Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Láv iz in di er...

Anonymous



Láv iz in di er... Empty
Vendég
Kedd Ápr. 20, 2021 9:45 am

Crystal Benett




Nem:

Kor: 16 év

Vér: alkotóra bízva

Iskola/Munka: Roxfort

Kapcsolatunk: bonyolult

Csoport: alkotóra bízva

Playby: Kiernan Shipka

Státusz: foglalt


Részletek

Mit is mondhatnék rólad, drága Crystal?
A kapcsolatunk nem épp felhőtlen. Néha elgondolkodom rajta, hogy miért is teszek dolgokat, amiket valójában nem akarok, de egyszerűen annyira jó érzés veled veszekedni a folyosó közepén, és meghallgatni, ahogy idióta baromnak nevezel egy-egy ötletem miatt (és néha tényleg elgondolkodok azon, hogy vajon az érzelmi intelligenciám tényleg a béka valaga alatt van-e?! Mert ezt is szoktad mondani elég sokszor...)
És belegondolva abba, ahogy a családom szokott rám nézni, mikor épp megölöm a meghitt pillanatokat, és ahogy Te nézel rám, mikor már fél órája bámullak a folyosón, mint aki épp szemmel ver... nos... lehet van ebben valami.
Mindenesetre bocsánat, nem tehetek róla, hogy egy óriási csecsemő vagyok, és tizenhat évesen még nem nőtt be a fejem lágya! Sőt, arról sem tehetek, hogy sokszor felejtem rajtad a szemem, mert egyszerűen lenyűgöz a szépséged, és az, hogy milyen okos vagy! Egyszerűen csodálom a tetteidet, azt ahogy bánsz másokkal, és valahol nagyon irigy is vagyok, mert én talán soha nem leszek olyan jó, mint TE!

Egyébként tudom, hogy sokszor veszekszünk, és feszülünk egymásnak mindenki szeme láttára, de ha jobban belegondolsz, igaza van a minket ismerő embereknek... Lehet, hogy nem pont egy vörös majomképűt képzeltél el magad mellé, de mi akkor is olyanok vagyunk, mint a húsz éves házasok, és neked ez az összehasonlítás pont ugyanannyira tetszik, mint nekem. Meg hát látod, hogy oda vagyok érted, és Te is hasonlóan érzel velem kapcsolatban, de ezt egyelőre soha nem vallanád be. Nekem semmiképp, de még magaddal szemben is vannak fenntartásaid. Mert hát valljuk be őszintén, jó ez a kis évődés, meg ez a harc, de olyan elrettentő bármilyen kapcsolaton és szerelmen gondolkodni, mikor valójában még azt sem tudod, mi az a szerelem, és hogy milyen ha az ember elveszik ezekben az érzésekben.

Egyébként, ugye tudod, hogy ha felköszöntesz a születésnapomon, akkor megkérem a kezed a folyosó közepén?

//Ha esetleg úgy gondolod, hogy szívesen megalkotnád a leányzót, nagyon boldoggá tennél. ** Igazából semmilyen megkötést nem szeretnék, olyanra formálod, amilyenre akarod, én csak egyet kérek, kicsit legyen "Sabrinás" jellem. Pb, kor, ház minden változtatható, viszont Lou első nagy szerelmének képzelem a hölgyet, úgyhogy örülnék ha valami jó dolog kikerekedne ebből a keresőből. Smile //

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: