Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Mortonbabák - Emerson&Emma

Anonymous



Mortonbabák - Emerson&Emma Empty
Vendég
Vas. Feb. 28, 2021 8:45 pm

Emerson Morton




Nem: Férfi

Kor: 16 év

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Ilvermorny

Kapcsolatunk: Drága unokám

Csoport: Ilvermorny diák

Playby: Felix Mallard

Státusz: FOGLALT


Részletek

Valamiért élete célja, hogy sírba vigyen. Lázadó, minden téren, enyhén hiperaktív, de egyébként egy aranyos kölyök. Tudva, hogy az apja az Ilvermonyban tanít csak még nagyobb bátorságot érez aziránt, hogy bajba keverje magát.Azt gondolja, hogy ebből kifolyólag kivételezés lesz vele, de Alden nem olyan férfi, akit arra neveltem volna, hogy ne az egyenlőséget és tisztességet válassza. Szerintem pusztán azért döntötte el, hogy átoktörő lesz belőle, ha felnő, hogy engem idegesítsen.
A húgát mindig nyúzza, de minden helyzetben mellette áll, ha arra van szükség, és óvja őt.
@Alden G. Morton - apa
@Lillian Fontaine-Morton - nagyanya
@Llewelyn Morton - nagyapa







Emmaline Morton




Nem:

Kor: 16 év

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Ilvermorny

Kapcsolatunk: Nem szabad azt mondanom, hogy a kedvenc unokám

Csoport: Ilvermorny diák

Playby: India Eisley

Státusz: SZABAD


Részletek

Azért is kimondom: a kedvenc unokám. Emlékeztet a feleségemre, talán ezért is imádom ennyire. A jövőre nézve komoly tervei vannak, ugyan olyan elszánt, mint a nagyanyja, és az a terve, hogy a nyomdokainkba lép a színészi pályán. Jó érzéke van a művészetekhez, ő vezeti az iskolai színművészeti szakkört, mindemellett egy igazi, belevaló, karakán csaj, aki nem rest megvédeni magát, ha a bátyja már az agyára megy.
@Alden G. Morton - apa
@Lillian Fontaine-Morton - nagyanya
@Llewelyn Morton - nagyapa




Vissza az elejére Go down
Anonymous



Mortonbabák - Emerson&Emma Empty
Vendég
Szer. Május 26, 2021 12:19 pm
Én is Várlak!



Drága Emmaline

Az ikertestvérem vagy, 6 perccel előztelek meg, mégis sokan (nagyon sokan!!) hiszik azt, hogy a nővérem vagy. Képes vagy nekem is keményen odacsapni, ha megunod a bunkóságom.
Kedvenced a színészet, próbállak a magam elfuserált módján támogatni ezen az úton, mégha olykor nem is értünk egyet. Sokszor már abban sem értünk egyet, amiben régen még igen.
Az udvarlóid körmére sokszor ránézek, persze titkon... volt hogy meséltem egy srácnak rólad ezt-azt, persze mind undi dolog volt és persze nem igaz... Lekopott rólad hamar.
Na de száz szónak is egy a vége! Nagyon várlak én is. Nagyapa, nagymama és apánk mellett!
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Mortonbabák - Emerson&Emma Empty
Vendég
Csüt. Szept. 02, 2021 3:50 pm
Én is Várlak!

Emmaline!
Már nagyon várjuk, hogy te is megérkezz, mert veled lesz kerek a családunk.
Mi még nem ismerjük egymást, talán csak egy buta viccnek fogod tartani, hogy a nagyanyád felbukkant harmincnégy évvel az eltűnése után. Már így ismeretlenül is büszke vagyok rád, alig várom, hogy segíthesselek az utadon, ha tényleg a színészetet szeretnéd választani.
Apa, a tesód és a nagyapád is nagyon vár már.  Mortonbabák - Emerson&Emma 3217638854
Vissza az elejére Go down



Mortonbabák - Emerson&Emma Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: