Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Quentin "Kiskalapács" Macmillan

Anonymous



Quentin "Kiskalapács" Macmillan Empty
Vendég
Vas. Ápr. 04, 2021 11:33 pm

Quentin Macmillan




Nem: Férfi

Kor: 24 év

Vér: Aranyvér

Iskola/Munka: Rád bízom hová jártál

Kapcsolatunk: Testvéries öldöklés

Csoport: Varázsló

Playby: Liam "Kiskalapács" Hemsworth

Státusz: SZABAD


Részletek

Az én drága hibbant öcsém, aki a család kettészakadásának közepén rekedt és nem tudja, mégis kinek az oldalára álljon. Okol engem, mert a szüleimet "választás" elé állítottam, hogy a húgom előre megszervezett jegyesség áldozata legyen, ugyanakkor nem érti, hogy miért vernek el rajtam valami olyat, amiről nem tehetek. Néha mellettem áll, néha megkérdőjelezi, hogy biztosan nem én doppingoltam-e. Ilyenkor legszívesebben letolnám a seprűt keresztbe a torkán és hagynám elmélkedni vele, de nem teszem. A húgunkat te is legalább annyira szereted, mint én, de még nálam is tétlenebbül figyeled, hogy eladják másnak. Engem csak nem látnak szívesen otthon, de neked még van szavad. A változtatás a tiéd, csak állj a sarkadra.
Mindketten nagyon várunk téged és alig várom, hogy belecsöppenj @Cora A. Macmillan és az én szövevényes életembe.




Vissza az elejére Go down
Anonymous



Quentin "Kiskalapács" Macmillan Empty
Vendég
Pént. Ápr. 09, 2021 11:05 pm
Én is Várlak!


Amit az et-mben írtam Quentin-ről:
Mindig ő volt számomra a színfolt a családban a maga különcségével. Nem érdekelte, hogy anya mit mondott a barátairól. „Nem illenek a köreinkbe.” Mindig is irigyeltem, hogy fittyet hányt az efféle dolgokra és a saját feje után ment. Talán ezért ragadt rám is némi ebből az egész önállóságból és elhivatottságból, csak én nem vagyok olyan bátor, mint ő, hogy nemet mondjak a szüleinknek. Belém sikerült belém nevelniük, hogy a család és a név mennyire fontos.

Várunk nagyon  Quentin "Kiskalapács" Macmillan 3217638854
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: