Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

The Weird Sisters

Anonymous



The Weird Sisters Empty
Vendég
Vas. Feb. 07, 2021 10:40 pm

The Weird Sisters




Nem: amit szeretnél

Kor: 20+

Vér: szintén amit szeretnél

Munka: zenészek gyülekezete

Kapcsolatunk: bandatagok

Csoport: Varázsló/Boszorkány/Mágikus lény

Playby: bárki, aki passzol

Státusz: SZABAD


Részletek

A Weird Sisters a varázsvilág egyik legismertebb brit zenekara. De ha valaki őket kérdezi, akkor elsősorban közeli barátoknak vallják magukat, akiket a zene szeretete köt össze. Sokféle egyéniség megfér egymás mellett a zenekarban, talán éppen ettől maradtak olyan érdekesek meg több évtized után is.
A zenekar a HP regényekben is létezik, a tagjai canon karakternek számítanak, azonban én nem ragaszkodom hozzá, hogy még mindig ugyanaz legyen a felállás a zenekarban, mint a kilencvenes években. Sőt, én kifejezetten örülnék, ha érkeznének lány tagok is, de ez természetesen nem kötelező Very Happy . Az elvárás mindössze annyi, hogy a karakter legyen 20 év feletti és passzoljon a zenekarhoz - nem jófiús tinibandáról van szó és nem is két akkordot ismerő hobbizenészekről. Minden mást a megalkotókra bíznék, csak dobjatok nekem egy pm-t, ha megérkeztetek Very Happy
Itt találod a zenekar nem túl terjedelmes ismertetőjét, az életkorok nincsenek kőbe vésve, plusz-mínusz néhány év bárkinél belefér, ahogy a már feljebb említett saját karakter alkotás is a zenekari posztokhoz:
https://harrypotter.fandom.com/wiki/Weird_Sisters




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: