Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Ohana means nothing here

Eddie Harvey


Vérfarkas

Ohana means nothing here Tenor

Lakhely :

cabin in the woods

Elõtörténet :

Ohana means nothing here Tumblr_o67rxi03BQ1rzjf6bo1_400


Playby :

David Giuntoli


45


Ohana means nothing here Empty
Eddie Harvey
Csüt. Jún. 17, 2021 12:48 am

Madeline [Harvey]




Nem:

Kor: ~40 év

Vér: félvér

Iskola/Munka: újságíró

Kapcsolatunk: nővér-öcs

Csoport: Boszorkány

Playby: adj magadnak

Státusz: SZABAD


Részletek

Madeline a legidősebb a három Harvey gyerek közül, ezért a legfelelősségteljesebb is. Már gyerekei is vannak, de Eddie egyiket sem ismeri. Az öccsével (pontosabban annak családjával) történtek után kizárta őt az életéből, mert szégyellte, hogy egy ilyen ember a családtagja. Nem zavarta a mássága, hogy vérfarkas lett, de megvetette azt, amit a saját családjával tett. Nagyon sok éve nem látta, nem tudja, mennyi mindent tett azért, hogy jóvátegye minden bűnét, de ennek hamar vége lesz.
Egyik nap a mágikus tévéadókat nézve saját öccsével fogja szembetalálni magát, aki nagy díjat kapott a farkasölőfű-főzet módosításáért, ami rengeteg előnyt hozott a vérfarkasközösségnek. Ez talán megváltoztatja majd a véleményét a testvéréről és szeretné majd újra felvenni a kapcsolatot.

A karakter gyakorlatilag minden szempontból változtatható, munka, család, név, jellem, minden személyre szabható, egyedül a kettejük közötti kapcsolat adott. A korát nagyjából 38+-ra tenném, mivel van még egy középső gyerek is.
Nagyon várlak!!:DD



Vissza az elejére Go down
Anonymous



Ohana means nothing here Empty
Vendég
Csüt. Szept. 16, 2021 4:13 pm
Én is Várlak!

Mit is mondhatnék?
Sose voltál egy mintaanya, épp annyi foglalkoztál velem, mint amennyire kellett. Talán eleinte egy eszköz voltam a számodra, hogy apa mellett tudj maradni, talán csupán teher voltam neked. Egy akadály, ami a fényes karriered útjába állhatott volna. Hiszen a munkád mindig is fontosabb volt, nemde?
Hét év körüli lehettem, amikor elcsíptem egy beszélgetésfoszlányt. „Mit kezdhetnék egy fiúval?” Tudtam, hogy rólam panaszkodtál, éreztem. Mindig is távolságtartó voltál velem szemben, apát pedig sosem szeretted. Nem hibáztatlak érte amúgy, eléggé nehéz eset. Tizenhárom éves voltam, amikor elhagytál minket. Nem volt nehéz dolgod, hiszen sose házasodtatok meg, nem is kellett a válóperrel vacakolnod. Csak fogtad a cuccaidat, leléptél, és kettesben hagytál minket. Azóta egyetlen üzenetet sem kaptam. Se karácsonyra, se a szülinapomra.
Nem értettem mit tettem, amiért így bántál velem, ahogy az sem, hogy miért léceltél le. De elmentél. Mindenféle magyarázat nélkül, és még csak azt sem tudom eldönteni, hogy javítottál, vagy rontottál a helyzeten.
Évek óta nem hallottam felőled, azonban az idei nyáron megváltozott valami. A padláson találtam egy régi dobozt, amelyben különféle jegyzeteid és fényképek hevertek. Így jutott eszembe a testvéred, és döntöttem úgy, hogy még a tanév kezdete előtt felkeresem. Hátha tud rólad valamit. Hiszen eléggé nyilvánvalóvá vált számomra, hogy belekeveredtél egy ügybe. Szeretném azt hinni, hogy talán ezzel az esettel függ össze az eltűnésed. Hinni akarom, hogy nem szándékosan hagytál magamra, ahogy abban is reménykedek, hogy a remek nyomozói képességeidnek köszönhetően segíthetnél tisztára mosni Cain Runcorn nevét. Mert ennyit igazán megtehetnél értem, a családomért, ha már téged nem nevezhetlek annak.

//Nos, én annyit szeretnék hozzáadni a karakterhez, hogy úgy képzeltem Madeline oknyomozó-riporter lenne, aki évekkel ezelőtt elő akart ásni valamit Briggsékről, de Russel Briggs örömlányos esete teljesen más irányba, a Kiméra Szindikátus emberkereskedős ügyeibe kevert volna. Így pedig nem meglepő, hogy hamar ezeknek az embereknek a céltáblájává válna.
Azt pedig, hogy Madeline tényleg utálta-e Maddoxot, vagy óvni akarta, azt a megalkotóra bíznám, és szeretném, ha a játéktéren bontakozna ki a kapcsolatuk. :3 Rengeteg plot várna arra, aki behozná őt, hiszen már csak Eddie szála is nagyon izgalmas.
Én egyébként a bátyád helyett javaslok egy Kerri Russellt vagy egy Synnove Macody Lundot pb-nek, de mindketten tök rugalmasak vagyunk, szóval ha mással hoznád, akkor annak sincs akadálya. ^^
Ha megérkeztél, akkor kérlek mindenképp írj @Eddie Harvey-nak, vagy pedig nekem, pm-ben, vagy discordon. :3 Várunk sok-sok szeretettel! //
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: