Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Calderon-Boot és egy másik srác

Anonymous



Calderon-Boot és egy másik srác Empty
Vendég
Kedd Május 11, 2021 2:57 pm

Chandler Joseph Calderon-Boot




Nem: férfi

Kor: 18-19 év

Vér: Amerikai

Iskola: Ilvermorny/ Thunderbird
(Salem vagy Más)

Kapcsolatunk: Táv- és párkapcsolat

Csoport: Akadémisa /Varázsló

Playby: Válassz egy megfelelő arcot!

Státusz: SZABAD


Részletek


Kifogtam a legbűbájosabb srácot udvarlómnak. Elbűvölő mosolya van, de nem csak ezért szerettem belé. Mindennap hiányzik. Már két éve, hogy nem ugyanabba az iskolába járunk. Tavaly Japánba volt most meg az Ilvermornyban fejezi be az iskolát. Én meg egy plusz évet bevállalva Nagy-Britanniában tanulok cserediákként. Távkapcsolat... Bonyolult ügy... Tavalyelőtt egy kedves japán csajról írt a leveleiben, akire féltékeny lettem. Tavaly pedig leveleiben az otthoni hírekről számol be, mint például a csapatunk teljesítményéről és egyre inkább hazahúz a szívem azokra a bulikra, amit kihagyok. Bosszantó ez a távolság, de kitartunk. Ugye?

Ki is Ő?
Egy menő Ex-Thunderbird-ös srác. Aki kiválóan kviddicsezik, tehát igazán kiváló játékos. A viharmadarak őrzője volt négy évig. Hatodikban 2019/2020-as tanévben a Japánban volt cserediák, ahol aktívan játszott tovább. Ötödik évfolyamosként megválasztották a csapatkapitánynak a viharmadarak. 2020/2021 tanévre visszatért Amerikába, ahol az évfolyam kiválóságai közt volt, mint sportoló és jó tanuló. Egyik nagy csalódása az utolsó Ivermornys évében az volt, hogy nem lehetet együtt Peggyvel, mert Margaret még egy évre meghosszabbította a cserediák programját a Roxfortban.

Az amerikai kviddics csapatok egy része felfigyelt rá, milyen nagy tehetség. Már most több játékos megfigyelő is szemet vetett rá. A 2022-es világbajnokság Egyesült Államok válogatottjába is bekerülhetne, ha minden idejét a sportnak szentelné.
A szülei és a család hallani se akar a sport karrierről. Ők valami más irányba terelgetnék a gyermeket. Legyen medimágus vagy valami igazán értelmes és jól fizető szakmája.
Minden tudása megvan ahhoz, hogy ő is beálljon Calderon-Boot dinasztia neves és sikeres politikusai, Merlin-díjas tudósai, cég vezetői közé.
Peggy Joenak hívja. Együtt kezdték az iskolát és  ötödik év tavaszán jöttek össze, addig csak "haverok" voltak, akik néha egymás agyára mentek.
Joe anyja nem tartja a legjobb feleség jelöltnek Peggyt, de nyíltan nem is mondaná meg fiának, de a maga kis rejtett módszereivel próbálja a gyermekét más lányok felé terelgetni. Ha minden jól alakul talán megkéri Peggy kezét jövőre. Talán a világbajnokság után.

Joe családi háttere
Az iskolát alapító Isolt Sayre és James Steward alapító házaspár egy örökbefogadott fiának Chadwick Bootnak egyenesági leszármazottja. Chadwick a viharmadár ház alapítója volt. A mai napig Chadwick által írt Chadwick bűbájai 1-7-ből tanulnak az Ilvermornys diákok.
Josefina Calderonnal (egy mexikói gyógyítóval) alapított családot. Számos híres varázsló és boszorkányt adott a család egész Amerikának.
A mai napig Amerika egyik legkiemelkedőbb családjai közé tartozik.
Joe családja nagy (sok testvére és unokatestvére van).

Calderon-Boot és egy másik srác 3217638854 Sokféle módon alakítható karakter. Gyere, mert várlak.




Csodás Neved




Nem: férfi

Kor: 19-21 év

Vér: ???

Iskola: Salem

Kapcsolatunk: Kezdeti barátság/ Szaktárs

Csoport: Akadémista

Playby: Válassz egy megfelelő arcot!

Státusz: SZABAD


Részletek


Sose találkoztunk egymással, mert nem egy iskolába jártunk a múltban és elkerültük egymást az iskolaitanulmányaink alatt.
Pont azt a helyett nézted ki magadnak a könyvtárba, amit én is, vagy  talán én foglaltam el a te kedvenc helyedet.  Közel azokhoz a szakkönyvekhez, amit gyakran forgatok.
"Könyvtolvajnak" neveztél, amikor megláttál a "helyeden" és azt a könyvet olvastam, amit te is kerestél, amelyből csak egy példány volt a kiváló Akadémiai könyvtárunkban.  study
Így kezdődött a mi... barátságunk?

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: