Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Timotheus D. Lestrange

Anonymous



Timotheus D. Lestrange Empty
Vendég
Kedd Dec. 08, 2020 8:36 pm

Timotheus Dylan Lestrange




Nem: férfi

Kor: 15 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: Roxfort  

Kapcsolatunk: öcskős

Csoport: Mardekáros Gólem

Playby: Erin Mommsen

Státusz: SZABAD


Részletek

Te vagy Rabastan Lestrange és Avela negyedik gyermeke. Sokunk testvére és unokatestvére, ami rengeteg bonyodalmat szülhetne csak te természetesen magasról teszel rá. Alapjáraton nyugodt kis alak vagy te, ám hozzánk hasonlóan ugyanazt a sötét titkot őrződ, mert téged is megfenyegetett már apánk, hogy ne menj le a pincébe. Amikor megteheti egy szerencsétlen mugli képébe mutatkozik a világ előtt. De mind tudjuk, hogy milyen az igazi arca. Nem tudom, hogy te hogy vagy vele, vagy hogyan viszonyulsz hozzá, ehhez az egész helyzethez, viszont te sem akarsz rosszat anyánknak. Mert tudod, hogy ez a kettő őrülten szerelmes egymásba és mi akármit teszünk ezek haláluk napjáig együtt lesznek ilyen-olyan formában.

//Egyéb teljesen rád van bízva, mi nagyon sokan várunk téged! Szeretném ha a pb maradna, ő valamennyire még hasonlít a karakteremhez is. Ha megjöttél vagy érdekel a karakter nyugodtan küldj egy pm-t!//




Vissza az elejére Go down
Anonymous



Timotheus D. Lestrange Empty
Vendég
Szer. Márc. 03, 2021 9:57 pm


Timotheus&Jagger

Szia öcsi! Én vagyok az egyik nővéred, Jagger. Sokan vagyunk, és rád már csak legyintettek, hogy jól van, egy már nem oszt, nem szoroz. Ebből a sokból viszont te vagy a legidegesítőbb, szerintem egyébként az egész világon nincs nálad rosszabb. Állandóan feltúrod a dugiédességem, én pedig csapdát állítok, hogy leszokj róla. Ez megy nagyjából születésed óta, eleinte könyörögtem apának, hogy inkább adjon vissza téged a gólyának.
Nem adott.
Hiába, a testvéri kötelék összeköt mindannyiunkat, és annak ellenére, hogy bosszantó vagy, bárkivel szemben megvédenélek.
Nem sok a közös bennünk, talán csak a kviddics. Lelkesen drukkolsz nekem és a csapatnak, te vagy az a testvérem, aki minden meccsen ott van apu mellett.

Gyere, várunk nagyon!  Timotheus D. Lestrange 3725496346




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: