egy lidérc, nem lehet elfogni, és semmi bizonyosság nincs valódi kiléte felől. A pletykák már nem arról szólnak, hogy talán megházasodott, vagy hogy gyermeke lett. Nem... mára sokkal durvábbak.  

Amit nem:  

Máig fanatikus Voldemort rajongó. Imádja, szinte bálványozza. Nevelőkhöz került, egy másik országba, hogy biztonságban legyen, és őt se érje semmilyen fajta inger. Anyám szerette volna ha normális életet élne. De hamar kiderült, hogy alig bírt ki pár évet, máris megszökött. Azóta nem tudnak róla semmit a szüleim. Apám szégyenkezik miatta, ezért tiltotta meg anyámnak is, hogy egyáltalán szó essen róla. Én és az öcsém csupán minimális dolgokat tudhatunk meg róla. A gyilkossággal kapcsolatos pletykák igazak...  

Többit a megalkotóra bíznám. Én egy betegesen, kegyetlen embert képzeltem el, aki egyszer csak visszatér az életembe. Rád bízom, hogy a szindikátus tagja lesz e, vagy esetleg külön Voldemorttal kapcsolatos dolgai vannak, ezt teljesen a te fantáziádra bízom.  

Nagyon várom, szerintem nagyon izgalmas plotokat lehetne vele kialakítani, és elég nyitott vagyok, a józanész határain belül XD  Jelentkezz ha itt vagy :3








Christian Rowle




Nem: Férfi

Kor: 17 év

Vér: Arany

Iskola/Munka: Roxfort/Mardekár , 7. év

Kapcsolatunk: Testvér

Csoport: Varázsló

Playby:  Dane Dehaan a képen, de rádbízom

Státusz: SZABAD


Részletek


Őt teljesen a megalkotóra bíznám.
Annyit szeretnék, hogy ő teljesen a bátyánk ellentéte. Ő mindig is a békére törekedett, és jelenleg is azon foglalkozik, hogy rendbe tegye a családunk hírnevét. Szégyenkezik nagyapánk tettei miatt, és apánk miatt is, aki ennyire alárendelt. Semmit nem sejt abból, hogy apánk szeret engem nevelni, amúgy eltörné a kezét.
Sajnos az utóbbi időben eléggé elhanyagoltam, teljesen a saját nyomorommal foglalkoztam, de nagyon jóban voltunk, és szeretnék újból jóba lenni veled.

Nagyon várom!! Ha megjöttél jelentkezz és egyeztetünk :3

Vissza az elejére Go down
Anonymous



A Rowle Fivérek Empty
Vendég
Szomb. Aug. 07, 2021 7:09 am
Én is Várlak!


Drága Christian Rowle!

Elsősorban megszeretném köszönni, hogy a kezdetek óta a piszkálódásaid tárgya vagyok a Roxfortban. Veled jártam állandóan bűntető munkára, a te fejedet láttam meg állandóan 2 tanóra között. Még jó hogy a szünetekben sosem futottunk össze. A szüleid valamit nagyon elcsesztek veled kapcsolatban, mert utolsó évre kezdtek megkedvelni. Talán azt is megkockáztatom, hogy szerelmes lettem! A szekálásaid is megszűntek, másá alakultak át... Talán ez okozta azt is, hogy nemrégiben lefeküdtünk.
Csak tudod itt még nem ért véget a Mi történetünk. Mi fog történni, ha kiderül mindez a családjaink között? Ne adj isten az is, hogy teherbe estem? Mert apa leszel, de fogalmam sincs hogyan közöljem veled! Vagy egyáltalán mihez kezdjek ezzel az egész helyzettel? A családjainknak tuti nem fogom elmondani, hogy mi is a helyzet! Vajon hogy jövünk ki ebből nyertesen? Nem fogom megölni a bennem növekvő életet, felejtsd el! Remélem te se vagy ennek híve. Mit tegyünk Christian? Velem leszel? Vagy ellenem?
Akármi is legyen a válaszod, nagyon várlak én is! A Rowle Fivérek 1f60d
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: