Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

A Blackburn család összes tagja

Anonymous



A Blackburn család összes tagja Empty
Vendég
Szomb. Ápr. 17, 2021 8:45 pm

Oscar Blackburn




Nem: férfi

Kor: 48+

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: a Salisbury bestiapark tulaja és igazgatója

Kapcsolatunk: apa-lánya

Csoport: -

Playby: Brad Pitt (változtatható)

Státusz: SZABAD


Részletek

A te arcodat láttam elsőként, amikor felébredtem a kómából tíz évvel ezelőtt. Láttam az aggodalmat, és a megkönnyebbülést. Valamint azt, hogy nagyon bánnád, ha így érne véget, mert te is érzed, hogy ezt jól elcseszted.
Néha, amikor otthon vagyok, és ketten maradunk, képesek vagyunk hosszú órákon keresztül borozgatni a csillagos ég alatt, és megvitatni, mi lett volna, ha... Rád több szeretettel nézek, mint anyára, de jó lenne, ha nem csak a pénz és a park számítana.
(A Salisbury bestiapark 1990 óta működik Salisburyben, rejtve a muglik elől. Ez Anglia legnagyobb bestiaparkja, ahol egész napokat el lehet tölteni a családdal.)




Janka Zsófia




Nem:

Kor: 48+ év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: a Salisbury bestiapark társigazgatója

Kapcsolatunk: anya-lánya

Csoport: -

Playby: Angelina Jolie (változtatható)

Státusz: SZABAD


Részletek

Anya, anya... Mit is mondhatnék? Nem cserélnélek el, de őszinte leszek, az sem zavarna, ha elnyelne a föld. Szeretlek, mert az anyám vagy, azt viszont sosem fogom megbocsátani, hogy egy olyan gyerekkorba kényszerítettetek, amelyben nem volt más, csak kötelezettségek.
Főállású családanya vagy, azt mindenki láthatja, hogy mindened a család, és a férjed. De mi lesz most, hogy kirepül a legkisebb gyerek is? Elegendő az az egy unoka? Vagy kitalálod, hogy hozzánk költözöl egy időre, mert biztosan szükségünk van rád?




Jamie Oscar Blackburn




Nem: férfi

Kor: 26 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: kviddics edző

Kapcsolatunk: testvérek vagyunk

Csoport: -

Playby: Ben Dahlhaus (változtatható)

Státusz: elkelt


Részletek

Másfél év korkülönbséggel te állsz hozzám a legközelebb. Nem csak korban. Mindig ott voltál, ha Sophiával összevesztünk, szétszedtél minket, és megnyugtattál. Hozzád fordultam, ha bármi bánatom volt, egymást fedeztük az iskolában. Cinkostársak, és barátok vagyunk a mai napig.
Még nagyobb örömömre te is a kviddicshez vonzódsz, de mivel félted a szép kis arcod, megmaradtál a pálya szélén, az edzőségnél. A munkában szerencséd volt eddig, de lassan már házasodnod kellene. Nyugi, én megtartom a titkod...csak apának ne mondd el, hogy egy mugliszármazásút szeretsz.




Sophia Alexandra Blackburn




Nem:

Kor:24 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: anyuka

Kapcsolatunk: testvérek vagyunk

Csoport: -

Playby: Amy Jackson (változtatható)

Státusz: SZABAD


Részletek

Egy igazi vipera vagy. Soha, de soha nem bírtuk elviselni egymást, néha meg is próbáltuk eltenni a másikat láb alól. Talán az a baj, hogy nagyon hasonlóak vagyunk. Te is azon vagy, hogy érvényesítsd az akaratod, de valahogy ez nem úgy jött össze, ahogy szeretted volna. Én vittem a sikert, a pasit, te pedig kárörvendtél, amikor baleset ért, és amikor véget ért a szerelem.
Mindig is féltékenyek voltunk egymásra. Ki ezért, ki azért, de végül csak felkértél koszorúslánynak az esküvődre. Akkor és ott minden megváltozott, mikor nekem mondtad el elsőként, hogy babát vársz. Ennek immár négy éve, te a családnak élsz, én pedig távolról figyellek titeket. (Ja, és persze, hogy én vagyok a keresztanyja.)




Janet Clarissa Blackburn




Nem:

Kor: 21 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: kávézótulaj

Kapcsolatunk: testvérek vagyunk

Csoport: -

Playby: Astrid Berges-Frisbey (változtatható)

Státusz: elkelt


Részletek

Nehezen találtad a helyed az iskolában az első néhány évben. Aztán kinyíltál, mint egy virág, és azóta is színt viszel mások életébe. Neked soha egy rossz szavad nem volt hozzánk, mérhetetlen türelemmel és kedvességgel vagy ellátva. A saját véleményed azonban megvan a dolgokról, így még mindig lázadsz az ellen, hogy a szüleink férjhez adjanak.
Amikor megtudtam, hogy még egy húgom született, azt kívántam, bárcsak visszabújnál anyu hasába. Szerencsére az első puszinál rájöttem, te más vagy, mint a nővéred, ezért köztünk szorosabb volt a viszony gyerekkorunkban.
Miután elvégezted az iskolát, némi segítséggel, de elindítottad a saját vállalkozásod, egy ízléses kis kávézó képében, ami azóta is az egyik legforgalmasabb hely Londonban.




Noah Robbie Blackburn




Nem: férfi

Kor: 19 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: művész

Kapcsolatunk: testvérek vagyunk

Csoport: -

Playby: Evan Peters (változtatható)

Státusz: SZABAD


Részletek

Sosem ismertelek igazán, mert mindig a saját kis világodban vagy eltűnve. Valójában azt sem tudom, mit csinálsz, ha elbújsz a padlásszobádban festés címszóval. Talán hullákat darabolsz, vagy életre kelted a rajzaid? Ezt csak Te tudhatod. Segíts megfejteni, miért vagy ennyire már, mint mi.
Ha jól emlékszem, utoljára az esküvőmön találkoztunk, ahol valami fontosat akartál mondani. Persze félbeszakítottak, és azóta sem tudom, mi lett volna az.




Roland Blackburn




Nem: férfi

Kor: 17 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: jövő tanévtől kezdesz a Salemi Akadémián

Kapcsolatunk: testvérek vagyunk

Csoport: -

Playby: megvan

Státusz: elkelt


Részletek

Tíz év korkülönbség van köztünk, így én már lemaradtam a felnövésedről. Jó tanuló voltál, mindig dicsekedtél a jegyeiddel. A sport helyett téged a varázslósakk, és az irodalom vonz, szerintem egy nap író, vagy költő lesz belőled. Rosszabb esetben könyvtáros, de azzal sincs baj...
A kapcsolatunk akkor kezdett megerősödni, amikor az utolsó tanévedre az Ilvermornyba jöttél, és így gyakrabban láttuk egymást. A tervek szerint szeptembertől nálunk fogsz lakni, és a Salemi Akadámián tanulsz tovább.

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: