Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

The Order of the Sapphire Chaos

Anonymous



The Order of the Sapphire Chaos Empty
Vendég
Csüt. Dec. 17, 2020 7:59 pm


Gondolkoztál már azon, hogy milyen lehet részese lenni egy titkos társaságnak? Ami a háttérben megbújva próbálja elérni a maga elé tűzött céljait, minden eszközzel, amivel csak lehetséges? A Sapphire Chaos  rendje pontosan ilyen. A tevékenységüket titokban folytatják, az iskola falai között, a jelenlétük annyira ismeretlen, hogy senki sem hallott róluk. Tagjaikat titkos meghívókkal szerzik meg, hosszas megfigyelés és megbeszélést követően. A leendőbeli új tagnak szigorú elvárásoknak kell megfelelnie, hogy bekerülhessen a rendbe. A legfontosabb kritérium az, hogy ossza a rend gondolkozását arról, hogy itt az ideje annak, hogy újra az aranyvérű családok kezében legyen a hatalom, hogy visszatérjen az a régi rend, amikor még a híres családoknak még nagy szavuk volt a politikai életben, amikor még nem ők voltak az üldözöttek, hanem az üldözők. A mai világban ez egyre inkább háttérbe szorul, ami a rend számára elfogadhatatlan. Te is hasonlóképpen gondolkozol? Előfordul, hogy ezt nyíltan is hangoztatod fellázadva a mostani rendszer ellen? Akkor biztos lehetsz benne, hogy belátható időn belül te is rábukkanhatsz majd a titokzatos meghívóra. Lehetsz aranyvérű, vagy félvér, ha a gondolkodásmódod átesik a rostán, akkor bármikor felbukkanhat egy apró fekete boríték a környezetedben, amit csak te vehetsz észre.

Hogy mi a tartalma ennek a borítéknak? Az személyenként változó, de pontos utasításokat tartalmaz arról, hogy hova kell menned ahhoz, hogy kiderítsd, mit rejt a titokzatos üzenet. Ha kiválasztott vagy, akkor képes vagy arra, hogy megfejtsd az üzenetben rejlő feladványt, és eljuss arra a helyre, ahol a kalandod folytatódik. A hely mindig változik, az ismeretlen, köpenybe burkolózó alak is mindig változik. Ő lesz az a személy, aki mélyebben beavat a rend munkásságába, és megadja neked az utolsó esélyt, hogy kihátrálj a feladatból, ha mégsem találtatnál rá alkalmasnak. Egy teszten esel majd keresztül a tag által, ha ezt az akadályt is sikeresen vetted, akkor beléphetsz a rejtekhelyünkre.

Amíg még nem válsz a hivatalos tagunkká a rend hivatalos gyülekezési helyszíne titokban marad a számodra: Mindaddig, amíg nem tudjuk, hogy megbízhatunk benned, elrejtjük előled az útvonalat. Amint viszont túl esel a hivatalos beavatási szertartáson (ami személyenként szintén mindig változik), és a tagunkká válsz, bebízonyítod számunkra, hogy érdemes vagy a bizalmunkra. Az árulókat nem tűrjük. Akármelyikőtök is úgy gondolná, hogy valakinek elárulja a rend létezését, vagy bármelyik tagunkat, az súlyos büntetésre számíthat.

A renden belül vannak szintek, amik mutatják a tagok előrehaladását és fejlődését. A vezető szava mindig szent és sérthetetlen, akár legyen ez a gyűlésen kívül, a vezető feltétlen engedelmességet vár el. Ha ez nem teljesül büntetés várható. Készen állsz arra, hogy a rendünk téged is befogadjon?

//Összegezve: Aki szeretne részt vállalni a rendben, az hozzászólás formájában itt jelezheti. Aki jelentkezik, minden karakterrel szeretném majd kijátszani a beavatás folyamatát, és azok után fogom eldönteni, hogy ki milyen rangot kap majd a rendben belül. A hivatalos vezető nem én vagyok: ez egyelőre egy njk, akit viszont én irányítok a háttérből. Ha valaki szeretne jelentkezni erre a pozícióra, tárt karokkal várom, de akkor vegye figyelembe, hogy egy karizmatikus személyt várok, remélhetőleg fiút, aki képes embereket irányítani, de tudom őt használni bábuként, és aki feltétel nélkül megbízik bennem és minden szavamat teljesíti. Ő lesz a rendünk szószólója, az, akit mindenki megbecsül és tisztel, és senki sem fogja megtudni azt, hogy igazából a háttérből az egészet egy tizenöt éves lány irányítja. Én sosem mutatom meg másoknak az arcomat: mindig elrejtem egy köpeny mögött és általában a többség azt hiszi, hogy a vezetőnek a szeretője vagyok, akinek nincs különösebben sok feladata. Így első körben ennyi lenne, mindenkit várok szeretettel, akinek radikális elképzelései vannak arról, hogy itt az ideje, hogy az aranyvérű családok újra felemelkedjenek és visszaszerezzék az irányítást Very Happy//

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: