Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

A "lelop csokit" lányok

Anonymous



A "lelop csokit" lányok Empty
Vendég
Kedd Május 25, 2021 11:17 am

Heloise "Hell" Leloup - Choquet




Nem:

Kor: 16 év

Vér: félvér

Iskola/Munka: Beauxbatons/cserediák

Kapcsolatunk: levelezőtárs - majd szóbatárs

Csoport: Hollóhátas cserediák

Playby: Jessica Barden

Státusz: SZABAD


Részletek

Már nem emlékszem, hogyan keveredtem én bele ebbe a levelezésbe, az biztos, hogy valamelyik tanárunk javasolta mindkettőnknek ezt. Csupán a véletlen műve, hogy egymáshoz "osztottak be". Te javítani akartad az angolodat, én meg kíváncsi voltam a Beauxbatons-ra. Mesés helynek írtad le, ahová lehet, hogy elakartam menni - akkoriban ugyanis még negyedikes voltam és iszonyat haragudtam a volt barátomra Armin-ra; de most már nem akarok elmenni, pedig a fényképek amiket küldtél... - de valami csoda folytán te jöttél a Roxfortba. Először nem is akartam hinni a szememnek, de aztán amikor az unokatestvéredet Sabrina-t is megláttam, mintha minden értelmet nyert volna. Azok az apró utalások a leveleidben. Álmodni sem mertem arról, hogy tényleg jöttök.




Sabrina "Bri" Leloup - Choquet




Nem:

Kor: 16 év

Vér: félvér

Iskola/Munka: Beauxbatons/cserediák

Kapcsolatunk: levelezőtárs - majd szóbatárs

Csoport: Hollóhátas cserediák

Playby: Summer Mckeen

Státusz: SZABAD


Részletek

Veled keveset leveleztem, talán azért mert Heloise-n keresztül ismertelek meg és nem is igazán érdekelt annyira a levélírás. Talán viccnek tartottad. Inkább a szemtől-szembeni találkozásokat és beszélgetéseket szereted. A levelezést csak végszűkség esetén "alkalmazod". Ebből érthetően rólad kevesebb dolgot tudok, míg az unokatestvéred a levelei alapján, már nem annyira idegen a számomra. Te egy picit még az vagy. De ez nem jelenti azt, hogy a te felbukkanásodnak ne örülnék a Roxfortban. Heloise-al ellentétben rád jobban jellemző az elegancia, odafigyelsz a megjelenésedre és mindig mindenből a legjobb kell. A Panem Bevásárlóközpontban a szüleidnek van egy la Madeleine névű francia kávézójuk és pékségük, ezen a helyen szokott például Fleur Weasley is vásárolni, hogyha hazai ízekre vágyik és nem akarja ő elkészíteni a finomságokat. Nem ők árulnak itt, de a hozzád hasonló francia cserediákoknak létrehoztak egy helyet ahol közelebb kerülhetnek egy kicsit az otthonukhoz. A helyiség már több, mint tíz éve működik itt Londonban. Azon gondolkodnak, hogy Roxmortsban is nyitnak egy ilyen francia kávézó és pékséget, hogy még közelebb kerülhessenek a potenciális vendégeikhez.



//A családnevük teljesen változtatható, igazából a csoki tolvajság miatt hagytam bent - nem beszélek franciául, lehet ez a baj xd - mert olyan hangzatos és vicces volt. Igazából alakíthatóak csak Hell pbjéhez-hez és a keresztnevükhöz ragaszkodom, hogyha megjöttél vagy érdekel a karakter, akkor kövesd a vörös lábnyomait. Az érkezéseteknek szerintem @Philomena Bagman is örülne, ő a másik szobatárs Very Happy //
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: