Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

My Ex Evil Boyfriend

Anonymous



My Ex Evil Boyfriend Empty
Vendég
Szomb. Feb. 27, 2021 9:17 pm

Jonathan...




Nem: Férfi

Kor: 28 év

Vér: Arany

Iskola/Munka: Auror

Kapcsolatunk: Exem

Csoport: Varázsló

Playby: Brett Dalton (ragaszkodom Razz )

Státusz: SZABAD


Részletek


Ahogy ismerlek: Együtt kezdtük el az auror képzőt. Elsőnek nem igazán kedveltél, mert kis idegesítő hárpiának tartottál, de végül rájöttünk, hogy remek csapat vagyunk mi ketten. Az egész iskola idő alatt segítettük egymást, és kitartottunk egymás mellet. Nélkülözhetetlen voltál az életembe, olyannyira megszoktalak benne, hogy rossz érzésem volt nélküled. Tanítottál, mert kis béna voltam az elején, de te tanítottad meg hogy legyek erős nő. Hogy legyek az aki ma vagyok. Legjobb barátom lettél, majd ez komolyabb lett, és szeretők lettünk. Sok balhéba keveredtünk együtt, mert azt hittük együtt bármire képesek vagyunk. Kedves voltál velem , soha nem éreztem ennyi szeretetett, és törődést, tisztában voltam vele, hogy meg is halnál értem, ahogy én érted. Iskola végeztével, mikor megkaptuk az auror jelvényeinket, társak lettünk. Viszont nem igazán szerették, hogy egy pár együtt is dolgozzon, mert egymással fogunk foglalkozni, egymás védelme sokkal fontosabbá vállhat, mint maga a küldetések. Így volt egy rövid idő, mikor külön dolgoztunk, és rájöttek arra, hogy mi együtt ezerszer hatékonyabbak vagyunk, mint bárki más. A szerelmünk pedig azt hittem törhetetlen, közös otthonunkra gyűjtöttünk, mindent megterveztünk... Majd egyik reggel úgy ébredtem fel, hogy helyetted egy levelet találtam a párnámon, amiben elbúcsúzol tőlem örökre...  
Ezzel összetörted a szívemet, és kiábrándultam örökre. Csupán pletykát hallok rólad, erről arról, mert kezdetben még megakartalak keresni, válaszokat találni. Szóba kerültek a halálfaló felmenőid, és az, hogy nem igazán a jó úton jársz. Bármennyire is gyűlöllek, nem tudom elhinni...  


Amit nem tudok:
Egy titokzatos karaktert szeretnék belőle, akinek sötét múltja van, amit soha nem árult el nekem. Félelemből? Védelemből? Ki tudja. Csak te. És lehet soha nem tudom meg.  
Igazából ezt a múltat, a családját teljesen a megalkotóra bíznám.  
Hogy kikhez tartozik, és kiknek dolgozik? A Kiméra Szindikátushoz.
Hogy miért tanult, és épült be Angliába Aurornak? Kémnek.  

Amit rád bízok:
Család név, rokonok, az előélete, és mit csinált miután elhagyott.  

Amit szeretnék tőle:

Szeretném ha vissza térne, és vissza akarjon szerezni, de én már bezártam a szívemet előtte. Más felé kezd nyílni, és már mást fogok szeretni. Egy gonoszkodó karaktert szeretnék, aki úgy van vele, ha övé nem akkor másé se legyek, elvakultan rajong értem, és csak a problémát jelenti, miközben megszakad a szívem.


Nagyooon, nagyon várjuk!!! Lesz játék, elég aktív vagyok, cuki, meglehet mindent beszélni. Szóval: gyere csak, hozd az izgalmakat :3   My Ex Evil Boyfriend 3217638854  My Ex Evil Boyfriend 3962554006  My Ex Evil Boyfriend 3962554006  My Ex Evil Boyfriend 3962554006







Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: