Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Mila Armstrong-Shaw

Anonymous



Mila Armstrong-Shaw Empty
Vendég
Pént. Ápr. 09, 2021 7:01 pm

Mila Armstrong-Shaw




Nem: nő (kislány)

Kor: 7 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: még csak otthon tanul

Kapcsolatunk: anya-lánya

Csoport: kisboszi

Playby: Diana Pentovich (változtatható)

Státusz: SZABAD


Részletek

Armstrongék egyik kicsi, de nem a legkisebb családtagját várjuk nagy szeretettel. Amerikai aranyvérű család, úgy egy éve költöztek Angliába az apjuk halála után, amikor a MACUSA egy különleges feladatot adott Lethának. Ez a feladat egy új családtag, mert hát nem voltak elegen.
Anyán kívül két bátyó,  @Dexter Armstrong-Shaw és  @Nico Armstrong-Shaw várja, hogy fésülgethessék a kishúgukat a szünetekben.
Mila igazi lányos lány egyébként, rengeteg empátiával és szeretettel. Ő sokkal jobban fogadta, hogy lesz egy új testvérük Dexter személyében, mint a bátyja.

ET olvasása erősen ajánlott. Ha jönnél, ne habozz, várunk!  Mila Armstrong-Shaw 492177702

Vissza az elejére Go down
Anonymous



Mila Armstrong-Shaw Empty
Vendég
Pént. Ápr. 09, 2021 7:55 pm
Én is Várlak!


Te volnál a kishúgom, akiért bármit megtennék. Ha kéred, tiarával a fejemen ülök végig egy öt órás teaházas játékot vízzel, vagy levegővel a picike bögrémben. Persze feltéve, ha ezt senki meg nem tudná.
Te vagy az erkölcsi iránytűm, ha valamit tenni készülök, arra gondolok, szeretném-e hogy lásd. Te vagy a fény, ami egyszer talán végleg kivezet a saját sötétségemből és az önmarcangolásból, mert még mindig úgy érzem, hogy miattam vesztettük el aput. Ezért mikor otthon vagyok, melletted, a korábbinál is jobban igyekszem megadni feléd minden szeretetet, pótolva azt is, amit tőle már nem kaphatsz meg.
Szóval...
A szívem fekete
Gyere fess rá
Kedves kis színeket
Pirosat, sárgát;
Fesd át! Fesd át!
Fesd át színesre!
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Mila Armstrong-Shaw Empty
Vendég
Pént. Ápr. 09, 2021 8:05 pm
Én is Várlak!


Szóóóóval... hogyan is kezdjem. Sosem voltam jó abban, hogy igazán közel kerüljek másokhoz, de talán te vagy az egyik ilyen személy az életemben, akihez meglepően könnyen tudok viszonyulni. Talán a gyermeki ártatlanságod miatt, vagy amiatt mert végre olyan kisgyerekkel találkozom, akinek nincsenek különösebb problémái, nem kínozzák őt lépten nyomon, és nekem sem kell szörnyűségeket tennem vele akarata ellenére. A fentebb emlegetett dolgokból, már lehet hogy látod, hogy nem vagyok teljesen tipikus tizenhat éves, és lehetséges, hogy amikor először találkoztál velem még meg is ijesztettelek, (nem tudhattad akkor, de te jobban megijesztettél, amikor először láttalak) az idő elteltével viszont teljesen beloptad magadat a szívembe és lényegében bármit megtennék azért, hogy mosolyogni lássalak: még akkor is, ha ehhez olyan dolgokat kell tennem, ami teljesen a természem ellen való. A lényeg, a lényegben, hogy nagyon szeretlek, még ha néha ezt nehezen is mutatom ki feléd.
Vissza az elejére Go down



Mila Armstrong-Shaw Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: