Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Életem női

Anonymous



Életem női Empty
Vendég
Vas. Ápr. 18, 2021 12:00 am

Elizabeth 'Lizzie' Quahog




Nem:

Kor: ~27 év

Vér: félvér

Munka: politikus / tanácsadó / képviselő

Kapcsolatunk: testvérek

Csoport: boszorkány

Playby: Anya Chalotra

Státusz: FOGLALT


Részletek

A húgom vagy, egy igazi kifürkészhetetlen teremtés. Kedves, de határozott nő, akit sokan szeretnének az oldalukon tudni, mégis csak keveseknek adatik meg ez a lehetőség. Őszintén boldog vagyok, amiért én ezek közé az emberek közé tartozom. Kétségkívül az egész családból te vagy a legkedvesebb a szívemnek. Életem legfájdalmasabb időszakaiban azon kevesek közé tartoztál, akiket megtűrtem magam mellett, sőt, te voltál az egyetlen ember, aki el tudta érni, hogy magam mögött hagyjam a bánatomat. Szoros közöttünk a kapcsolat, legszívesebben mindig óvnálak. Éppen ezért voltam felettébb boldog, mikor veszélytelen hivatást választottál magadnak. És éppen ezért nem támogattam az eljegyzésedet, mielőtt még az előnyös üzletek miatt téged is áruba bocsátott volna a családunk. Sokat áldoztunk már fel a politika oltárán, a te boldogságodat nem fogom.

// A karakter ezeken felül szabadon alakítható, saját kapcsolatokkal, saját életcéllal. Képességek szempontjából is szabad kezet kap a megalkotó, egyedül az fontos, hogy nézeteiben a Quahog-gondolkodást képviselje és Samuel mellett dolgozik. A play by-t szeretném, ha maradna.





Pamela ____




Nem:

Kor: 30+ év

Vér: félvér / magnix születésű

Munka: tanácsadó

Kapcsolatunk: főnök-beosztott

Csoport: boszorkány

Playby: Pryanka Chopra

Státusz: SZABAD


Részletek

A beosztottamként néha elhiszem, hogy jobban ismersz, mint én magamat. Előzékenységeddel mindig lekötelezel, s bár nem sokszor mondom, értékelem, hogy éjt nappallá téve dolgozol évek óta tanácsadómként. Még gyakornokként szegődtél mellém, karakánságod azonban hamar felkeltette az érdeklődésemet, így talán te voltál az első, akit megválasztásom után a csapatomba kérettem. Immár hetedik éve dolgozol nekem, velem és jó eséllyel továbbra is így marad majd, de ehhez még sokat kell tennünk.  
A gypsy mágia áll közel hozzád, a roma vérvonalad miatt mindig tudsz újat mutatni, így már nem lepődöm meg, ha újfajta megközelítést javasolsz egy probléma megoldására. Türelmed nem ismer határokat, nyugodt természeted mellett könnyű fontos kérdéseket átgondolni és még akkor is jól kezeled a helyzetet, ha a négy fal között kevésbé vagyok kimért, mint azt a nyilvánosság előtt teszem.
Többször hírbe is hoztak már kettőnket, ezeket a feltételezéseket mindketten cáfoljuk, hisz kapcsolatunk szigorúan kollegiális, a magánéletben pedig baráti viszony alakult ki kettőnk között.

// A karakter ezeken felül szabadon alakítható, saját kapcsolatokkal, saját életcéllal. Képességek szempontjából is szabad kezet kap a megalkotó, bár kiemelt fontossággal kell kezelni a gypsy vonalat, továbbá fontos, hogy nézeteiben a Quahog-kormányt támogassa és Samuel mellett dolgozik. A play by-t szeretném, ha maradna.

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: