Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Partner a jégen

Anonymous



Partner a jégen Empty
Vendég
Pént. Feb. 19, 2021 3:19 pm

Spencer




Nem: férfi

Kor: 18-22 év

Vér: mindegy

Iskola/Munka: Európa-bajnok műkorcsolyázó, a többi választható

Kapcsolatunk: korcsolyapartner, barát

Csoport: varázsló

Playby: Evan Roderick

Státusz: SZABAD


Részletek


Partner a jégen 03ca0ce8cc2063f1290003e6c0d3900fed63ac42

Néhány hónapja ismerik egymást Elsával. Összepárosították őket a klubban, hogy milyen jól fognak tudni majd együtt működni.
Az első hetek siralmasan teltek, mert az első benyomás mindkettejüknek nagyjából ugyanaz volt a másikról. Elkényeztetett, nagyképű, mániákus, rideg. Talán épp ezek a tulajdonságaik hozták végül össze őket, és már nem csak a jégen, de az életben is egy párt alkotnak. Vagy valami ilyesmi, amit igazából egyikük sem gondol komolyan - Elsa legalábbis biztosan nem -, inkább csak a játszadozás az, ami gördülékenyen megy. Ezen kívül viszont a legrosszabb napjain Spencert keresi. A fiú élete épp annyira elcseszett, szóval megérti, és össze tudja kapni, ha szétesne.

Spencer a jégen nőtt fel, kupák és érmék sorakoznak otthon a vitrinben, az összes emléklapot és repjegyet megtartotta. Megszállotja a sportnak, meg persze a győzelemnek. Nagy hibája, hogy túlhajszolja magát, és ha nem vigyáz, hamarosan gyógyszerfüggővé válhat.

//A karakter körvonalazva van, alakítható, és kitalálhatunk érdekesebb, szövevényesebb szálakat is a plotba. Össze lehet kombinálni valamelyik családdal, szerintem plotban nem lenne hiány. Gyere!  Partner a jégen 1509579387  //




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: