Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Tibi atya aka Tiberius Ogden

Anonymous



Tibi atya aka Tiberius Ogden Empty
Vendég
Pént. Márc. 12, 2021 10:29 am

Tiberius "Tibi atya" Ogden




Nem: férfi

Kor: 24-26 év

Vér: félvér

Iskola/Munka: exGriffendél, most kérdéses

Kapcsolatunk: I can help you see in the dark

Csoport: varázsló/akadémista

Playby: Colson Baker aka Machine Gun Kelly

Státusz: SZABAD


Részletek

Mindannyiunk jó barátja vagy. Bár a magaviseleted vetekedik a miénkkel látszólag, van amivel mégis képes vagy túlszárnyalni és elbúslakodtatni a varázsló fiát, mert még mindig van hová fejlődni. Vagy van hová lesüllyedni, ha a te helyzeted nézzük. A kedvenc nagybátyád a Herbológiai Intézet közkedvelt professzora, akinek köszönhetően te is megtanulhattál füveket termeszteni. Pontosan ezért vagyunk a rendszeres vásárlóid, én nem tudom, hogy csinálod - nem is érdekel igazából - de amíg eladod nekünk a cuccot, addig nem kérdezősködik egyikünk sem. Van egy saját személyre szabott kis Herbáliumod, ahol gyógynövényeket is termesztesz, pusztán az álca kedvéért, természetesen kialakítottál egy rejtett részleget az illegális "növényeidnek" is. A családod amúgy már generációkra visszamenőleg a varázsnövényekkel dolgozik, te se szerettél volna változtatni, csak valami gyökeresen megváltoztatta a gondolkodásodat azzal kapcsolatban, hogy ennyire félre csúsz. Hogy mi volt az? Mai napig nem árultad el, én meg nem is kérdezősködtem. Valójában bármi lehet a háttérben.

Kik várják az érkezésed?
A helyes válasz: MINDENKI!
Fontosabb tagokra bontva, akik tényleg megkeresnek téged a növényeid miatt: @Myron Wagtail, @Stormie Wagtail-Graves és @Issac Wagtail-Graves.

// Ha megjöttél, vagy érdekel a karakter nyugodtan vágj fejbe egy pm-vel, vagy ha multinak szeretnéd őt, akkor javaslom támadj le discordon. Kösziii :3! //




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: