Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Jane Parkin

Anonymous



Jane Parkin Empty
Vendég
Kedd Dec. 08, 2020 5:37 pm

Jane Parkin




Nem:

Kor: 15 év

Vér: választható

Iskola/Munka: Roxfort

Kapcsolatunk: valami van a levegőben

Csoport: Griffendél/Hollóhát/Hugrabug

Playby: Olivia Rodrigo

Státusz: SZABAD


Részletek

Te vagy a szomszédlány, aki mindig segít, mindig van egy két jó szavad és ami a legfontosabb, hogy olyan derűlátó vagy mint én. Talán ezért is sikerült megtalálni a közös szót akkor amikor legelőször találkoztunk. Akkor bátor voltam, mit se törődve azzal, hogy esetleg mit gondolhatsz rólam. Mivel megesett, hogy átvittek hozzátok és játszhattunk, nagyon felszabadult voltam a közeledben és minden rosszaságban benne voltál. Talán mert te is csintalan voltál, kár tagadnod. Lehet, hogy akkoriban még éreztem valami gyerekszerelem félét irántad, de hol kiszerettem belőled, hol meg újra beléd estem, mert túl közel vagy hozzám. Két olyan személyiség, mint mi nem igen fér meg egymás mellett. De ezzel semmi baj sincs. TE vagy az aki néha mosolyt csal az arcomra, akit nehezen tudnék gonoszként elképzelni, mert segítőkész vagy. Ám, hogy valójában te hogyan érzel, ezt sosem tudom eldönteni. Bár tudod, mit? Ez tesz téged olyan érdekessé a szemeimben.

//A karakter igazából a leírtakon kívül teljesen alakítható, még a neve is, pusztán annyit kérek, hogy a pb maradjon a közös gifek miatt. Köszi! Ha megjöttél küldj nyugodtan egy csodás pm-t! Várlak!//




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: