Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Avela Lestrange

Anonymous



Avela Lestrange  Empty
Vendég
Vas. Ápr. 04, 2021 8:25 pm

Avela Lestrange




Nem:

Kor: 47 év vagy fiatalabb

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: Roxfort

Kapcsolatunk: anya-fia

Csoport: boszorkány

Playby: Penélope Cruz, Olga Kurylenko, Rachel Weisz, Bianca Balti, Angela Sarafyan (ő van a képen), Laura Haddock

Státusz: SZABAD


Részletek

Rabastan Lestrange hűséges és szerelmes felesége vagy. Évek óta belebolondultál és ha azt állítanák róla, hogy ő a világ leggonoszabbja, te mégis mellette maradnál - ahogy most is, mert te annak látod őt, aki lehetne. A te világodban, a te elképzelésedben ő olyan központi szerepet foglal el, amivel nem lehet téged kizökkenteni. Azóta is sikertelenül próbálkozunk a testvéreimmel, mert te mellette állsz, te támogatod őt szinte mindenben. Feláldoztad érte az életed, gyerekeket szültél neki és még mindig képes lennél rá, hacsak Persephone szülésénél nem vesztetek volna oda majdnem mindketten.
Ugyanolyan aranyvér-mániás vagy, mint az apánk Rabastan, valószínűleg ha neked is elmondanám, hogy nekem igazából mugliszületésű barátnőm van egy az egyben kitagadnál. De ahogy apa előtt, úgy előtted is megjátszom magam és eddig képzeld még nem buktam le, pedig Persephone-nak ezer meg egy alkalma lett volna beköpni engem. A testvéreimmel változó a kapcsolatod, igazából attól függ, hogy neked milyen napod van. Nem szereted ha a nagy Rabastan imádásod során megzavarnak téged, ami úgy kiteszi az éveid nagy részét már vagy születésünktől kezdve.

Egyéb: Természetesen nem írtam le az unalmas részeket hozzá, még tartogatok meglepetést a számodra. Ha érdekel a karakter akkor keress fel nyugodtan vagy írj ha megjöttél! Vár az 5 csodagyerek, az njk férjed majd illetve a rokonok! :3




Vissza az elejére Go down
Anonymous



Avela Lestrange  Empty
Vendég
Pént. Ápr. 09, 2021 6:27 pm
Én is Várlak!

Mindig is akartál egy kislányt, és én voltam az első. Szerettél kicsiként hercegnőnek öltöztetni, miközben apa akként is kezelt. Te ellensúlyoztad ezt, óvtál és tanítottál, nem hagytad, hogy teljesen elkényeztessen. Akárhányszor nyaggattalak érte, sosem mondtad el, melyikünk született előbb, és azóta is csak legyintesz, amikor ezzel húzzuk egymást Jerichoval.
Úgy nagyjából öt-hat éves korom körül kezdett el érdekelni a kviddics, s később belenyugodtál, hogy a kis hercegnőd már inkább fiús, és a sportnak él. Ha valaki, akkor te igazán féltesz, bármikor üljek is seprűre.
Habár apával sokkal szorosabb a kapcsolatom, téged sem cserélnélek el másra.

Gyere, várunk!  Avela Lestrange  3725496346
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: