Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Morton gyerek, aki nem gyerek

Anonymous



Morton gyerek, aki nem gyerek Empty
Vendég
Vas. Feb. 28, 2021 2:04 pm

Grayson Morton




Nem: Férfi

Kor: 36 év (1985. Január 30.)

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Ilvermorny - ? / ?

Kapcsolatunk: apa-fia

Csoport: Varázsló

Playby: Colin O'Donoghue

Státusz: FOGLALT


Részletek

@Llewelyn Morton - Apa: "Grayson Morton, egyetlen fiunk. Minden tőlem telhetőt igyekeztem megadni neki egész gyermekkora alatt, hogy semmiben ne szenvedjen hátrányt. Nehéz egyedül nevelni egy gyereket, egészen pici korától fogva, még akkor is, ha van segítség. A mai napig bensőséges kapcsolatot ápolunk, hiába repült már ki a családi házból."

@Lillian Fontaine-Morton - Anya: "Grayson Morton nagyon rövid ideig ismerhette csak anyukáját, alig volt két éves, amikor Lilly eltűnt."

Édesapja brit származású aranyvérű varázsló. Mivel ő nevelte fel, jellemében megmutatkozhat a brit neveltetés, és a jómodor.

Unokatestvérei: Felix Fontaine, Sara Fontaine, Elizabeth Fontaine, Margaret Fontaine, @Lori Fontaine,  @Wallace Emerson Fontaine,  @Tempest Fontaine, Matthias Fontaine, Perseus Black,  @Cassiopeia Black, Caelum Black és  @Leo Black
(Szóval elég sok plotot le lehet dumálni.)

Időutazó anya, aki fiatalabb nála, és egy apa, aki egyedül nevelte, az anyai nagymama segítségével. Amerikában született, tehát biztos, hogy az Ilvermornyban tanult. Hogy melyik házba járt, illetve hogy így felnőttként mi a foglalkozása, az a megalkotóra van bízva: követheti a szülei példáját a színház világába, vagy az anyja nyomdokaiba lépve lehet átoktörő - ez utóbbinak apja nem túlzottan örülne, de érdekes játékok születhetnek belőle -, vagy igazából bármi, amit a megalkotó elképzel.

A kapcsolati státusza házas, vagy elvált, és van két gyereke: Caleb (16) Rosie (14) (Ők is meghirdetésre kerülnek) A felesével/ex-feleségével való kapcsolat a megalkotóra van bízva, illetve az is hogy ez kicsoda.




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: