Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Cornerék és egyéb nyalánkságok

Anonymous



 Cornerék és egyéb nyalánkságok	 Empty
Vendég
Hétf. Dec. 07, 2020 5:19 pm

Michael Corner




Nem: Férfi

Kor: 38-39 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: exHollóhát, auror (?) vagy amit jobbnak gondolsz

Kapcsolatunk: apa

Csoport: varázsló vagy amit szeretnél

Playby: Aidan Turner plízzz  Cornerék és egyéb nyalánkságok	 3034304039 (Hugh Dancy, Lee Pace, Rufus Sewell)

Státusz: SZABAD


Részletek

Jó apa vagy, legalábbis Bonnie-nak biztosan. Én csak azt tudom mondani, hogy bár ne adtad volna nekem is a te neved. Tudom, hogy mókás és más családoknál is előfordult már és te csak mentél az árral, mert azt akartad, hogy az idősebbik fiad a te nevedet vigye tovább. De én nem vagyok olyan ráérős és kételkedő, mint annak idején amilyen te voltál. Sokkal jobban beosztom az időmet, sokkal több dolgot el tudok vállalni, mint te. Ne kérdezd, hogyan csinálom, egyszerűen az anyámtól örököltem, nem tőled. De ettől még, tud meg, hogy szeretlek! Jó lenne ha egy kicsit értékelnél és nekem is elmondanád a véleményed arról amit nem teszek jól, mert Bonnie-nak elmondod ha valahol hibázott. Na de nekem!? Hagyod, hogy azt higgyem tökéletes vagyok, hogy jól végzem a dolgom, pedig úgy érzem, hogy nem. Való igaz, hogy kettőn áll a vásár, te nem beszélsz sokat velem és egy idő után, már én sem kerestem a figyelmed, leköt a munkád, engem a Roxfort.
Nem olyan rég temetted el a szüleid, talán ez is egy ok, amiért mostanában egy kicsit lehangolódtál, kiadtad bérbe a Brighton-i házunkat, ahol a gyerekkorom több, mint felét leéltem és most Londonba hoztál minket, mert közelebb van a munkahelyedhez s, nem akartál megválni a nagyszüleim házától. Feljavítottad. Én kaptam a te szobádat, persze ezt csak azután tudtam meg, hogy sikeresen kiválasztottam magamnak, de nem is olyan lényeges. Eddig úgy tűnhet, mintha a te életed élném, de ne hidd, hogy így van. A sajátomat élem, a tiéd feljavítottabb verzióját, ahol pozitívan gondolkodom, ahol minden energiámat odateszem nem csak a tanulásba, hanem a szórakozásba is. Jó apa vagy, csak nem mutatod ki rendesen az érzéseidet, felém legalábbis.







Lisa Corner (née Turpin)




Nem:

Kor: 38-39 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: exHollóhát, munka amit szeretnél

Kapcsolatunk: anya

Csoport: boszorkány vagy amit jobbnak gondolsz

Playby:Hayley Atwell, Heida Reed (?) változtatható

Státusz: SZABAD


Részletek

Te vagy a tökéletes anya! Akárki akármint mondjon én olyan vagyok, mint te. Legalábbis a folyton mozgó, alig pihenő jellememet bizton állíthatom, hogy tőled örököltem. Apa egy kicsit nos... nem akarom leszólni, de csak ámul amikor neked mindenre van energiád és ő csak figyel téged. Szerintem mai napig nem tudja felfogni, hogy miért tudod ilyen jól beosztani te is az idődet. Igen, másik dolog amit szerintem szintén tőled kellett, hogy örököljek.
Imádjátok egymást apával és jól ki is egészítitek a másikat, mert ahol ő nem jeleskedik ott te tündökölsz és fordítva. Legtöbbször azon igyekszem, hogy boldoggá tegyelek téged, hogy tényleg büszke légy rám, ne csak azért, mert Hollóhátas vagyok, hanem mert egy csomó mindent elértem és nem fogom feladni. Mert hozzád hasonlóan mindenben a pozitív dolgokat látom, ezért vagy te a tökéletes támasza az apánknak, a férjednek.
Ő a lelki társad, nem csak az a személy akibe annak idején beleszerettél és igent mondtál neki, amikor vette a bátorságot s, megkérte a kezed. A te ötleted volt az, hogy engem Clyde-nak hívjatok, az már apa hibája, hogy az ikertestvérem Bonifatius lett, mint az ő dédapja. Végtére is nem tudhatta, hogy mi leszünk Bonnie és Clyde egy másik verzióban.Te vagy a tökéletes anya, csak soha ne add fel a reményt, mert ez jól áll neked!







Bonifatius "Bonnie" Corner




Nem: Férfi

Kor: 17 lesz

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: Hollóhát

Kapcsolatunk: ikertestvér

Csoport: Hollóhát

Playby: Diego Barrueco

Státusz: FOGLALT


Részletek

Jó testvérnek képzeled magad, de valójában nagyon idegesítő tudsz lenni ha akarsz. Ugyanúgy nézel ki mint én, majdnem ugyanazokat szereted amit én, de te sokkal ráérősebb vagy, mintha az apánkat látnám fiatalként, csak közben persze te vagy az Bonnie. Gondolom ezért is jössz ki te sokkal jobban apával, mint én, mert mondhatni ugyanazt a nyelvet beszélitek. Ettől függetlenül eszes vagy, téged is érdekel a kviddics, a zenélés és képzeld, együtt tanultuk ki az animágia minden fortélyát! Tudod, hogy én mivé alakulok át, azt is tudom, hogy te mivé, szerintem meg azt is észrevetted, ki az aki tetszik. Hála az égnek a lányokban az ízlésünk eltér, de ettől függetlenül, amikor észreveszed, hogy hülyét csinálok magamból és animágus alakban akarok valakit megismerni, akkor te jössz és megmentesz a fantörpikus ötleteiddel. Kész röhej volt amikor engem Mephisto-nak hívtál s, azt állítottad, hogy az egyik háztársunk hiányol. Az marhára nem volt vicces, én még ott maradtam volna az unokahúgunk karjaiba és békésen figyeltem volna a kiszemeltemet. Jó tisztában voltam azzal, hogy kötelességeim voltak éppen akkor feléd, hogy megígértem segítek neked, de én inkább eliszkoltam előled és így próbáltál meg nekem is keresztbe tenni.
Együtt zenélünk. Szerencsétlenségedre sikerült meggyőznöd, hogy ne a szakkörhöz csatlakozzunk, hanem találjunk ki valami sajátot. Így alakult meg a Little Blackbirds, két évvel ezelőtt.
Jó testvérnek képzeled magad, de valójában nem csak a testvérem vagy, hanem a legjobb barátom is, csak ne irigykednénk egymásra annyit.







Lyanna Turpin




Nem:

Kor: 16 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: Roxfort

Kapcsolatunk: unokatestvér

Csoport: Hugrabug vagy Hollóhát

Playby:Emily Bador, Natalia Dyer

Státusz: FOGLALT


Részletek

Imádod a macskákat, ezt onnan tudom rólad, hogy valahányszor macskaként bóklásztam az udvaron te mindig észre vettél és képes voltál az udvaron át kergetni, csak azért mert megakartál simogatni. Viszont volt olyan is, hogy véletlenül pont az öledbe pihentem meg. Nem véletlenül. Ám a csavar a kapcsolatunkban az, hogy sok olyan dolog történt veled, amiről én nem tudhatok. Sőt nekem biztosan el sem mondanád, viszont egy egyszerű macskának igen. Innen tudok arról, hogy mostanában milyen szörnyűségeken mész át. Bár szeretnék segíteni, az a baj, hogy úgy kell tennem, mintha nem tudnám min mész keresztül. Egy macska meg, hidd el nem tud sehogy sem segíteni neked.







Armin Raphael Turpin




Nem: férfi

Kor: 15 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: Roxfort

Kapcsolatunk: unokatestvér

Csoport: Hollóhát

Playby: Noah Schnapp

Státusz: SZABAD


Részletek

Te vagy Lyanna öccse, @Melody S. Fawcett exbarátja. Őrülten szerelmes voltál szegény lányba, viszont amióta nem vagytok együtt ő tovább lépet, te viszont annyira nem. Van, hogy elfog a féltékenység akkor is ha csak Gideon-nal látod őt, vagy más srácokkal beszélgetni. Viszont én hiszek abban, hogy egyszer csak megjön az eszed és nem fogsz sopánkodni Melody miatt. Még túl fiatal vagy ahhoz, hogy lemondj a boldogságról. Szerintem meg, nem illetek össze Melody-val, te túl szelebudi és féltékeny vagy, ő meg... ő meg Melody.  






//Mindegyik karakternél ennyi lenne, hogyha érdekel valamelyikük, akkor nyugodtan dobj meg egy pm-vel bátran. Nagyon várlak! A PB minden esetben cserélhető, csak elképzelések az én ötleteimhez nem ragaszkodom annyira. Meggyőzhető vagyok, a lényeg, hogy minden esetben egy kicsit rokoni szállnak tűnő színészek, modellek legyenek. Köszi!//
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: