Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Claire Shafiq

Anonymous



Claire Shafiq Empty
Vendég
Kedd Ápr. 06, 2021 12:12 pm

Claire Shafiq




Nem:

Kor: 22 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: rád bízva

Kapcsolatunk: jegyes, ha tetszik ha nem

Csoport: rád bízva

Playby: Yael Shelbia - változtatható

Státusz: SZABAD


Részletek

A múltad, ez az amiről elég keveset tudok, mert sosem érdekeltél. Most sem érdekelsz igazából, de a rend kedvéért úgy teszek, mintha kedvelnélek. Nem azt mondom, hogy nem tudnálak kedvelni, talán ha egy normálisabb körülmények között ismerkedünk meg akkor talán őszinte tudnék lenni veled. Van egy olyan érzésem, hogy te sem kedvelsz engem, nem kell ehhez gondolatolvasónak lennem. Nem kedvelem a világot, nem meglepő, ha a világ sem kedvel engem, főleg ha egy személyben te magad vagy az egész világ. Minden szörnyű viselkedésem ellenére azonban te próbálsz valami magyarázatot keresni az egészre - van is magyarázat rá - csak még nem biztos, hogy felkészültél rá. Tényleg tudni akarod, hogy mi a bajom? Hogy miért nem vagyok olyan, mint az öcsém Devon? Nagyon egyszerű, de még nem fogok válaszolni neked.

// Az én részemről igazából nagyon képlékeny a karakter, @Freya Morgan és @Alice Shafiq unokatestvére. Ő talán majd sokkal többet fog róla mesélni, mint én. :3 Ha megjöttél vagy érdekel a karakter, akkor kövesd a Róka lábnyomait és megtalálsz engem. Vagy írj pm-t ha az könnyebb. Várunk! //

Vissza az elejére Go down
Anonymous



Claire Shafiq Empty
Vendég
Kedd Ápr. 06, 2021 5:30 pm
Én is Várlak!

Mindig te voltál az egyetlen akire számíthattam, mióta nagyapám kegyeibe fogadott. Mindig mellettem voltál, habár óva intettél nagyapától, hogy vigyázzak vele. Gyerek voltam, és minden áron a világ részese akartam lenni, így nem hallgattam rád. Mára már teljesen beszippantott az a világ, ahol nem igazán találom a helyem, nem a varázs világ, hanem nagyapám külön világa. Legjobb barátok lettünk, te tudsz mindent rólam, és én is rólad. Segítesz jelenhelyzetben is miközben megszenvedem a kényszerházasságom "örömeit". És én is ott vagyok neked, mert egy cipőben járunk nagyapánk jóvoltából, hisz mind a kettőnket oda igért.  Óva intesz attól is, amit most megfogadok ugyan, de váratlan fordulat következik be, mikor szerelmes leszek, és erre senki nem számított.

// Nagyon várlak, mert nagyon kell egy ember aki segít nehéz napjaimon, ha még csak levelezünk is ^^ Ha megérkezel dobjál meg egy bagollyal :3
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: