Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Margo, little sister

Anonymous



Margo, little sister Empty
Vendég
Hétf. Jan. 25, 2021 11:13 pm

Margo Mulciber




Kor: 15 év

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Roxfort (+Zafírkáosz Rendje)

Kapcsolatunk: Testvérek

Csoport: Hugrabug

Playby: Iris Law

Státusz: SZABAD


Részletek

A húgát Lennie az elcseszett családja ékkövének tartja. Részben mindig irigyelte, de sosem sajnálta tőle, hogy ő olyan, amilyen. Margo mindössze egy évvel fiatalabb tőle és a Hugrabug táborát erősíti. Különbözőbbek nem is lehetnének, mégis ez a kulcsa annak, hogy milyen jól kijönnek. Hisz a lány olyan szerető, olyan napsugaras. Ő Lennie életében az ellensúly, amire szüksége van. A húgának természetesen ugyanolyan fontos az aranyvérük tisztaságának a megtartása, mint neki. Az más kérdés, hogy zárt ajtók mögött mindketten valami másról álmodoznak, ezt pedig csak egymással oszthatják meg.
~ részlet a családleírásból

A bátyád életében toronymagasan te vagy a legfontosabb személy. Te vagy a hugrás lány, akinek a Mulciberek romlottsága felsőbbrendűsége csillog a szemeiben. Te vagy az egyetlen, aki tudja, hogy hányadán áll vagy inkább nem áll a nőkkel és hogyan viselkedik, amikor az iskolai szünetekben Edinburgh-ban buliztok a muglik között. Persze sosem árulnád el. Ugye?

Népszerű lány vagy, légiesen kifinomult, mégis pezsgő természet. Bárkiben képes vagy meglátni a jót és kitartani mellette, na de te sem vagy egy szent! A te természetednek is megvan az árnyékosabb oldala, még ha nem is olyan élesen leválasztva, ahogy az a bátyádnál jelen van. Jóval diplomatikusabban, de osztod Lennie véleményét a politikai és társadalmi pozíció, valamint a vér tisztaságának fontosságáról. Te is a Zafírkáosz Rendjének tagja vagy, bár Lennie és @Persephone A. Lestrange kapcsolatát valószínűleg nem nézed jó szemmel. Túl jól ismered ahhoz a bátyád, hogy a színjátékuk egy cseppjét is bekajáld.

~~~

Nagyon várlak és nagyon kíváncsi vagyok a te elképzeléseidre is! Ötletből nem lesz hiány, de ezeket majd megbeszéljük, ha megérkeztél.  Margo, little sister 3973742785




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: