Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

All my friends are robots

Anonymous



All my friends are robots Empty
Vendég
Vas. Ápr. 11, 2021 10:57 pm

Sebastian Mulciber




Nem: férfi

Kor: 17 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: Roxfort/Mardekár

Kapcsolatunk: legjobb barát

Csoport: Mardekár/de ha oda kerülünk akkor akadémista

Playby: Ash Stymest - szeretném ha maradna, nincs alku

Státusz: FOGLALT


Részletek

Te vagy XY Mulciber valahányadik gyereke, ha egyke szeretnél lenni áldásom rád. Lényeg, hogy exhalálfaló fiaként a te életed sem olyan egyszerű a Roxfortban nem beszélve arról, hogy szintén Mardekáros lettél, ami csak tetőzi a gyanút másokban. De talán pont ez volt az ami első éven összehozott minket, hogy mindketten hálálfalók gyermekei voltunk. Te még szerintem most is velejéig romlott vagy, csak úgy, mint a drágalátos apád, ellentétben velem, aki csak megjátssza az apja előtt a gonosz fiút, de a háta mögött magasról tesz az egészre. Ettől függetlenül azonban szerintem még jó barátok vagyunk, mert én sem szólok bele a te életedbe és te sem az enyémbe. Az évek alatt rengetek közös csínytevésben vettünk részt, de amikor már az unokatestvéreim @Aurelius L. Lestrange és az öccse is prefektus lett, elkezdtük visszafogni magunkat. Én inkább azért, mert nem akartam a rokonom orra alá borsot törni te meg azért, mert... Nem tudom. Lényeg, hogy látszólag megkomolyodtunk, de ettől függetlenül sajnos nem tudunk elszabadulni a családunk sötét árnyékától. Te sem fogsz.

//Igazából a családja történetével kapcsolatban nem szeretném megkötni a megalkotó kezét. Mivel az apja vagy nagyapja halálfaló volt érheti közutálat és hasonló akár a karaktert. Ha megjöttél vagy felkeltettem az érdeklődésedet nyugodtan keress fel discordon - kövesd Róka lábnyomait - vagy pmben. //

Vissza az elejére Go down
Anonymous



All my friends are robots Empty
Vendég
Pént. Ápr. 23, 2021 4:17 pm

Jeremy Balthazar Goyle




Nem: férfi

Kor: 17 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: Roxfort/Mardekár

Kapcsolatunk: legjobb barát

Csoport: Mardekár/de ha oda kerülünk akkor akadémista

Playby: Yuri Pleskun - nála sincs alku

Státusz: SZABAD


Részletek

Gregory Goyle Monstro öccsének/bátyjának a fia vagy - ezt most találtam ki nem kell megijedni, ha sehol egy szó sincs róla - te is halálfaló család leszármazottja vagy, akárcsak én és Seb Mulciber. Lehet, hogy Gregory-val ellentétben te kevésbé vagy egy bumburnyák, viszont néha a te aranyvérlázadat sem értem. Piszkálod a kisebbeket, főleg azokat akikről tudod, hogy a szüleik nem aranyvérűek vagy kételyes a hovatartozásuk. Azon kevés személyek közé tartozol akiknek a barátságán osztozkodnom kell a testvéreimmel. Ismered Persephone forradalmi mozgalmát a Sapphire Chaos rendjét, amiről úgy érzed pont az olyanoknak találták ki, mint amilyen te is vagy. Nyilván én erről nem tudok, mert észre vetted, hogy kivel szemezek a klubhelyiségben és minden ilyen kis gyanús megmozdulásom ami elárulhat engem abban, hogy magasról teszek az aranyvérmániára. De még konkrét bizonyítékod nincs, függetlenül attól, hogy egy ideje összejöttem Josie-val, aki mugliszületésű, de a viselkedése alapján simán lehetne egy harcias aranyvérű is, nem ő tehet arról, hogy nem egy aranyvérű családba született, de ez persze lényegtelen, mert te is elvakult szemellenzős vagy, viszont ettől függetlenül a barátom. Akit szándékosan kímélek meg a fájó igazságtól és az elképzeléstől, hogy esetleg valamilyen neohalálfaló mozgalom jeles tagja legyek.

//Ha megjöttél vagy érdekel a karakter akkor neked is javaslom, hogy csatlakozz a discord szerverre és keresd/kövesd Róka lábnyomait annak érdekében ha könnyebben el szeretnél érni. Nagyon várlak téged is! Ja és a közutálat ennél a karakternél is érvényes, szóval ne lepődj meg semmin. //

Vissza az elejére Go down
Anonymous



All my friends are robots Empty
Vendég
Szomb. Aug. 07, 2021 10:14 pm

Raphael Benjamin Fieldwake




Nem: férfi

Kor: 16/17 év (most 6.-os, de egy évfolyamba lesz a bukott Seb-el.)

Vér: félvér/aranyvérű

Iskola/Munka: Roxfort/Mardekár

Kapcsolatunk: legjobb barát

Csoport: Mardekár

Playby: Jake Cooper

Státusz: SZABAD


Részletek

A legkisebb Fieldwake legkisebb fia vagy s, mint olyan talán a leghisztisebb, mert te kaphattad a legtöbb figyelmet a családodban. Szerencsére nem örökölted apád pubertás kori aranyvigyorát - rémesen nézett ki, csak szólok - aminek mindenki hálát ad, de leginkább az édesanyád. A csapatunkban csak RBF-nek hívunk - köze sincs az RBF vizsgához, áh dehogy - mert nemcsak a családodban, hanem a baráti körünkben is te vagy a legkisebb - akár lehetsz évvesztes is, mondjuk októberi vagy decemberi - talán a legbarátságosabb is. De mivel az apád le sem tagadhatna téged, te is hozod a kötelező formát és kiegészíted a csapatunkat. Sajnos már nem leszek melletted, de biztosíthatlak arról, hogy Seb a szárnyai alá vesz és vigyázni fog rád.
Máskülönben itt hagyok neked egy kis emléket:
All my friends are robots Tumblr_n9v8n79CrZ1rqdsn8o5_250
All my friends are robots 5a5oXLh
Anno James-sel együtt csajózhattak:

// Kövesd nyugodtan te is Róka lábnyomait, vagy zaklasd a drága @Sebastian Mulciber-t is. //

Vissza az elejére Go down



All my friends are robots Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: