Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Férfiak az életemben!

Anonymous



Férfiak az életemben! Empty
Vendég
Szer. Május 26, 2021 12:03 pm

NELSON  (valami Aranyvérű)




Nem: Férfi

Kor: 16 év

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Ilvermorny wampus

Kapcsolatunk: legjobb barát

Csoport: cserediák

Playby: Lorenzo Zurzolo (változtatható)

Státusz: Regisztrált


Részletek


Totyogós korunk óta ismerjük egymást. Kómában fekszik egy balesetet követően, kerek egy éve már. Szoros volt közöttünk is a kapocs. Majdnem minden nap érdeklődőm irányodba, de a válasz ugyanaz: nincs változás.
Tavaly történt. Lezuhantál Kviddics gyakorlatozás közben, majdnem meghaltál, sokáig küzdöttek az életedért. Nem ébredtél fel. Alszol a mai napig. S tehetetlen vagyok a mai napig.  beszélni tudok hozzád, S reménykedek benne, hogy elér a hangom téged.
Mi történt akkor ott?
A kérdésre mai napig gombóc gyűlik a torkomban, és újra elönt a düh is. A legalattomosabb, tehetetlen-fajta. Mi történt? Mégis mi történt?! Honnan tudnám elmondani? Elmagyarázni, amikor én sem értem. Magamban tartom. Talán miattam történt!
Egy teljes év kóma. Valami történt. Felébredsz és újra felfedezésre vár a világ!
Szóval ismerjük egymás családját, azt hogy mi volt a másik célja…. Igaz, te mindig is segíteni akartál nekem ebben. Hogy az én álmom, az én céljaim előbb megvalósuljanak.  
Röviden, ennyit Rólad haver.
Most meséld el mihez is kezdesz, most hogy felébredtél?
Minden mást, kutya vagy macska barát, a családja, azt hogy meleg-e vagy hogy a húgomba van e belezúgva minden egyebet a megalkotója bízok. Csak érkezz meg !!
Mindent megbeszélünk! Discordon is kereshetsz bátran. Szerintem az egész Morton család is vár...

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: