Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Féltestvéri kötelékek

Anonymous



Féltestvéri kötelékek Empty
Vendég
Szomb. Okt. 31, 2020 2:53 pm

Arlene Spudmore




Nem:

Kor: 35-40 év

Vér: félvér

Munka: pszichológus

Kapcsolatunk: féltestvérek

Csoport: Boszorkány

Playby: Amy Adams (vagy bárki más)

Státusz: SZABAD


Részletek

A családfánk tanulmányozása után egy kívülálló valószínűleg csak annyit mondana, hogy kaotikus. Ez elsősorban anyánk rövid életű kapcsolatainak köszönhető, amelyek sosem voltak számára annyira kiemelt fontosságúak, mint a Nimbus Seprűgyár igazgatása - és innen már kitalálhatod, hogy gyerekként nem szenvedtünk hiányt semmiben, anyánk biztosította számunkra az anyagi és a társadalmi tőkét.
Először az egykori mágiaügyi miniszterrel, Cornelius Fudge-al házosodott össze, ebből születtem én. A válásuk után több férfival találkozgatott, míg végül néhány évre megállapodott a te apád, Randolph Spudmore mellett. Igen, arról a Randolph Spudmore-ról van szó, aki később feltalálta a Tűzvillám névre keresztelt versenyseprűt. Vele végül megszakadt az amúgy sem túl komoly románc, hozzám hasonlóan a te életedben is a hétvégékre korlátozódott az apafigura. A két húgunk, Imogen és Keira is így jártak, miután anyánk elvált Aidan Lynchtől, a híres kviddicsjátékostól.
Hasonlítunk a letörhetetlen ambíciónkban, de a te esetedben ez komolysággal és felelősségteljes hozzáállással is társult, emlékeim szerint már öt évesen is olyan szigorúan tudtál nézni, mint az öreg McGalagony professzor. A Roxfort elvégzése után pszichomágiát tanultál, a pszichológia számodra nem csak egy munka, hanem az életed közepe. Mindig idegesen forgatod a szemed, mikor viccből arra kérlek, hogy elemezd az álmaimat vagy adj párkapcsolati tanácsokat. Még ha nem is látszik, valójában nagyon is komolyan veszem a hivatásodat és büszke vagyok rád. Remélem, te is az vagy rám, mikor kissé félve mutatom meg neked a legújabb írásomat. Te vagy a legnagyobb kritikusom, a szó jó értelmében. Tudom, hogy ha te dicsérsz, akkor valóban jót alkottam.

A karakter elég tág kereteken belül alakítható. Örülnék, ha a munkája maradna, a jelleme igazából elvihető bármilyen irányba. A családtörténethez értelemszerűen ragaszkodom, de a hiányzó részeket kedved szerint kitöltheted. Lehet a karakter házas (így a vezetéknév változhat), lehetnek gyerekei, különleges képességei, mindenféle drámák az életében, amit csak szeretnél, nyitott vagyok mindenre. Pb szabadon választható, csak korban passzoljon. Várlak nagyon  Féltestvéri kötelékek 2118478306  !




Vissza az elejére Go down
Anonymous



Féltestvéri kötelékek Empty
Vendég
Szomb. Okt. 31, 2020 4:05 pm

Imogen Lynch




Nem:

Kor: 27 év (+- néhány év belefér)

Vér: félvér

Munka: Kviddicsjátékos

Kapcsolatunk: féltestvérek

Csoport: Boszorkány

Playby: Haley Lu Richardson

Státusz: SZABAD


Részletek

Az ikertestvéreddel, Keirával ti születtetek anyánk harmadik meghatározó kapcsolatából, kissé megkésve hozzám és a nővéretekhez, Arlene-hez képest. Anyánk először Cornelius Fudge-al, egykori mágiaügyi miniszterrel kötött házasságot, ebből a kapcsolatból születtem én. Elváltak, majd Anya évekkel később, egy hasonlóan rövid életű házasságba bonyolódott Randolph Spudmore-al, ekkor született Arlene. És végül, sok-sok évvel és férfival később érkeztetek ti, apátok kviddicskarrierjének legjobb éveiben. Ugyanis nem más volt anyánk harmadik férje, mint a Kenmare Kestrels híres fogója, Aidan Lynch, aki sok-sok földbe csapódás és egy Kviddics Világkupa után még a gyerekvállalás kalandját is beiktatta az életébe. Anyánkkal persze hamar elváltak, így Aidan csak amolyan hétvégi apukaként volt jelen az életetekben, de rád így is hatalmas hatással volt - pontosabban nem is ő, hanem a kviddics. Édesanyánk a Nimbus Seprűgyár tulajdonosa, így nem meglepő, hogy ilyen szülőkkel szinte hamarabb megtanultál seprűn ülni, mint járni.
Már másodikos korodban bekerültél a roxforti házad kviddicscsapatába, az iskola befejezése után pedig rögtön leigazoltál a Brit-Ír Kviddicsliga egyik csapatához, azóta pedig befutott, híres játékos vált belőled. A sport az életed, bejártad miatta az egész világot és az őrületbe tudsz kergetni engem az egészséges életmódról és testmozgásról tartott kiselőadásaiddal. Szerinted reggel nyolckor, kávésbögréből vörösbort inni és hajnali négyig szövegkönyvet írni nem egészséges, szerintem pedig nem normális dolog a reggelt futással indítani és zöldséges smoothie-t inni utána. Minden különbözőségünk ellenére szoros a kapcsolatunk, ott szurkolok neked minden meccseden, te pedig úgy gyűjtöd a színházi rendezéseimről a tiszteletjegyeket, mint a kviddicsserlegeket.

Minden más szabadon alakítható a karakterrel kapcsolatban. A családtörténethez és a kviddicskarrierhez ragaszkodom, de ezen kívül rád bízok mindent. Hogy melyik csapatban játszik, mi történt vele élete során, házas-e, anyuka-e, mi a hobbija, van-e különleges képessége stb. A pb szabadon választható, amennyiben te érkezel előbb és nem Keira. A karakter megalkotása előtt azért olvasd el Keira hirdetését is eggyel lejjebb, ha te érkeznél meg hamarabb. Nagyon várlak  Féltestvéri kötelékek 2118478306 !




Vissza az elejére Go down
Anonymous



Féltestvéri kötelékek Empty
Vendég
Szomb. Okt. 31, 2020 4:19 pm
Keira Lynch




Nem:

Kor: 27 év (+- néhány év belefér)

Vér: félvér

Munka: magizoológus

Kapcsolatunk: féltestvérek

Csoport: Boszorkány

Playby: Haley Lu Richardson

Státusz: FOGLALT


Részletek

Az ikertestvéreddel, Imogennel ti születtetek anyánk harmadik meghatározó kapcsolatából, kissé megkésve hozzám és a nővéretekhez, Arlene-hez képest. Anyánk először Cornelius Fudge-al, egykori mágiaügyi miniszterrel kötött házasságot, ebből a kapcsolatból születtem én. Elváltak, majd Anya évekkel később, egy hasonlóan rövid életű házasságba bonyolódott Randolph Spudmore-al, ekkor született Arlene. És végül, sok-sok évvel és férfival később érkeztetek ti, apátok kviddicskarrierjének legjobb éveiben. Ugyanis nem más volt anyánk harmadik férje, mint a Kenmare Kestrels híres fogója, Aidan Lynch, aki sok-sok földbe csapódás és egy Kviddics Világkupa után még a gyerekvállalás kalandját is beiktatta az életébe. Anyánkkal persze hamar elváltak, így Aidan csak amolyan hétvégi apukaként volt jelen az életetekben. Édesanyánk a Nimbus Seprűgyár tulajdonosa, így nem meglepő, hogy az ikertestvéred végül profi kviddicsjátékos lett. Neked azonban esélyed sem volt erre a karrierre - a születések során komplikációk léptek fel, Imogen teljesen egészségesen jött a világra, azonban néhány hónap múlva kiderült, hogy te teljesen vakon születtél. Ez viszont nem gátol meg téged semmiben, éppen olyan eseménydús életet élsz, mint Imogen, csupán a kviddicsről kellett lemondanod (és ezt kettőtök közül inkább Imogen sajnálja). Magizoológus lett belőled, olyan természetes érzékkel nyúlsz a mágikus lényekhez, hogy számodra más út nem is létezett. Kutatóként dolgozol, de a magánéletedből sem maradhatnak ki az állatok, otthon is kisebb állatkertet rendeztél be magadnak, mindig egy bernáthegyire elegendő szőrrel a ruháimon távozom tőled.
Bár a szó hagyományos értelmében nem látsz, de mégis Látó vagy. Álmodban és olykor éber állapotban is előre észleled az életedben vagy a szeretteid életében bekövetkező apróbb eseményeket. Te sosem barátkoztál meg igazán ezzel a képességeddel, én azonban lenyűgözőnek találom.
A nagy korkülönbség ellenére is hihetetlen szoros kettőnk kapcsolata, minden írásomat neked mutatom meg először, te pedig sosem sajnálod rám az időt, egész regényfejezeteket olvashatok fel neked. Bár a színpadot nem látod, mégis minden színházi rendezésem premierjére eljössz.

Minden más szabadon alakítható a karakterrel kapcsolatban. A leírtakhoz ragaszkodom, de ezen kívül rád bízok mindent. Az életének egyéb eseményei, párkapcsolat, esetleges anyaság, milyen varázslényekkel foglalkozik pontosan stb. A pb szavadon választható, amennyiben te érkezel hamarabb és nem Imogen. Nagyon várlak  Féltestvéri kötelékek 2118478306 !




Vissza az elejére Go down



Féltestvéri kötelékek Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: