Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Mattheo Leynaud-Sartre

Anonymous



Mattheo Leynaud-Sartre Empty
Vendég
Vas. Márc. 21, 2021 1:13 pm

Mattheo Leynaud-Sartre




Nem: Férfiú

Kor: 15 év

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Beauxbatons / Roxfort

Kapcsolatunk: Majd az idő kovácsolja

Csoport: Cserediák (Roxfort ház megalkotóra bízva)

Playby: Cody Saintgnue (alkuképes)

Státusz: FOGLALT


Részletek

Te, aki nem tudom, hogy miért is járkált tilosban azon az estén, és követett egy prefektust, de… hálás vagyok érte, azt hiszem. Ha nem lettél volna ott, minden bizonyára nagyobb kárt okoztam volna a berendezésekben és magamban is. Azt nem árultad el, hogyan sikerült megfékezned a tüzet, vagy azt, hogy mit is láttál pontosan, meg azt sem, hogy milyen szándék vezérelt éppen. Annyit elárultál, hogy cserediák vagy és Theo-nak hívjalak. Mielőtt rátérhettem volna arra, hogy büntetőmunka, csak vigyorogtál egyet és leléptél.
Azóta kereslek a suli falai között, hogy megköszönjem neked az egészet és hogy kiderítsem a titkodat. Csak vagy kerülsz engem, vagy olyan szinten balfasz vagyok a nyomozásban, hogy az elmondhatatlan. Pedig kíváncsi vagyok arra, hogy ki is vagy valójában és mit is terveztél azon az éjszakán. Ha szerencséd van, akkor nem foglak megbüntetni érte, amiért elmondod, de ez csak rajtad múlik. Razz Na meg azon, hogy megtalállak-e egyszer.

//Semmi nincs kőbe vésve, teljesen szabadon alakítható a karakter. @Mathias Leynaud-Sartre et-jében még van némi információ, de ezeken kívül minden az alkotóra van bízva. A kapcsolat Mattheo és Riley között azért kiforratlan, mert akkor találkoztak elsőnek. Így, hogy végül mi lesz kettejük között, az a jövő titka. Ha szükséged van még információra vagy bármi kérdésed, megbeszélni valód lenne, akkor nekem vagy @Mathias Leynaud-Sartre felemnek dobj pm-t. Esetleg dc-n is zaklathatsz: Xavee#1811 Very Happy




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: