Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

A második Fawley

Anonymous



A második Fawley Empty
Vendég
Csüt. Május 20, 2021 8:43 pm

Henry Sebastian Fawley




Nem: Fiú

Kor: 14 lesz augusztusában

Vér: Félvér

Iskola: Roxfort

Kapcsolatunk: Anya-fia

Csoport: Hollóhát (de választhatsz mást is) harmadév

Playby: Sötét hajú fiú

Státusz: SZABAD


Részletek

2007 nyár végének angyala vagy, te lennél a következő Fawley. Stevenek volt a kérése, hogy legyen még egy újabb gyermek.
Azt hiszem, jobb ha nem tudod, hogy kinek a fiának tartalak, de abban se vagyok biztos, hogy ő az apád. Talán az a másik, akivel elutazásom alatt találkoztam Tibetben...

Te vagy Steve kedvence. Rád gyakorol leginkább befolyást. Talán azért, mert mindennél jobban hasonlítasz rám, de ez nem teljesen igaz. A hajad, a szemeid, az arcod, mind árulkodnak, az én génjeim voltak a domináns gének.
Látok benned egy vérbeli Jonest egy tudásra éhes Selwynt.
Az elmúlt találkozásunk alkalmával volt egy gyenge pillanatom, amikor múltam egy-két darabjára fényt derítettél. Lepergett magad előtt a roxforti éveim egy-két jelenete. Egy olyan lánnyal találtad szembe magad, akit sose láttál még, mégis tudod, hogy az nem más volt mint az anyád.

A mosolytól vöröslő arcocskád csak vidámságot hozott, eddig az életünkbe. A te gondolataid százszorta tisztábbak, mint az enyémek a te korodban voltak. Kevésbé csapongók. Alig merem elhinni, hogy nem az apádra ütöttél.
Miért szeret annyira Steve? Mert te is "olyan" vagy, mint én. Rólad biztosan tudja ezt, de nem fogom sosem hagyni, hogy veszélybe sodorjon képességed miatt ezt megígérem.



A név részemről ajánlás, ám így említett meg téged, Helena az etjében és számos más helyen is. Itt a nővére  Arrow   @Helena C. Fawley .
Hestia keresztlánya is itt van már, akivel egy évfolyamos Henry Arrow @Daliah Hallie Dursley, aki néha-néha látogatást tesz a családi házban.  

Arcot válassz magadnak, ahogy dönthetsz a nemző apád kilétéről. Vannak ötleteim, ha segítség kellene Wink
Ő a második Fawley gyermek, aki erősen legilimenciára érzékeny fiú lenne, nővére Helena is legilimentor, ahogy Hestia is.
Ahogy szeretnéd úgy alakulhat az anya és fia kapcsolat, jelenleg távolságtartó Hestia a fiával.
Ő a harmadik gyermeke Hestiának.

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: