Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Rabastan Lestrange

Anonymous



Rabastan Lestrange Empty
Vendég
Hétf. Május 17, 2021 5:02 pm

Rabastan Lestrange




Nem: férfi

Kor: 54 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: Roxfort/Mardekár

Kapcsolatunk: apa-fia

Csoport: törvényen kívüli varázsló

Playby: David Gandy

Státusz: SZABAD


Részletek

Rabastan Lestrange, az évek óta bujdosó, magát halottnak tettető apa mintaképe vagy. Én nem tudok veled egyetérteni, sem az elveiddel. Az évek során egyáltalán nem változott semmit sem az aranyvér-mániád, amivel a Sötét Nagyúr az elmédet mérgezte szépen apránként. A családod nevelése és a testvéred, illetve sógornőd ráhatásának köszönhetően lettél olyan, amilyen. Rodolphus és Bellatrix Lestrange-el együtt karöltve vittétek véghez a közös rémtetteiteket, amiket a Reggeli Próféta is megírt annak idején.
A múltadat sem te, sem én, nem tudom eltörölni. Előtted eljátszom ha kell a kegyetlen és szívtelen aranyvérűt, de a valóság az, hogy ha tudnád, hogy nekem nem aranyvérű sőt mugliszületésű barátnőm van, talán átgondolnád, hogy ennyire elengedted a kezem és inkább a kisebbre fektetsz nagyobb hangsúlyt. Mondjuk a lányaidra, akikkel hihetetlen módon jó a kapcsolatod. Jagger-t isteníted, Persephone-t meg a kicsinyített másodnak hiszed – nem tévedsz nagyot amúgy – ezért is jössz ki velük olyan jól. Azz öcsémet meg még befolyásolhatod, nem olyan nagy már, mint én. Sőt szerintem neki ha megtehetnéd, már most kiválasztanád a megfelelő menyasszonyt, valamelyik neves aranyvérű és exhalálfaló családból… Hera talán a te ráhatásod miatt "menekült el".
A francia ág leszármazottjainak sem mindennapi a története, Benedict és Rodney Lestrange már a Sötét Nagyúr elleni háborúban is a „fényes oldal” mellett álltak, Rodney-t kitagadták, auror lett, majd tanár. Benedict pedig teljesen másképp neveli a gyerekeit, mint te minket. Sőt! Amíg a francia ágbéli leszármazottak nyugodtan élhetnek mindenféle megkülönböztetés nélkül a Roxforton belül és kívül, addig mi miattad hazudni kényszerülünk.

Egyéb: Nem írtam le mindent apró részletesen róla, de majd ha megjöttél és érdekel a karakter akkor szívesen mesélek! Addig viszont nagyon várunk téged! Az 5 gyerek, rokonok és a njk feleség! :3
UPDATE: Rabastan "halála" után az apja úgy döntött Avela-t egy állítólagos másik Lestrange-hez adja hozzá, így lehetséges az, hogy a gyerekek a Lestrange nevet viselik manapság is. Aki természetesen maga Rabastan, csak százfülé főzetet használ annak érdekében, hogy ne ismerjék fel őt.




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: