Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Mindig a tiltott gyümölcs a legédesebb

Anonymous



Mindig a tiltott gyümölcs a legédesebb Empty
Vendég
Pént. Május 14, 2021 12:28 am

   
Becses neved


   


   Nem: Férfi

   Kor: 25+ év

   Vér: választható

   Munka: választható

   Kapcsolatunk: egyelőre még szakmai

   Csoport: varázsló

   Playby: Paul Wesley van a képen (és khm nézz már rá, neki ki mondana nemet? Mindig a tiltott gyümölcs a legédesebb 2333359768 ), további ötletek: Nathaniel Buzolic, Michael Malarkey, Zac Efron, Luke Mitchell, Sam Palladio, William Moseley, Cole Sprouse, Dylan Sprouse, Hunter Parrish, Dan Jeannotte, Joe Jonas, Kevin Jonas

   Státusz: SZABAD
   


   
Részletek

   
Igaz lenne a mondás, hogy mindig a tiltott gyümölcs a legédesebb? Sosem hittem volna, hogy valaha egyetértenék ezzel, főleg nem azután, hogy az eddigi leghosszabb kapcsolatom azért ért véget, mert a barátom megcsalt. Most pedig lehet, hogy én leszek a tettestárs egy ugyanilyen helyzetben?
Jegyben jársz, de nem beszéltél sokat a párodról és én is még csak egyszer találkoztam vele. Sok esküvőt szerveztem már úgyhogy látom, ha valahol valami nincs rendben. Ő nem törődik az egésszel, talán nem is akarja az esküvőt, és ha fel is hívod az egyeztetések során, sosem egyezik a véleményetek. Tudom, nem az én dolgom beleásni magam mások magánéletébe, de nem igazán volt még részem ilyen esküvőszervezésben. Olyan érzés mintha nem is létezne a menyasszony és én segítek mindenben dönteni, aminek köszönhetően elkezdtük jobban megismerni egymást.

//Szerelmi szálat szeretnék, ami Elayna esetében nem a legegyszerűbb, mert nem igazán hisz a szerelemben. Mindig a tiltott gyümölcs a legédesebb 3436709037 A kapcsolat pedig szerintem elég izgalmas és bonyolult lehetne, akár a menyasszonyt is meghirdetheted, de ha minden jól alakul, akkor abból a kapcsolatból ugyebár nem lesz semmi. Érdekházasság is eszembe jutott hozzájuk, talán az jól indokolná a rossz kapcsolatot. Mindig a tiltott gyümölcs a legédesebb 3962554006
Pb terén egész rugalmas vagyok, nem hiába soroltam fel annyi javaslatot is. Bármilyen kérdés esetén keress nyugodtan, ha nem látsz fent, akkor Naominak dobj egy üzit  Mindig a tiltott gyümölcs a legédesebb 3217638854

   
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: